Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Lepi Denis i kukasti krizevi, Kohorta i tako to... Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, [8]  :| |:

#106:   Autor: Sanja Post Postano: 14.01.2006. 16:35

Nemrem bilivit da se rasprava ovak pomakla!
BRAVO!
Kohorta rulz!!!

#107:   Autor: Hummin Post Postano: 17.01.2006. 1:15

Ja nevidi razlo zašto raspravljati o neko retaju koji se potpisuje kao Lepi Denis i koji crta kukaste križeve, ustaške znakove i sl. Mislim da ne bi trebalo cijelu navijačku skupinu povezivati sa ispadima nekog maloumnika.

#108:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.01.2006. 18:31

Hummin je napisao/la: › Ja nevidi razlo zašto raspravljati o neko retaju koji se potpisuje kao Lepi Denis i koji crta kukaste križeve, ustaške znakove i sl. Mislim da ne bi trebalo cijelu navijačku skupinu povezivati sa ispadima nekog maloumnika.


A, i ti si sada iskocio kao klaun iz torte...

Pise ti gore sve, imas i fotke... citaj, proucavaj napisano... dakle, ne radi se ovdje samo o Lepom i Denisu i njihovim kukastim krizevima...

Cini se da se stvari ipak pokrecu... nadajmo se da ce se pokrenuti do kraja, jednom i zauvijek... i da se Kohorta vise nikada nece vezivati ni uz kakva nacisticka obiljezja (podsjecam, i ustase su bili nacisti), a po mogucnosti se nece vezati ni uz kojeg politicara... vec samo i iskljucivo uz NK Osijek...

#109:   Autor: Hummin Post Postano: 22.01.2006. 20:52

Priznajem, dosta sam površno pročitao postove gore napisane. Embarassed

Naime nerazumijem se baš puno u sport niti ga pratip, no gledao sam utakmicu Osijek-Rijeka ( 0:1) preko Tv-a. I čuo sam dosta nacističkog, rasističkog i etničkog vrijeđanja sa tribina .
E, sad me zanima rade li u Kohorti na tome ili ono što je izrečeno na tribinama je opravdano? Jer to je izrečeno na tribinama i u "stvarnom" svijetu ne vrijedi jer je to dio hrvatskog navijačkog folklora?

#110:   Autor: Gost Post Postano: 24.01.2006. 0:11

Hummin GLEDAJ.......AKO MISLIŠ NA ONU KOREOGRAFIJU OSJEČKU 1 NE ZABORAVLJMO ŠTA IMA LOŠE U TOME? A AKO MISLIŠ NA ONO UBI SRBINA TO NIJE PJEVALA CIJELA TRIBINA VEĆ SAMO NEKOLICINA NJIH KOJI NE VOLE SRBE(POJEDINICI A NE KOHORTA):
A RASISTIČKOG(IMAMO TAMNOPUTOGA IGRAČA PA NE BI SMIJELI) i NACISTIČKOG (?!) VRIJEĐANJA UOPĆE NIJE BILO.

#111:   Autor: Gost Post Postano: 19.02.2006. 20:45

KOHORTA-RETFALA je napisao/la (Pogledaj post): › Hummin GLEDAJ.......AKO MISLIŠ NA ONU KOREOGRAFIJU OSJEČKU 1 NE ZABORAVLJMO ŠTA IMA LOŠE U TOME? A AKO MISLIŠ NA ONO UBI SRBINA TO NIJE PJEVALA CIJELA TRIBINA VEĆ SAMO NEKOLICINA NJIH KOJI NE VOLE SRBE(POJEDINICI A NE KOHORTA):
A RASISTIČKOG(IMAMO TAMNOPUTOGA IGRAČA PA NE BI SMIJELI) i NACISTIČKOG (?!) VRIJEĐANJA UOPĆE NIJE BILO.
za dom spremni -kohorta

#112:   Autor: Mika Post Postano: 02.05.2006. 21:02

e
a jesi ikad pogledao ili poslušao prestavu Nikola Šubić Zrinski?
da jesi znao da bi da je on prvi izrekao povik "Za dom"!

#113:   Autor: 8 Post Postano: 03.05.2006. 6:21

Mika je napisao/la: ›
e
a jesi ikad pogledao ili poslušao prestavu Nikola Šubić Zrinski?
da jesi znao da bi da je on prvi izrekao povik "Za dom"!


Puno toga lijepoga i umjetničkoga sjebali su fašisti.
P.S. Stil ti je u kurcu. Ne možeš reći "izrekao povik" ili "predstava N. Š. Zrinjski" a da te netko shvati ozbiljno.

#114:   Autor: Mika Post Postano: 03.05.2006. 13:41

pa glavno je da si ti shvatio šta ja mislim
u biti..
ja sam kohortaš i nisam ni ustaša (do prije par godina sam brijao na to),ni fašist a ni nacist ali u svakom trenutku ću reć "za dom spremni" jer to više ne podsjeća na '41. nego na '91.
a to što Lepi i Denis crtaju kukaste križeve i stilizirana slova U nema veze sa kohortom - to su jednostavno njihova stajališta
Osijek031.com » Politika » Lepi Denis i kukasti krizevi, Kohorta i tako to... Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, [8]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 8 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::