Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Thompson Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 8, [9], 10, 11  Sljedeća  :| |:

#121:   Autor: Bojo Post Postano: 30.04.2009. 17:18

thompsonu se zabranjuje...a lepa brena smije nastupat...a ona se 93.g. slikala u srpskoj uniformi...
http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/fotografija-lepe-brene-u-uniformi-r-srpske-dize-prasinu.html
super smo...

#122:   Autor: Heroina9 Post Postano: 30.04.2009. 19:32

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
thompsonu se zabranjuje...a lepa brena smije nastupat...a ona se 93.g. slikala u srpskoj uniformi...
http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/fotografija-lepe-brene-u-uniformi-r-srpske-dize-prasinu.html
super smo...


Vauu...moš mislit...i sam kažeš da se slikala 93. kad je sve bilo u odjeku rata, sigurno sad 16 god poslije ne navlači tu uniformu ili još manje da pjeva u njoj. Glupo mi je da se thompsonu zabranjuje koncert, a još mi je gluplje da se opet spominje nešto što je bilo prije 16 god. ili još bolje da se politika i nacionalnost mješa u glazbu!

#123:   Autor: Bojo Post Postano: 01.05.2009. 18:37

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: ›
thompsonu se zabranjuje...a lepa brena smije nastupat...a ona se 93.g. slikala u srpskoj uniformi...
http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/fotografija-lepe-brene-u-uniformi-r-srpske-dize-prasinu.html
super smo...


Vauu...moš mislit...i sam kažeš da se slikala 93. kad je sve bilo u odjeku rata, sigurno sad 16 god poslije ne navlači tu uniformu ili još manje da pjeva u njoj. Glupo mi je da se thompsonu zabranjuje koncert, a još mi je gluplje da se opet spominje nešto što je bilo prije 16 god. ili još bolje da se politika i nacionalnost mješa u glazbu!

aj onda nećemo ni sudit karadžiću...šta...pa to bilo prije 17.god....ni karadžić poslije toga nije odjevao svoju uniformu...već je postao doktor...
zna se koji su ciljevi bili tih ljudi u tim uniformama...a ako je ona obukla istu tu uniformu znači da ih podržava u tome...niej se ogradila od njih ni ništa...več je podržala...

#124:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 20.01.2011. 11:50

Nas najmiliji izvodjac dobio 3,5 milijuna kuna da ne pjeva. Tako barem kaze Barisic koji mu je, prema njegovim rijecima, taj novac urucio.

Utjece li ova cinjenica na ljubav prema ovom velikom, ako ne i najvecem hrvatskom vitezu (covjek ima mac!), katoliku i nadasve Hrvatu?!


#125:   Autor: saba Post Postano: 20.01.2011. 13:33

eto vam vaš faking tonson jebeni domoljub hahahahaahahahah

#126:   Autor: Circa Post Postano: 20.01.2011. 13:53

Tko kaže nešto protiv velečasnog M.P. Tonsona ne voli Rvasku!!!

#127:  Re: Thompson Autor: simo031 Post Postano: 20.01.2011. 14:00

"Svakom će se suditi po djelima njegovim ..."

#128:   Autor: mariox Post Postano: 20.01.2011. 14:47

Uh što volim ove kvaziljevičare i liberale koji samo čekaju priliku da nekog popljuju, daj ostavite tog čovjeka više na miru !
Isti taj yutarnji list je dizao kradnadera u nebesa samo zato što je ovaj dozvolio nini paviću da se proširi i na neke druge poslove, tipa građevinarstvo i izdavaštvo, a sad za potrebe nekih drugih pljuju po njemu. Zadnji sam koji će braniti kradnadera ali licemjerstvu nekih naših medija nema kraja.
I da, jeste čuli kada za presumpciju nevinosti, očito ne. Ako čovjek bude osuđen za korupciju onda pljujte do mile volje.

#129:   Autor: markonato Post Postano: 20.01.2011. 15:19

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nas najmiliji izvodjac dobio 3,5 milijuna kuna da ne pjeva.

Uh, koliko taj loše pjeva kad su mu platili toliko da ne pjeva Very Happy ili?

#130:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 20.01.2011. 15:25

@mariox, a tko si ti da popujes tko sto smije?! Jesi ti neka UDBA, ili neka slicna sluzba?! Imas palicu? Imas znacku? Imas zig? Reci, sinko...

Naravno da je nevin. Zapravo, cak i da mu je ovaj dao pare, pitanje je je li primanje tog novca [o cijem prijeklu Thompson mozda nije imao pojma] kazneno djelo. Doduse, trebao je dobiti neku priznanicu, nesto, provesti kroz knjige, platiti porez, ali, tja, necemo se sada baviti tim sitnicama.

Ima puno gorih stvari od placanja poreza drzavi u cije ime pozivas zatucane sljedbenike bez mozga i zuba na klanje neistomisljenika, zar ne?!

I, kao sto kaze drugar Simo, avatarom osvjedoceni Hrvat i katolik, Thompsonu ce se suditi na nebu, ili gdje li vec.

Eto, braco Hrvati, onda se ne moramo bojati i nervirati. Tamo ce se suditi i Mladicu, Sljivancaninu i ostalim koljacima te osobama koje mozda upravo vas jednog dana docekaju motkom u mraku.

Doista, krscanski je prastati! Prava je to vrlina... oprostimo Thompsonu, jer nije znao sto cini kad je u dzep stavljao 3,5 milijuna kuna.

#131:   Autor: Osječanin Post Postano: 20.01.2011. 15:36

markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nas najmiliji izvodjac dobio 3,5 milijuna kuna da ne pjeva.

Uh, koliko taj loše pjeva kad su mu platili toliko da ne pjeva Very Happy ili?
osijek031.com smile

#132:   Autor: Defiant Post Postano: 20.01.2011. 15:41

Thompson je dakle zavaljao državu, koju toliko voli, za 800.000 kuna PDV-a koliko bi morao platiti da je ovo išlo legalno....

#133:   Autor: markonato Post Postano: 20.01.2011. 15:57

Defiant je napisao/la (Pogledaj post): › Thompson je dakle zavaljao državu, koju toliko voli, za 800.000 kuna PDV-a koliko bi morao platiti da je ovo išlo legalno....

Treba mu oprostiti, ima malu djecu pa je trebalo za hranu, pelene i tako. A ako država baš inzistira na tih 800 000 kuna organizirat ćemo nekakvu humanitarnu akciju, skupit će se nije problem Very Happy

#134:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 20.01.2011. 16:23

Ne znam kako se naplacuje porez pjevacima, je li oni placaju samo PDV, ili na kraju moraju i porez na dobit platiti?!

Kako god, siguran sam da ima ljudi koji ce reci "pih, za takvu Hrvatinu, 800 000 kuna je nista". Ne cudi, ima ljudi koji brane i podrzavaju ratne zlocince, koljace pa cak i svercere drogom. I to cine javno, bez imalo sramote.

Njih bi trebalo priupitati koliko oni godina moraju raditi da zarade 800 000 kuna?!

Uz placu od 5000kuna mjesecno, toliko se novca zaradi radeci nesto vise od 13 godina (160 mjeseci). Dakle, svi vi kojima se ta suma cini nebitnom zamislite da radite 13 godina, svaki dan, 8 sati i vise dnevno, a da u tih 13 godina ne dobijete ni kune place.

Eto, toliko Thompson voli Hrvatsku i vas Hrvate.

#135:   Autor: mariox Post Postano: 20.01.2011. 17:38

@leteći mungos
A gdje sam ja to napisao da se nešto ne bi smjelo raditi, ajde reci molim te...i da nemam značku, ne boj se...meni samo smetaju likovi koji samo čekaju priliku kako bi degradirali nekoga i onda generalizirali stvari ......Ako je čovjek kriv , treba mu suditi i točka.
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Thompson Idite na Prethodna  1, 2, 3 ... 8, [9], 10, 11  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 9 / 11.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::