Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: cane Post Postano: 08.11.2007. 20:13

E pa jebiga ne može Šeks otvorit cestu bez papice i cuge. A pošto nema nijedna birtiju uz cestu odlučio čovjek postavit šator. A svi znamo koliko Šeks voli papicu i cugu...

#17:  Re: Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Autor: Mladjo Post Postano: 08.11.2007. 23:13

samo se nadam da se papak u šatoru nije plaćao jer se već jednom uspio obrukat kad je otvarao novu menzu u stucu pa nije imao za ručak. budala.

#18:  Re: Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Autor: ožiljak Post Postano: 09.11.2007. 18:15

ajde nije prvi put...ako se dobro sjećam to isto se dogodilo i na srednješkolskom igralištu...zbog neke stranke, mislim dc/hsls, izbušili su rupe po igralištima da bi mogli postaviti šator u kojem su se održavali koncerti i pijanke... Evil or Very Mad

#19:  Re: Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Autor: cuckovic Post Postano: 09.11.2007. 19:54

ožiljak je napisao/la (Pogledaj post): › ajde nije prvi put...ako se dobro sjećam to isto se dogodilo i na srednješkolskom igralištu...zbog neke stranke, mislim dc/hsls, izbušili su rupe po igralištima da bi mogli postaviti šator u kojem su se održavali koncerti i pijanke... Evil or Very Mad


Jok, isto HDZ. Predizborni skup sa ogromnim satorom.

#20:  Re: Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Autor: ožiljak Post Postano: 09.11.2007. 23:52

cuckovic je napisao/la (Pogledaj post): ›
ožiljak je napisao/la (Pogledaj post): › ajde nije prvi put...ako se dobro sjećam to isto se dogodilo i na srednješkolskom igralištu...zbog neke stranke, mislim dc/hsls, izbušili su rupe po igralištima da bi mogli postaviti šator u kojem su se održavali koncerti i pijanke... Evil or Very Mad


Jok, isto HDZ. Predizborni skup sa ogromnim satorom.


eh da...zaboravio sam Laughing

#21:  Re: Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Autor: debeli Post Postano: 10.11.2007. 0:04

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Baš kad pomislim da me više ničim ne mogu iznenaditi...Šeks je izgleda zaboravio da je Sabor raspušten pa i dalje koristi službeni auto i to za predizbornu kampanju. Rolling Eyes


Sabor je raspušten, ali ne i vlada. Tako da predsjednik Sabora moze koristiti svoj službeni auto.

#22:  Re: Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Autor: cuckovic Post Postano: 10.11.2007. 1:34

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Baš kad pomislim da me više ničim ne mogu iznenaditi...Šeks je izgleda zaboravio da je Sabor raspušten pa i dalje koristi službeni auto i to za predizbornu kampanju. Rolling Eyes


Sabor je raspušten, ali ne i vlada. Tako da predsjednik Sabora moze koristiti svoj službeni auto.


Sto se mene tice HDZ "no pasaran".
Osijek031.com » Politika » Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::