Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Oću precjednika Very Happy Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Oću precjednika Very Happy Autor: Monstrum Post Postano: 19.09.2007. 23:13

Iskreno nemam pojma ni kad su sljedeći predjednički izbori ni ko će se kandidirat, znam tko sigurno neće, Mesić, odslužio je svoje i više se po zakonu nesmije kandidirat, iako bi ga ja za gazdu dok je živ jer nas je uzorno predstavljao za svojih mandata.
Jest da je u RH precjednik samo marioneta al ko bi po vama mogao biti naša sljedeća lutkica.
Za koga bi vi glasovali a za koga ne bi nikad, sve osobe na političkoj estradi dolaze u obzir? Znam garant da za onu Jadranku Kosor zvanu Kosorka devojka nebi dao glas al da me teraju s pištoljem prislonjenim na glavu Very Happy
Meni je zakon Čo, on je meni super, mali bucika koji bi bio onak izvrsna marionetica, a i dobro bi se jelo po kojekakim banketima

Ajde da vas čujem.

#2:  Re: Oću precjednika Very Happy Autor: Jeff Murdock Post Postano: 19.09.2007. 23:15

To majstore, podržavam inicijativu!
Cho-a za predsjednika! osijek031.com smile

#3:  Re: Oću precjednika Very Happy Autor: Monstrum Post Postano: 19.09.2007. 23:20

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › To majstore, podržavam inicijativu!
Cho-a za predsjednika! osijek031.com smile


Jelda je Čo divan, ma baš je simpa, karizmatičan, a kontam si da ima i kliker u glavi, ma Čo je ludilo, ja sam Čoov sljedbenik do smrti Very Happy

#4:   Autor: DonQuijote Post Postano: 19.09.2007. 23:29

ja oću cho majicu!

#5:   Autor: aethur Post Postano: 19.09.2007. 23:36

Čo je najbolji... kada se nedavno izgubio u kukurizima u slavoniji...
hehe... ma pravi precjednik...

#6:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 20.09.2007. 2:02

Ja bih Ivu Lončara...



#7:  Re: Oću precjednika Very Happy Autor: betty Post Postano: 20.09.2007. 8:47

ja bi rojsa osijek031.com smile
sala, pa ne znam za koga bi jer ne znam kandidate, ali kad bi se kandidirao novi predsjednik sdp-a milanovic ( jel se tako preziva?) glasala bi za njega, on mi se cini kao normalna osoba, i osim toga koliko sam citala o njemu neke njegove ideje mi se svidjaju a i mislim da mu je prednost to sto je mlad, kod nas ima previse starih politicara mladima se ne pruza dovoljno prilika u politici, mozda bi nas oni uveli u 21.st. Wink

#8:   Autor: CatCloe Post Postano: 20.09.2007. 8:54

DonQuijote je napisao/la: ›
ja oću cho majicu!
ja oću cho-banac! Very Happy

#9:  Re: Oću precjednika Very Happy Autor: lufus Post Postano: 20.09.2007. 12:30

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Iskreno nemam pojma ni kad su sljedeći predjednički izbori ni ko će se kandidirat, znam tko sigurno neće, Mesić, odslužio je svoje i više se po zakonu nesmije kandidirat, iako bi ga ja za gazdu dok je živ jer nas je uzorno predstavljao za svojih mandata.

Uh, baš je bio uzoran! Rolling Eyes

#10:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.09.2007. 12:36

Hoću predsjednicu!!!!!!! Very Happy

Evo Milanka je baš zgodna.
I znam kome se sviđa i konačno bi osoba izašla na izbore.

#11:   Autor: fairy Post Postano: 20.09.2007. 12:46

Da da dobra Milanka,,,čak se majci sviđa,,,

#12:   Autor: Monstrum Post Postano: 20.09.2007. 12:47

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Hoću predsjednicu!!!!!!! Very Happy

Evo Milanka je baš zgodna.
I znam kome se sviđa i konačno bi osoba izašla na izbore.


Može i Milanka pa da joj se po ulici viče MILANKA DUŠO ODI VAMO osijek031.com smile

#13:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.09.2007. 12:49

baš si monstrum Rolling Eyes

#14:   Autor: Monstrum Post Postano: 20.09.2007. 12:53

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › baš si monstrum Rolling Eyes


Hvala Very Happy, dobar je i Milanović, ima i on zvučno ime i njemu se može vikat MILANOVIĆU ODI VAMO, al ipak mi je ČO najbolji, moš ga uvatit na prepad, iz busije, iskočit i viknut DISI ČO KUKO STARA osijek031.com smile

#15:   Autor: tonya Post Postano: 20.09.2007. 13:04

Kuko? osijek031.com smile
Osijek031.com » Politika » Oću precjednika Very Happy Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::