Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Seks bez osjećaja? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, [8], 9, 10  Sljedeća  :| |:

#106:   Autor: Kealan Post Postano: 17.11.2007. 21:14

Korina je napisao/la: ›
ja hoću SEX.točka.
Ja bi isto tog sexa.....mislim......da....definitivno Laughing
freshLegica je napisao/la: ›
zato što je muškarcima u mozgu odvojen centar za sex od centra za sojećaje.ODVJOJEN, AJ TEL JU!
Mi to nikada nismo niti poricali, prema tome nema potrebe da vičeš nešto što je svima jasno.... To je kao da dođeš kod dr. Delagića i dereš se JA NISAM NORMALNA!... Nije potrebno, shvatio je on i bez toga pantu Very Happy
freshLegica je napisao/la: ›
nema mudrosti, znanost dokatzala da oni to mogu, a mi ne!!!
Hm, znanost je jedno, a činjenice drugo. Imam ja par legica koje sasvim dobro odvajaju sex od osjećaja..... I žene su ljudska bića i imaju svoje tjelesne potrebe. U jednom trenutku im sazri onaj dio mozga koji im objasni činjenicu: ako žele biti tjelesno zadovoljene, ne smiju baš maštati o prinčevima na bijelim konjima koji dolaze, žene ih i žive hepili evr aftr, prije se pojavi konj bez princa i zasere stvar..... U stvari smiju maštati, ali se ne smiju nadati Laughing
freshLegica je napisao/la: ›
ŽENE NISU TAKO NAPRAVLJENJE, ALI MI SE BORIMO!!!
GIRL POWER!!!!!!!!!!!!!
Borite se i dalje.

ZAKLJUČAK: Sex je potreba svih, muških i ženskih, i definitvno ne mora nužno biti povezan s nekim dubljim osjećajima. Ako si dvoje ljudi izvrsno paše tjelesno, to ne mora značiti da si pašu emotivno.... A zašto se onda ne bi samo lijepo i nadasve prijatno potrošili?!?!? Kao što bi dragi Mile iz HP-a rekao:
Pa reci zašto ne bi htjela
Imati me za prijatelja
Evo ja ću biti tvoj najbolji drug
Pa svrati na kavu ili na fuk

#107:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: ljubi Post Postano: 21.11.2007. 22:30

mislim da ovaj sam pojam "sex bez osjećaja" ne postoji, osjećaji uz sex su neminovni, smo što različiti ljudi imaju različite osjećaje...bolji naslov topika bio bi sex bez ljubavi... osijek031.com smile

#108:   Autor: sexyback Post Postano: 24.11.2007. 0:01

ZAKLJUČAK: Sex je potreba svih, muških i ženskih, i definitvno ne mora nužno biti povezan s nekim dubljim osjećajima. Ako si dvoje ljudi izvrsno paše tjelesno, to ne mora značiti da si pašu emotivno.... A zašto se onda ne bi samo lijepo i nadasve prijatno potrošili?!?!? Kao što bi dragi Mile iz HP-a rekao:
Pa reci zašto ne bi htjela
Imati me za prijatelja
Evo ja ću biti tvoj najbolji drug
Pa svrati na kavu ili na fuk

[/quote]

Potpisujem ovo!!!sexs je najzdravija tjelovježba i nema potreba mistificirati ga i umatati u osjećaje,povezivati s ljubavlju i sl.

Seks je isključivo organska potreba (kao jelo i san), i apsolutno nije vezan osjećjima !

#109:   Autor: cane Post Postano: 24.11.2007. 3:16

Sex bez osjećaja, uvijek,! U bilo koje vrijeme i na bilo kojem mjestu!!! Twisted Evil

#110:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: Skakavac Post Postano: 28.11.2007. 19:12

sex bez osjecaja? hm...mogu,al jedino ak mi je decko SAMO fizicki privlacan i ni najmanje psihicki da mi se svidja...mora postojat taj kontrast da se nebi ni najmanje vezala poslije sexa,kontrast ne mora bit drastican al treba bit dovoljan.

#111:   Autor: tamna strana Post Postano: 28.11.2007. 21:03

....ajd može jedan sex bez osjecaja....trenutno se baš tako i osjecam....Cool

...ima li kakvih ponuda.....

#112:   Autor: sexyback Post Postano: 28.11.2007. 21:36

tamna strana je napisao/la: ›
....ajd može jedan sex bez osjecaja....trenutno se baš tako i osjecam....Cool

...ima li kakvih ponuda.....


aaaa, kako se definira( ovo bodlano), jel´to ono što se "narodski" kaže- frca ti sperma iz ušiju??
Za žene- viri joj q***c iz očiju?

#113:   Autor: Ingo Post Postano: 30.11.2007. 14:31

ja nisam sposoban za sex bez osjecaja. ne da ne bi htio, nego jednostavno nisam sposoban. u tim trenutcima patim od erektivne disfunkcije i mali potpuno otkaze poslusnost.

kad se pojave osjecaji, veseljak skakuce i na pogled.

eto, osjecam se obogaljeno zbog toga sto ne mogu imati avanture Sad

#114:   Autor: ozana Post Postano: 30.11.2007. 14:35

Ingo je napisao/la: ›
ja nisam sposoban za sex bez osjecaja. ne da ne bi htio, nego jednostavno nisam sposoban. u tim trenutcima patim od erektivne disfunkcije i mali potpuno otkaze poslusnost.

kad se pojave osjecaji, veseljak skakuce i na pogled.

eto, osjecam se obogaljeno zbog toga sto ne mogu imati avanture Sad




znam jednog takovog Wink

#115:   Autor: Ingo Post Postano: 30.11.2007. 14:38

nemoj me jos i ti sramotiti ... dosta sam se sam izblamirao ovdje Sad

#116:   Autor: ozana Post Postano: 30.11.2007. 14:41

Dragi, a što si se tako otvarao? Twisted Evil Trebala je to ostati naša mala tajna Cool

#117:   Autor: Ingo Post Postano: 30.11.2007. 14:42

trenutak slabosti

jos jedan pogresan korak u mom zivotu

#118:   Autor: petar Post Postano: 08.12.2007. 16:19

sve prolazi pa če i to...budi sigurna

#119:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: zlikota Post Postano: 09.12.2007. 23:57

hmm... ovako, sex bez osjećaja je nešto najnormalnije i treba ga konzumirati što je više moguće.. zašto si uskraćivati najbolji osjećaj koji postoji!??
istina, kod dosta muškaraca usljedi erektivna disfunkcija u tome slućaju,a li to nije zato što nema osjećaja nego je to jednostavno na psihološkoj bazi, treba se riješti svih napetosti i predrasuda i sve će biti ok (kita do krova osijek031.com smile ) nikome ne treba biti Embarassed neugodno! i ja sam imao takav problem, nadam se da je riješeno...

#120: Question Re: Seks bez osjećaja? Autor: jazuji Post Postano: 27.11.2008. 9:47

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › saznala sam da sam vjerojatno nesposobna ševiti se bez osjećaja. Kad prestane boljeti, vjerojatno ću na to gledati kao na dragocjeno iskustvo.

Sad me zanimaju vaša iskustva. Jeste li sposobni potpuno odvojiti seks od osjećaja? Jesu li vam iskustva bila raznolika? Je li pravilo da muškarci to prihvaćaju lakše nego žene?

Znala sam pomisliti da se ti osjećaji prema njemu javljaju zbog podsvjesnog osjećaja krivnje, ako znate na što mislim. Onaj odgoj naše primitivne sredine - bit ćeš drolja ako to radiš. Tek kasnije, kad sam otvorila oči, shvatila sam da sam još na onoj kavi, prije ikakvog seksa, vidjela da je pametan, duhovit i zanimljiv. Ali i da je jebivjetar. Vjerojatno sam si zato od samog početka stavljala u glavu da je to "samo seks". Štitila sam se.

Događa li vam se zbilja da vas osoba privuče čisto fizički i da nakon seksa s njom ne osjećate apolutno - ništa? Možete li spavati s osobom koja vas privlači isključivo fizički?



Žene za seks trebaju razlog, psihologija odgoja i prirode( žena= buduća majka = djeca= gnijezdo i sigurnost=osjećaj krivnje ako nije taj smijer), a muškarci trebaju samo mjesto. Tak smo napravljeni, filozofija gotova.
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Seks bez osjećaja? Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, [8], 9, 10  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 8 / 10.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::