Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » zatvara se q klub Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, [9]  :| |:

#121:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 18.08.2005. 13:08

nakaradni je napisao/la (Pogledaj post): ›
još nije zatvoren club Q... dakle još ima šanse da nađem tamo neku sponzorušicu...


Nije zatvoren clubQ, a i cini mi se da je to bila obicna podvala, ili je lik uspio nauljiti odredjene fotelje.

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
pih...jebe se vama...a ja moram vatat frajere što žive na kredit, i nose bijele košuljice (još ako ponekad uspije nagovoriti tatu da mu da auto...ccc...milina) kmeeee....


Hebiga, ti si ocito sponzorusa pocetnica. Ima vremena, polako ali sigurno. ;-)

#122:   Autor: goose Post Postano: 20.08.2005. 19:03

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hebiga, ti si ocito sponzorusa pocetnica. Ima vremena, polako ali sigurno. ;-)


srećo....svega dva puta sam kročila u q....nije mi baš to mjesto za izaći....

tako daa...izgleda da nisam sponzoruša početnica...sorry
Razz

#123:  Re: zatvara se q klub Autor: William H. Bonney Post Postano: 21.08.2005. 6:23

ah, nego se tu već ima utakmica u nogama.

#124:   Autor: slipknot03 Post Postano: 21.08.2005. 15:57

pf... sam nek se zatvori....

#125:   Autor: Gost Post Postano: 15.12.2005. 1:33

ja je napisao/la (Pogledaj post): › tak i treba! nek zatvore tu rupu punu umišljenih pripadnika tzv.elite! same sponzoruše i frikovi koji izlaze na takva mjesta da bi pronašli navedene pripadnice ljepšeg spola. Taj klub je od početka potpuni promašaj, ljudi koji tamo izlaze su površni, a likovi na upadu bahati i drski. Ako su već pokupili neke sheme od Studia 54 ( na upadu lik odlučuje koga će pustiti) onda nisu trebali ostati samo na tome nego pokupiti i njegova druga obilježja, ali to je bilo očito nemoguće tak da mi u potpunosti odgovara zatvaranje kluba!


bitno da si ti pametan,pa nitko od vas ne pozna te ljude sta serete po njima,mozda ste i vi njima glupi,zasto mislis da vas jest tocan a njihov ne,nemojte biti ljuti na ljude s vise novaca,nek se zabavljaju oni na svoj nacin a vi na vas,vrijedjanju nema mjesta..

#126:   Autor: Gost Post Postano: 15.12.2005. 19:42

Zanimljivo je kako se uvijek samo sa jedne strane čuje pljuvanje. Nikad kvazi šminkeri i tzv. sponzoruše ne seru po nekome ko se opija na promenadi, izlazi na Hladno Pivo u šator ili ne znam šta, nego uredno ekipa "alternativaca" sere po "šminkerima". Nisam pripadnik ni jednih ni drugih, ali moram primjetiti da su "alternativci" znatno više isfrustrirani i imaju puno veću potrebu komentirati nekoga ili nešto. tj. mjesto u koje uopće ne dolaze, ili u kojem su "bili samo jednom".

#127:   Autor: Alana Bates Post Postano: 15.12.2005. 19:44

Sasvim je jednako, actually- alternativa je frustrirana što nema (?) toliko novca, pa onda seru iz jala, ali i u alternativi ima dosta ljudi koji su zatvoreni, izolirani i ograničeni (u svijetu te "alternative" sam upoznala najviše šankerskih intelektualaca, tj. onih koji seru po svemu, ali se nikad sami ne bi uhvatili posla...)

#128: Beark !  Autor: Renchi Post Postano: 18.12.2005. 16:25

Rajnus je napisao/la: ›
Papa, take a look around.
Ne znam u kojim krugovima se kreces. Previse mi je sati da se sad upustam u elaboriranje mog misljenje da ljudi nemaju novaca. A sa tim novim autima ste stvarno vise dosadni... Ne zive svi u gradu niti zalaze u Radicevu, Tvrdu vamo-tamo...aljenosti od grada...


Koji ste svi racku zapeli za radicevu kad je to mrtva ulica??? Mi (podaci poznati urednistvu) imamo cetvrtkom navecer west u malom i to je to..
Pet i sub pljuga do juga.. I ko god se zatekne u radicevoj cet navece nece vidjet ni sponzoruse ni tatine sinove..Ljudi briju 5g u proslosti za radicevu!!

#129:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 23.12.2005. 21:02

Gost je napisao/la: › Nisam pripadnik ni jednih ni drugih, ali moram primjetiti da su "alternativci" znatno više isfrustrirani i imaju puno veću potrebu komentirati nekoga ili nešto. tj. mjesto u koje uopće ne dolaze, ili u kojem su "bili samo jednom".


Dobro si primjetio... bit ce da "alternativke" teze daju (statisticki gledano), a to onda povlaci frustriranost i ostale pizdarije nastale seksualnom deprivacijom Smile

#130:   Autor: Gost Post Postano: 25.12.2005. 12:44

Auuu...5 stranica apsolutnog bullshita o zatvaranju kluba koji zapravo radi punom parom. Smile)) To se može čitati samo na nekom osječkom forumu. Q je slavio prvi rođendan prošli petak i bilo je odlično, dosta drugačije od onoga kako smo navikli do sada, dosta retro. Ne mogu vjerovati da je toliko ljudi ovdje iskompleksirano i očajno zato što ne mogu u patikama uči svugdje gdje im padne na pamet. Kad bi bar svi klubovi u gradu toliko držali do sebe i ne puštali unutra pijani balavi šljam koji viđamo po Tvrđi svaki vikend.

Meni ne smeta ni šminka ni alternativa, ali smeta mi kad takozvani "alteri" seru o "kvazi-eliti", samo zato jer se osjećaju inferiorno i totalno izgubljeno čim zakorače na mjesto gdje se ne prolijeva pivo i ne bljuje po podu. Imate svoje Voodooe, Valentine i Big Benove i idite tamo do mile volje. Tamo se uvjeravajte kako ste superiorni "površnim šminkerima", kako slušate super mjuzu, koliko ste puno knjiga pročitali i barite frigidne gimnazijalke, vozajte ih na svojim biciklima i plaćajte im cugu na crtu.
Ja kad hocu subotom van, ja se želim sredit i skockat i izićiu našminkerskije mjesto da pobjegnem od tmurne svakodnevice. Hval bogu, imam SVOJ posao, SVOJU lovu i SVOJ auto i ne mora m se nikome ispričavati i opravdavati zato što mi je dobro.
To što me neki probisvijet u vjetnamci i martama koji nema ni za kiflu , gleda zlobno, apsolutno je njegov problem i volio bih kad bismo svi imali dovoljno love za provode kakvi nam pašu.

#131:   Autor: Alana Bates Post Postano: 25.12.2005. 13:05

Ima pravo, nažalost, taj Mdial. Čovjek koji nosi marte i vijetnamku nije zbog toga prosvijećeniji od onoga koji nosi špic- papke Smile

#132:   Autor: Gost Post Postano: 25.12.2005. 19:06

Potpisujem @ M dial

#133:   Autor: Gemi Post Postano: 25.12.2005. 22:58

Meni je drago da u Osijeku imamo i mjesto kao sto je Q club jednako kao sto volim sto postoji i Big Ben i Posh i Voodoo i Luna i svi ostali u kojima se skuplja određena vrsta ljudi.
Zar nije lijepo da svak ima svoje veselje i da u času kad si željan promjene, uvijek možeš naći mjesto po svom trenutnom ukusu!?
Osijek031.com » Nightlife » zatvara se q klub Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, [9]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 9 / 9.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::