Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Ako izletite iz veze u vezu... Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: nake_rado Post Postano: 11.01.2008. 15:40

CvitaJUG2 je napisao/la: ›
Ja imam situaciju da je moja bivša nakon veze od godinu i pol i malo više....izašla i nakon 2 mjeseca u drugu ušla, a prije toga samo bili još najbolji prijatelji 3 god.!?

Jel to pitanje, odgovor, zaključak??

#17:   Autor: CvitaJUG2 Post Postano: 11.01.2008. 15:50

uglavnom pitanje?

#18:   Autor: nake_rado Post Postano: 11.01.2008. 15:58

Pa glupo pitanje Very Happy
Pitanje je sad jel ona ostavila tebe ili ti nju. Znači bili ste godinu i pol u vezi i ako je ona tebe ostavila znači da otprilike od godine i 2 mjeseca nest ne valja, i tu već oduzmeš 3 mjeseca i ova 2 poslje pravog prekida to je koda je ošla do drugog nakon 5 mjeseci što je prihvatljivo, i još ako ste ostali prijatelji znači da je mislila da si ju prebolio i to je to osijek031.com smile

#19:  Re: Ako izletite iz veze u vezu... Autor: sheila Post Postano: 12.01.2008. 14:40

nake_rado je napisao/la: ›
Pa glupo pitanje Very Happy
Pitanje je sad jel ona ostavila tebe ili ti nju. Znači bili ste godinu i pol u vezi i ako je ona tebe ostavila znači da otprilike od godine i 2 mjeseca nest ne valja, i tu već oduzmeš 3 mjeseca i ova 2 poslje pravog prekida to je koda je ošla do drugog nakon 5 mjeseci što je prihvatljivo, i još ako ste ostali prijatelji znači da je mislila da si ju prebolio i to je to osijek031.com smile


oho Very Happy

#20:   Autor: vanda Post Postano: 12.01.2008. 17:06

[quote="dadicster"]
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ima nešto i u onome-treba znati biti sam sa sobom.. osobe koje iz jedne veze ''samo tako'' uleću u drugu vezu su obično osobe s manjkom samopouzdanja, koje uvijek trebaju nekog kraj sebe.. da ih vodi, bla bla..

Stvarno se lakše zaboravi ona prošla veza,ali to ne znači da netko ima manjak samopouzdanja,već jednostavno može biti da mu se neda prati suđeosijek031.com smile
sram te bilo,znači opet da si nesposoban,barem za pranje suđa,kupi perilicu!

#21:   Autor: mala_maja Post Postano: 28.05.2008. 1:37

da se iskoristi prilika Very Happy
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Ako izletite iz veze u vezu... Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::