Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Mad Max (07.08.07') Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Mad Max (07.08.07') Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.08.2007. 10:44

Ne znam koliko vas je primjetilo, ali verzija koja se prikazivala sinoć je s američkim audiom. Elem, glumci su sinkronizirani tako da, primjerice mehaničar na obali zvuči poput rednecka, a provincijski murjak k'o teksaški rejndžer... Kao da gledam njemačku sinkronizaciju - KATASTROFA!!!

Srećom, našao sam special edition DVD izdanje (NTSC) sa australskim audiom (sutra odma gledat'! ;-))

Najgore od svega je činjenica da sam još prije koju godinu isti film gledao na programu iste TV kuće (državna televizija, jelte) sa originalnim audiom! Znači li to da je HRT otkupio i ovu verziju filma? Platili smo, dakle 2 puta istu stvar?

#2:  Re: Mad Max (07.08.07') Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 10:54

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam koliko vas je primjetilo, ali verzija koja se prikazivala sinoć je s američkim audiom. Elem, glumci su sinkronizirani tako da, primjerice mehaničar na obali zvuči poput rednecka, a provincijski murjak k'o teksaški rejndžer... Kao da gledam njemačku sinkronizaciju - KATASTROFA!!!

Srećom, našao sam special edition DVD izdanje (NTSC) sa australskim audiom (sutra odma gledat'! ;-))

Najgore od svega je činjenica da sam još prije koju godinu isti film gledao na programu iste TV kuće (državna televizija, jelte) sa originalnim audiom! Znači li to da je HRT otkupio i ovu verziju filma? Platili smo, dakle 2 puta istu stvar?


Glupani, ne znam stvarno zašto plaćamo pretplatu, pa jes skonto da je i cenzurirana verzija, nema scene gdje se vidi faca od spaljenog Goosa, nema naj scene gdje kamion razvali Toecuttera.

#3:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.08.2007. 10:59

Monstrum je napisao/la: ›
...nema naj scene gdje kamion razvali Toecuttera.


E tog ima, znam da sam se smijao (kao i svaki put) smiješno nacrtanoj maski kamiona na ploči (koja se sasvim jasno vidi) ispred prave maske Very Happy

#4:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 11:01

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
...nema naj scene gdje kamion razvali Toecuttera.


E tog ima, znam da sam se smijao (kao i svaki put) smiješno nacrtanoj maski kamiona na ploči (koja se sasvim jasno vidi) ispred prave maske Very Happy


Pa jel nije bio groplan onak s leđa kak kamion, s pločom nacrtanom, razvaljuje motor, il je to u drugom dijelu kad kamion razvaljuje onaj auto od onog čelavog, nabildanog monstruma

#5:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.08.2007. 11:08

Monstrum je napisao/la: ›
Pa jel nije bio groplan onak s leđa kak kamion, s pločom nacrtanom, razvaljuje motor, il je to u drugom dijelu kad kamion razvaljuje onaj auto od onog čelavog, nabildanog monstruma


U jedinici je kadar kadar kamiona koji ide ususret kameri dok se motor zabija u njega (tj. u ploču ispred kamiona). A u dvojci je baš full crash, al' dvojka je imala pare ;-)
Jedva čekam da večeras vidim koju će verziju pustiti. Španjolski audio?

#6:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 11:13

Možd Mađarski, il Rumunjski?

#7:   Autor: tonya Post Postano: 08.08.2007. 12:08

Baš sam i ja malo sinoć gledala i skontala da mi film zvuči sasvim čudno. Hvala što ste me prosvijetlili. Inače, dvojka rules.

#8:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 12:22

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Baš sam i ja malo sinoć gledala i skontala da mi film zvuči sasvim čudno. Hvala što ste me prosvijetlili. Inače, dvojka rules.


Meni je ipak najbolja jedinica s legendarnim dijalozima:
osijek031.com smile Goose: He's wacked out of his skull
osijek031.com smile Jonny: YEAH AND HE'S NEVER COMING BACK

osijek031.com smile Toecutter : His name is Night rider, remember him when you look up at the night sky

#9:   Autor: fatcat Post Postano: 08.08.2007. 13:16

bazooka_joe je napisao/la: ›
Srećom, našao sam special edition DVD izdanje (NTSC) sa australskim audiom (sutra odma gledat'! ;-))
Special edition ima anamorphic widescreen i originalni audio remixed u 5.1, pogledaj u opcije... stavili su Americki kao default. Tako da nije potreba za subtitles... Wink


#10:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.08.2007. 13:33

The last of the V8

#11:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.08.2007. 14:14

fatcat je napisao/la: ›
Special edition ima anamorphic widescreen i originalni audio remixed u 5.1, pogledaj u opcije... stavili su Americki kao default. Tako da nije potreba za subtitles... Wink


Yep! Konkretno, to bi bilo ovo izdanje: http://tinyurl.com/24ua3l

#12:   Autor: cane Post Postano: 08.08.2007. 23:42

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ne znam koliko vas je primjetilo, ali verzija koja se prikazivala sinoć je s američkim audiom. Elem, glumci su sinkronizirani tako da, primjerice mehaničar na obali zvuči poput rednecka, a provincijski murjak k'o teksaški rejndžer... Kao da gledam njemačku sinkronizaciju - KATASTROFA!!!

Srećom, našao sam special edition DVD izdanje (NTSC) sa australskim audiom (sutra odma gledat'! ;-))

Najgore od svega je činjenica da sam još prije koju godinu isti film gledao na programu iste TV kuće (državna televizija, jelte) sa originalnim audiom! Znači li to da je HRT otkupio i ovu verziju filma? Platili smo, dakle 2 puta istu stvar?

Što se tiče otkupljivanja oni moraju svake godine ponovo otkupit film. Nije ti to jedanput platiš i prikazuješ do mile volje. Imaju točno određeno koliko puta ga smiju prikazivat.

#13:  Re: Mad Max (07.08.07') Autor: Mladjo Post Postano: 09.08.2007. 0:05

[i]A cestovni ratnik? Tada smo ga zadnji put vidjeli. On i danas živi u mojim sjećanjima. argh kontam da je fallout pravljen po mad maxu i to baš dvojci

#14:   Autor: fatcat Post Postano: 09.08.2007. 4:24

Monstrum je napisao/la: ›
The last of the V8
Nije zadnji, jos se borimo protiv japanskih masina za ves...

#15:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 09.08.2007. 11:24

A jeste vidjeli isječenu dvojku sinoć? Tko nije gledao film prije, neće skužiti ništa, toliko su ga isjekli... Kreteni!
Osijek031.com » Film i TV » Mad Max (07.08.07') Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::