Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » Na koje pitanje bi htio/htjela znati odgovor? Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća  :| |:

#1:  Na koje pitanje bi htio/htjela znati odgovor? Autor: Bojo Post Postano: 27.09.2007. 20:25

mene zanima jel postoje vanzemaljci...

Zadnja promjena: Bojo; 27.09.2007. 23:08; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: insomnia Post Postano: 27.09.2007. 20:46

topic je namijenjen samo muškarcima? (Na koje pitanje BI HTIO znati odgovor?).. u tom slučaju, nažalost, neću moći odgovoriti na njega .. osijek031.com smile

#3:   Autor: Poppy Post Postano: 27.09.2007. 20:47

kad ću se udat?! Very Happy

#4:   Autor: ela Post Postano: 27.09.2007. 21:20

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › kad ću se udat?! Very Happy

Ako budeš pametna nikad Laughing
malo mi pitanja nisu za javnost Wink

#5:   Autor: aethur Post Postano: 27.09.2007. 21:29

kada ćemo dobiti gradonačelnika... i tko će biti... i tko će pobjediti na parlamentarnim izborima... i hoćemo li izgraditi dvoranu... i kada će ukinuti ckrkvu kao instituciju... kada će prestati netrepeljivost između nas i naših istočnih susjeda...hoće NK Osijek ostati u ligi ove godine... hoće li se uvesti ona debilna liga 16.... kada će mamić odstupiti... tko će biti slijedeći predsjednik Hrvatske... kada će Bob Dylan doći u Hrvatsku... tko zna sve...
to su pitanja na koja ja bih htio znati odgovor...

#6:   Autor: Poppy Post Postano: 27.09.2007. 21:31

ela je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › kad ću se udat?! Very Happy

Ako budeš pametna nikad Laughing
malo mi pitanja nisu za javnost Wink

jel to iz vlastitog iskustva ili opće kulture?! Wink

#7:   Autor: ela Post Postano: 27.09.2007. 21:37

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › kad ću se udat?! Very Happy

Ako budeš pametna nikad Laughing
malo mi pitanja nisu za javnost Wink

jel to iz vlastitog iskustva ili opće kulture?! Wink

opće kulturno iskustvo Laughing ,pazi protivnik u cijeloj egzibiciji ti bude muškarac,oni po pravilu nisu pametan izbor za duži rok..bar po jedan stalni primjerak

#8:   Autor: ---s Post Postano: 27.09.2007. 22:48

POSTOJI LI BOG?

#9:   Autor: Marshall-T Post Postano: 27.09.2007. 23:27

Čije je Bog dijete??

#10:   Autor: Circa Post Postano: 27.09.2007. 23:30

raskiseliše li ti se opanci?

#11:   Autor: insomnia Post Postano: 27.09.2007. 23:31

sister je napisao/la: ›
POSTOJI LI BOG?

također! tj. više me zanima ima li života poslije smrti.. na to bi mi bio dovoljan DA/NE odgovor..
isto tako, hoće li ikada, i kada biti pronađen lijek za sidu, rak i ostale bolesti za koje nema lijeka..

#12:   Autor: Marshall-T Post Postano: 27.09.2007. 23:35

insomnia je napisao/la: ›
sister je napisao/la: ›
POSTOJI LI BOG?

također! tj. više me zanima ima li života poslije smrti.. na to bi mi bio dovoljan DA/NE odgovor..
isto tako, hoće li ikada, i kada biti pronađen lijek za sidu, rak i ostale bolesti za koje nema lijeka..
Život nakon smrti?-Smrt ne postoji,nikada i nije postojala!To je glupa ljudska izmišljotina!A to što pokopaju tvoje tijelo ne znači da ne postojiš i da ne živiš!Tvoja esencija,odnosno duša putuje i dalje,živi,ali u nekoj drugoj osobi!

#13:   Autor: Bojo Post Postano: 27.09.2007. 23:35

a kak ti to znaš...

#14:   Autor: insomnia Post Postano: 27.09.2007. 23:50

Marshall-T je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
sister je napisao/la: ›
POSTOJI LI BOG?

također! tj. više me zanima ima li života poslije smrti.. na to bi mi bio dovoljan DA/NE odgovor..
isto tako, hoće li ikada, i kada biti pronađen lijek za sidu, rak i ostale bolesti za koje nema lijeka..
Život nakon smrti?-Smrt ne postoji,nikada i nije postojala!To je glupa ljudska izmišljotina!A to što pokopaju tvoje tijelo ne znači da ne postojiš i da ne živiš!Tvoja esencija,odnosno duša putuje i dalje,živi,ali u nekoj drugoj osobi!

ok, to je sad već za neku drugu raspravu.. tema topica je -na koje bismo pitanje željeli dobiti odgovor.. što ne znači da ćemo ga i dobiti, niti ja očekujem da mi na moja netko i odgovori.. katolik će reći jedno, hinduist drugo..da mi na njih netko može odgovoriti, ne bih ih ni postavljala, već bih odgovore saznala sama..

#15:  Re: na koje pitanje bi htio/htjela znati odgovor? Autor: Mladjo Post Postano: 27.09.2007. 23:55

hoće li osijek biti prvak dok sam živ
Osijek031.com » Filozofija i religija » Na koje pitanje bi htio/htjela znati odgovor? Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 10.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::