Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Glavaš Idite na [1], 2, 3 ... 12, 13, 14  Sljedeća  :| |:

#1:  Glavaš Autor: Stjepan Post Postano: 15.07.2005. 9:20

Stvari o kojima mnogi znaju ali ih je bili strah progovoriti:

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=274675

i

www.glavasjezlocinac.tk

#2:   Autor: Gost Post Postano: 15.07.2005. 9:37

Jel to ti pišeš?

#3:   Autor: gaap Post Postano: 15.07.2005. 10:27

bez želje da ikoga branim.... "na kraju, dokle je išla uloga Branimira Glavaša tijekom rata možda najbolje svjedoči priča o atentatu na "Oca Slavonije" koju je u rujnu 1991. objavio Slobodni tjednik pokojnog Marinka Božića..." - zaista vjerodostojno!!!!!

#4:   Autor: steam Post Postano: 15.07.2005. 14:33

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
bez želje da ikoga branim.... "na kraju, dokle je išla uloga Branimira Glavaša tijekom rata možda najbolje svjedoči priča o atentatu na "Oca Slavonije" koju je u rujnu 1991. objavio Slobodni tjednik pokojnog Marinka Božića..." - zaista vjerodostojno!!!!!


Nuci citati pa procitaj taj dio teksta i nastavak jos jednom. Naglas. Smile

#5:   Autor: gaap Post Postano: 15.07.2005. 14:41

[/quote]

Nuci citati pa procitaj taj dio teksta i nastavak jos jednom. Naglas. Smile
[/quote]

govorim o Božiću i ono što je tada objavljivano, ali i o Hedlu koji je treći put u feralu objavio isti tekst

#6:   Autor: steam Post Postano: 15.07.2005. 14:51

Pa svi znamo sto je bio ST.

Ali ovaj Indexov clanak ne navodi ST kao relevantan izvor istine, nego kao primjer lazi koja je drzala Glavasevu stranu.

Kako si ti ovdje komentirao Indexov clanak, pomislio sam da njega osporavas.

#7:  Re: Glavaš Autor: William H. Bonney Post Postano: 15.07.2005. 18:55

Pa kad osnivaš sabor i djeluješ protuustavno, onda moraš u čorku zbog ratnih zločina.
Problem je u tome što je prošlo gotovo 15 godina od tada, znači dok igraš za plavi tim to nije kažnjivo al u kontra timu za isto dobiješ crveni karton. A što je sa onim silnim privrednim kriminalom, ošlo u zastaru?

#8: Important Re: Glavaš Autor: Gemi Post Postano: 15.07.2005. 21:36

Izjava B.Glavaša:
Mogu im poručiti da će im se i ovaj pokušaj moje osobne kompromitacije razbiti o glavu. Od toga nema apsolutno ništa, ja sam ponosan na sve ono što sam radio tijekom Domovinskog rata, rekao je Glavaš.

Ponovno upućujem poziv državnom odvjetniku da institucije pravne države rade svoj posao i odgovore na eventualne nepoznanice. Moj prvi nadređeni bio je Vladimir Šeks, u to vrijeme šef kriznog stožera za Slavoniju i Baranju, i veoma je dobro upoznat što se ovdje događalo, pa ako je smatrao ili smatra da se događalo nešto što je nezakonito ili se kosi s pravilima ponašanja u ratnim uvjetima, bila mu je obveza reagirati, ustvrdio je Glavaš. Dodao je kako je duboko uvjeren da bi, da je radio i postupao na takav način kako mu se pokušava imputirati, bio sankcioniran još u vrijeme Domovinskog rata.

Izjava V. Šeksa:
Ne želim komentirati konfabulacije dotičnoga gospodina, koje svakodnevno prenose mediji, kazao je Šeks novinarima u Hrvatskom saboru i dodao kako je savršeno spokojan što se tiče svoje uloge u tom razdoblju.

#9:   Autor: Gemi Post Postano: 18.07.2005. 11:30

Zašto je sad nestao taj Fehir?

#10:   Autor: Gost Post Postano: 18.07.2005. 11:37

Da ga Glavasevi psi ne smaknu, ako vec i nisu.

#11:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 18.07.2005. 11:56

Meni se cini da znam tog lika (svjedoka). Prije je zivio u naselju u kojem sam i ja zivio.

Lik je jos kao dijete bio pedantan, sjecam se da je imao trkalicu sa svim mogucim djidjama, 6 retrovizora, prikolica (za bicikl!), naljepnice, ono sve pic-pic, megakitch, ali pedantno do koske. Volio se praviti vazan i velik (odrastao), ali nije bio bahat i bezobrazan. Pravi mali Hrvat koji ce postati policajac i to iz idealistiskih pobuda.

Bas zbog toga mi se cini da lik ne fejka, sjecam se da je pocetkom rata bio u tim nekim politicarskim djidjama, pravio se velik i gurao u sve te price i dumine. Nakon rata se odselio iz naselja i vise ga nisam vidio.

Ah, jebeni rat, nikako ga se rijesiti...

#12:   Autor: Gemi Post Postano: 18.07.2005. 11:59

analno fiksiran Smile)))))))

#13:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 19.07.2005. 10:04

Tocno tako. Nisam bas to htio tako napisati da se fraza ne izlize, ali lik je bas takav. Pedantni mali poslusni "vojnik".

Nije da sam ga nesto super poznavao, druzio se s njim ili slicno, tako da sve ovo sto pisem moze i ne mora biti accurate... ;-)

#14:  Re: Glavaš Autor: William H. Bonney Post Postano: 19.07.2005. 10:29

Izgleda i nije acc., Volim hrabre poteze pojedinaca.
E da, @leteći pazi da ne pretjeraš u opisu, otkrivanje identiteta zaštičenog svjedoka je krivično djelo. A njega izdo vlastiti otac. Oče bit tu pravne države?

#15:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 19.07.2005. 21:18

@billy, hehe, zato ga je otac i otkrio i trazio da se ne "izdaju heroji"... strasno...
Osijek031.com » Politika » Glavaš Idite na [1], 2, 3 ... 12, 13, 14  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 14.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::