Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Uklonimo Đapića Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Uklonimo Đapića Autor: Circa Post Postano: 05.09.2007. 11:05

Predlažem hitno skidanje epskog portreta bivšeg gradonačelnika sa naslovnice portala Osijek031
Mislim ono, pa ovu stranicu otvaraju i djeca kojima ne trebaju dodatne traume s obzirom da je počela školska godina...

Hvala...

#2:   Autor: tonya Post Postano: 05.09.2007. 11:10

osijek031.com smile

#3:   Autor: davorccc Post Postano: 05.09.2007. 11:16

Kao da će poslije njega doći netko bolji.

#4:   Autor: Circa Post Postano: 05.09.2007. 11:18

davorccc je napisao/la: ›
Kao da će poslije njega doći netko bolji.

Gdje???
Na naslovnicu portala osijek031 ???

#5:   Autor: DonQuijote Post Postano: 05.09.2007. 11:18

Circa je napisao/la: ›
Predlažem hitno skidanje epskog portreta bivšeg gradonačelnika sa naslovnice portala Osijek031
Mislim ono, pa ovu stranicu otvaraju i djeca kojima ne trebaju dodatne traume s obzirom da je počela školska godina...

Hvala...

i ja sam dobijao šokove ta dva dana kad je bio na naslovnici! kad god otvorim naslovnicu - iskoči đapić! a nije baš maneken...

#6:   Autor: Monstrum Post Postano: 05.09.2007. 11:40

Ma "mali" je baš simpa.................................NE osijek031.com smile

#7:   Autor: fairy Post Postano: 05.09.2007. 12:05

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Circa je napisao/la: ›
Predlažem hitno skidanje epskog portreta bivšeg gradonačelnika sa naslovnice portala Osijek031
Mislim ono, pa ovu stranicu otvaraju i djeca kojima ne trebaju dodatne traume s obzirom da je počela školska godina...

Hvala...

i ja sam dobijao šokove ta dva dana kad je bio na naslovnici! kad god otvorim naslovnicu - iskoči đapić! a nije baš maneken...

Joj da...i još veći bed kada se zašteka stranica tj. otvaranje uspori pa se njegova faca razvuče po cijelom monitoru....oh lord... osijek031.com smile

#8:   Autor: ajwar Post Postano: 05.09.2007. 12:13

pa nek stave ovu sliku

Very Happy Very Happy
moj osijek pun je sunca... Smile

#9:   Autor: Rajnus Post Postano: 05.09.2007. 13:19

ZAGREB - Predsjednik Hrvatskog rukometnog saveza Željko Kavran uputio je u srijedu pismo Gradskom poglavarstvu grada Osijeka u svezi novih okolnosti u izgradnji dvorane za potrebe Svjetskog prvenstva u rukometu kojemu će naša zemlja biti domaćin 2009. godine:


"Poštovani,

Hrvatski rukometni savez izražava zabrinutost glede sudjelovanja grada Osijeka u domaćinstvu Svjetskog rukometnog prvenstava. Neovisno o političkim prilikama u gradu Osijeku, moramo upozoriti na rokove za izgradnju športske dvorane te molimo predstavnike Grada Osijeka da se izjasne o predloženom modelu izgradnje, koji je prihvatila i Vlada Republike Hrvatske.

Napominjemo da Hrvatski rukometni savez u roku od 30 dana mora donijeti odluku o gradovima domaćinima,jer u toku mjeseca listopada očekujemo najavljenu inspekciju Svjetske rukometne federacije (IHF).U slučaju nemogućnosti izgradnje dvorane u Osijeku morali bi predložiti izmještanje športskih ogleda predviđenih za grad Osijek u neki drugi grad u Republici Hrvatskoj budući da to od HRS-a zahtijeva Svjetska rukometna federacija.

Još jednom izražavamo i svoju želju da grad Osijek ugosti najbolje svjetske rukometaše, sigurno je da četvrti grad po veličini u Hrvatskoj to zaslužuje, a suvišno je spominjati i koje bi se sve mogućnosti otvorile za gospodarstvenike, ugostitelje i turističke djelatnike na području Osijeka i Slavonije, stoji u pismu predsjednika Hrvatskog rukometnog saveza.

--

Predivno...

#10:   Autor: Circa Post Postano: 05.09.2007. 13:23

ajwar je napisao/la: ›
pa nek stave ovu sliku

Very Happy Very Happy
moj osijek pun je sunca... Smile

Prijedlog prihvacen.
Iako, izgledat ce kao da ga i nismo maknuli...

#11:   Autor: Blofeld Post Postano: 05.09.2007. 14:57

Nemojte se zezati s životinjama. Još će se javiti onaj dežurni zaštitar Omen ili lokalni Davorko ex-Fajl, pa bi moglo biti i kaznenih prijava.

#12:   Autor: DonQuijote Post Postano: 05.09.2007. 15:54

Blofeld je napisao/la: ›
Nemojte se zezati s životinjama. Još će se javiti onaj dežurni zaštitar Omen ili lokalni Davorko ex-Fajl, pa bi moglo biti i kaznenih prijava.

tako je: ne vrijeđajte morske lavove (ili štogod već) uspoređivanjem s đapićem! i oni osjećaju!

#13:  Re: Uklonimo Đapića Autor: lufus Post Postano: 06.09.2007. 12:35


#14:  Re: Uklonimo Đapića Autor: ajwar Post Postano: 06.09.2007. 12:37

Shocked Confused Laughing osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#15:   Autor: goose Post Postano: 06.09.2007. 12:44

ne vjerujeeeeem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

strasno!
Osijek031.com » Politika » Uklonimo Đapića Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::