Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » KAVEZ

#1: Hehehe ! KAVEZ Autor: Anita_os Post Postano: 25.09.2007. 19:18

Eto nakon par dana neuspješnog traženja po oglasima i ispitivanja hrpe ljudi, ipak otvaram topic s pitanjem:
Ima li tko kavez za nimfu, papigu, neki veći, barem da je 50cm promjer..a da mu ne treba, pa bi prodao ili nešto...može i zamjena Wink imam ja za zamorca viška pa se možemo čejndžati! Laughing
Zvala sam i oglase i bila kod nekog tipa što ih pravi, pa mi se ne sviđa kak on to pravi..nitko od mojih nema, u Pet centru su baš skupi..a ak baš nema nitko, onda ću morat nazad tamo.. ili na auto piju Smile

Etogac!

#2:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 25.09.2007. 21:14

imam ja kod mame u podrumu neki star kojih 25godina:)...ali ne znam kojeg je promjera...mogu pogledati pa ti javim:)

#3:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 26.09.2007. 20:06

Eto, ja pogledala...Nazalost, kavez je puno manji, nego sto ga se sjecam Sad (ja sam bila mala pa mi se kavez cinio velik Wink )
dimenzije dna su 20x30, kako ide u visinu, lagano se siri, a visina je 40cm na vrhu...ne znam koliko ti to moze posluziti...
imala sam najbolju namjeru...
sretno u trazenju! Smile

#4:   Autor: Anita_os Post Postano: 27.09.2007. 11:37

MacaPapucharica je napisao/la: › Eto, ja pogledala...Nazalost, kavez je puno manji, nego sto ga se sjecam Sad (ja sam bila mala pa mi se kavez cinio velik Wink )
dimenzije dna su 20x30, kako ide u visinu, lagano se siri, a visina je 40cm na vrhu...ne znam koliko ti to moze posluziti...
imala sam najbolju namjeru...
sretno u trazenju! Smile
ha joj... nista.. Hvala ti puno na trudu Wink
čak si i mjerila Smile

#5:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 27.09.2007. 18:30

nema na cemu:)
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » KAVEZ


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::