Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Osijek i automobili

#1:  Osijek i automobili Autor: aethur Post Postano: 19.08.2007. 21:17

http://www.glas-slavonije.hr/mozaik.asp?rub=3

zanimljiv članak, mislim da povećanje broja automobila te stalan rast novih automobila na našim prometnicama, dokaz je da se ima kako i s čime...

#2:   Autor: kvakica Post Postano: 20.08.2007. 8:23

ma to i ja stalno govorim. Ljudi su stvarno čudne ptice. Stalno kukaju da nemaju novaca a nov auto ima gotovo svatko. Znam da je na kredu a ne za keš, al svejedno, onaj koji nema novaca si neće staviti na grbu 2ooo kn mjesečno 7 godina.

#3:   Autor: roca Post Postano: 20.08.2007. 8:54

a većinom su to "službeni auti" voženi od strane velikih direktora koji se više koriste u privatne svrhe, i koji se onda kur.. kako voze štajaznam najnoviji mercedes ili chrysler, a firma plaća gorivo, servise, nove gume, pranje pa čak i fucking osvježivač automobila.

#4:   Autor: Burence Post Postano: 20.08.2007. 14:46

kvakica je napisao/la (Pogledaj post): › ma to i ja stalno govorim. Ljudi su stvarno čudne ptice. Stalno kukaju da nemaju novaca a nov auto ima gotovo svatko.


takvi smo mi hrvati.. nikad nismo zadovoljni! Very Happy

#5:   Autor: Kostur Post Postano: 20.08.2007. 16:41

Cuj stranke vecinom ZNAJU sto zele, samo treba naci nacina da im se to i omoguci.
Dobar dio njiih zeli auto za klasu vise od onoga sto mogu kupiti ali nakon malo objasnjavanja i uvjeravanja vecina se ipak odluci za malo manji ali opremljeniji autic.
E sada da ima pila u gradu, ima. Ali ako gledas da ti se rata za jedam BMW krece od 500 do 1000€ i da bi to jedna tvrtka mogla sebi priustiti onda nije ni cudo da je vecina "pila" na firme. Pa zato i sluzi auto kao porezna olaksica.
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Osijek i automobili


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::