Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Četnici u Borovu Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: captain_banana Post Postano: 12.08.2005. 2:09

mi smo pobunjeni srbi..otpor je uzaludan Smile šta se koji k.... palite na takva sranja? a šta sve izlazi na usta našim uvaženim saborskim zastupnicima malo ko primjeti. a da ni ne pokušavam citirati predsjednika svih hrvata pokojnog doktora franju tuđmana..."ako bude rata ni jednom srbinu ne garantiram sigurnost". je... ti ja takvu državu i sve na čemu je ona nastala. i svih smrdljivih 5 granata koje su se zabile u moju kuću.

#17:  Re: Četnici u Borovu Autor: William H. Bonney Post Postano: 12.08.2005. 6:29

@chiara hrvatskim se loše služiš, srpski ti je fuj, fraze na latinskom su ti "elaborirani jezik"....da pričam bantu s tobom, bi li to razumjela?
i daj prestani prebrojavat srbe po belom svetu.

#18:   Autor: chiara Post Postano: 12.08.2005. 7:59

@bill, de ti svoje frustracije negdje drugdje... moze...? osim toga forum je tu da se izmjenjuju misljenja, sto tebi ocito ne ide....

#19:  Re: Četnici u Borovu Autor: William H. Bonney Post Postano: 12.08.2005. 9:08

chiara je napisao/la (Pogledaj post): ›
@bill, de ti svoje frustracije negdje drugdje... moze...? osim toga forum je tu da se izmjenjuju misljenja, sto tebi ocito ne ide....

Već je definiran termin, očekivanja-ostvarenja=frustracija. Ako si ju već, isprazna i fašistoidna kakva jesi, determinirala u mojim postovima, odgovor je chiara dušo ne može. Izmjenjivanje mišljenja naravno, ali ujedno i reagiranje na primitivizam, nacizam, pokrštavanje naroda, osude cjelih nacija....Jel mi ide malo bolje?

#20:   Autor: desperadosx Post Postano: 12.08.2005. 10:09

De se nemojte prepucavat..Više se skoncentrirajte na temu,koja je sljedeća:koliko ekstremizam dovodi do generalizacije cijele nacije kao entiteta,a koliko je zato kriv čitav narod..
Ne možete se u 21.stoljeću ponašati primitivno i nacionalistički po principu:..."ako bude rata ni jednom srbinu ne garantiram sigurnost".
U Srbiji i Montenegro isto postoje vrlo fini ljudi koji se ne lože na nacionalističke stavove i uvelike uvažavaju Hrvatsku i hrvatski narod,te njegovu povijest i kulturu. Radi se o tome da su jebeni kukolji na obje strane doprinjeli ovim sranjima..

#21:   Autor: desperadosx Post Postano: 12.08.2005. 10:13

Pri tome se naravno ne može izjednačiti rat u Hrvatskoj sa ratom u Srbiji (NATO) jer je ovaj prvi bio obrambeni rat, a ovaj od stane Juge,rat za očuvanjem integriteta tvorevine Juge,koju više tu nitko nije želio,osim komunjara po kasarnama i na pozicijama koji su htjeli sačuvati svoje pozicije

#22:   Autor: desperadosx Post Postano: 12.08.2005. 13:17

Naravno da je domovinski rat u RH bio rat za nezavisnot,jer je Juga vodila agresiju protiv tadašnje R Hrvatske,ali to nema sada veze sa ovom diskusijom..

#23:   Autor: captain_banana Post Postano: 12.08.2005. 17:24

al' si ga sad zapleo...pa to je bio prokleti građanski rat..GRAĐANSKI..nikakav domovinski, obrambeni, srbočetničkokomunističkoreligiozninacionalističkinastrojeni rat...RAT i to građanski. sa najgorim šljamom na čelu obije strane (ili bolje reći tri)
Osijek031.com » Politika » Četnici u Borovu Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::