Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Što mislite o ovome? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Frost Post Postano: 14.03.2008. 21:30

ViVian05 je napisao/la: › Evo sada se ispričavam muškom rodu koji ne pripada i koji se ne prepoznaje u gore navedenom citatu...svaka čast vjernim i dobrim muškarcima...znam da negdje ima takvih tj. nadam se Rolling Eyes Very Happy

U redu je, opraštamo ti Very Happy

#17:   Autor: goopa Post Postano: 17.04.2008. 12:31

Mislim da je jednostavno neozbiljna osoba koja ne zna što želi u životu (glupača koja se igra tuđim osjećajima) te da će sa takvim stavom najebati.

#18:   Autor: zeros Post Postano: 18.07.2008. 10:14

pa @Amy, zlato mamino...pocela si mi falit...ti i tvoje teme....ajde nabaci koji svoj ljubavni problemcic

#19:   Autor: josephine01 Post Postano: 11.09.2008. 14:26

ne mora biti da je cura koja želi ostaviti dečka zbog nekoga drugoa loša.. razloga može biti sto zašto se tako ponaša... bolje da pričamo o tome što bi dečko koji ju čeka trebao napraviti (isto vrijedi i da je slučaj obratan.. da ne ispadne da branim ženke Smile )... prijedlog: maknuti se od te osobe barem na neko vrijeme.. iskristalizirat će se šta osoba koja sjedi na dvije stolice zapravo želi

#20:  Re: Što mislite o ovome? Autor: Ajkula Post Postano: 11.09.2008. 16:10

Ja mislim da je ta osoba Kajinov jatak.

#21:   Autor: lindic84 Post Postano: 11.09.2008. 16:28

ne bi mi napamet palo biti sa zauzeto osobom, mislim da je to samo za debile, a jos su veci debili(oni sto su u vezi).

ako nisi zadovoljan trenutacnom vezom -prekini= jednostavno je. a osobe koje i bi i ne bi prekinule, razvlace i sl. su jako nesigurne, labilne osobe. da mi je samo znati kome to treba u zivotu?

vjerovatno jednako labilnim debilima...

nisam nikog htjela uvrijediti...ali jednostavno ne kuzim takve ljude.

#22:   Autor: blaster-x Post Postano: 11.09.2008. 16:44

Ma takva cura je manipulatorica, koja jednostavno igra onu igru koja joj odgovara i igrat će ju dok god bude imala teren za nju,,, no ne mora biti zla, samo se igra.... svi mi sebe najviše volimo i radimo ono što nam se u tom trenu sviđa,,, bilo to drugoj strani po volji ili ne... svi imamo izbor!!!

It's up to us...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Što mislite o ovome? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::