Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » menage a troa Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, [10]  :| |:

#136:  Re: menage a troa Autor: 1step2far Post Postano: 12.11.2007. 10:56

Ja bih bas htjela probati, ali sa svojim deckom i jos jednim muskarcem. Svidja mi se to. Pa jos dokumentiratii kad jednog dana postanem slavna da sve izadje u javnost.

#137:   Autor: cane Post Postano: 12.11.2007. 20:15

freshLegica je napisao/la: ›
mislim da je to izvedivo samo među troje ljudi kojima nije stalo jednima do drugih, a privlače se sexualno..dakle gotovo neizvedivo.
u vezi u kojoj ima ikakve ljubavi-to nije prirodno..
zasto bi netko u vezi uopće htio nekog trećeg-mislim da u toj vezi nešta ne štima...kad nekog voliš, definitivno ga ne žeiš dijeliti s nikim...
troje slobodnih, emocionalno nevezanih ljudi na jednom mjestu, a koji se privlače u isto vrijeme, neizvedivo!!!


Hmm. Ne bih se baš složio s tobom o ovoj teoriji. Sve je to u tvojoj glavi i kako se postaviš prema tome.

#138:   Autor: ruana Post Postano: 13.11.2007. 1:55

ja se slazem s onim da tih troje ne treba biti u nikakvoj emotivnoj vezi, nebi bas bila presretna da moj lik drma drugu, al ovako, zast ne, tko voli nek izvoli, bas me zanima, a kak bi muski reagirali da neki drma njegovu curu

#139:   Autor: Elena_Os Post Postano: 22.09.2008. 9:55

Baš sam sinoć pričala o ovoj temi...iz čiste zajebancije na pitanje frenda da li bi mogla/pristala rekla sam da.."stvar" se zahuktala sve dok nisam rekla 2 muška i ja Very Happy , onda je uslijedilo naglo "peglanje" bora smijalica na licu osijek031.com smile 2 butre može, ali 1 nikako.. Laughing
Iskreno, ja ne bih mogla niti jednu od ove 2 kombinacije... materijalne stvari mogu dijeliti s nekim, ali ostalo nikako...mislim da većina onih koji pričaju da bi mogli, kada bi se dogodila takva situacija, povukli bi se kao pofureni...
osim toga, kada nekoga stvarno iskreno voliš onda nema mjesta za 3. osobe...

#140:  Re: menage a troa Autor: 1step2far Post Postano: 22.09.2008. 21:28

Tako je to; muškarci maštaju sa dvije žene, a žene sa dva muškarca.

#141:   Autor: bondgirl Post Postano: 22.09.2008. 21:56

Ja sam jednom očito boleniku postavila hipotetičko pitanje kao da je u krevetu s curom i sa ženskom s kojom ju dulje vrijeme vara,kao na koju bi su prije digao, rekao je na ovu drugu jer ga više pali i zato što je neiskusna pa ga to pali.
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » menage a troa Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, [10]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 10 / 10.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::