Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » koliko se često družite sa svojom videotekom?? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1: Oh yes ! koliko se često družite sa svojom videotekom?? Autor: malecka Post Postano: 02.08.2007. 18:35

kad ste zadnji put bili u svojoj videoteci.. i naravno pogledali neki dobar filimć.. ja sam upravo danas pogledala jedan dost dobar film zove se "AS U RUKAVU" .... toplo ga preporučam... Laughing Very Happy Laughing


aha...skontala sam si da će naše videoteke u gradu polako počet izumirat... kad svi skidaju filmove s neta.... ajme.... pa dobro da nadopunimo onda pitanje...koje ste sai fiolm zadnji skinuli sa all majti neta???


Zadnja promjena: malecka; 03.08.2007. 14:05; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 02.08.2007. 23:22

ja sam tamo često.. nedavno sam digao 7 FILMOVA.. znam da je puno.. heh... jednostavno volim otić u kino ili pogledati neki film iz videoteke.. jer tv nemogu smisliti.. sve sto je na tv-u sam pogledao bar 2 puta.. i više me ne zanima.. zato tv ne gledam već nekoliko godina.. hehe...ali filmove iz videoteke.. volim pogledati. eo nedavon sam pogledao.. deja vu, ledeno doba 2(drugi puta ili treći neznam više), noć u muzeju(super film) i još dosta toga...

#3:   Autor: Kostur Post Postano: 03.08.2007. 12:33

Nisam siguran da sam uopce clan neke videoteke. Dok je interneta bit ce i filmova Smile

Upravo sam dobio oko 60GB najnovijih stvari tako da sam miran duze vrijeme

#4:   Autor: kvakica Post Postano: 03.08.2007. 12:38

Zadnji put prije 3-4 mjeseca a prije toga prije 3-4 godine.
Ne stignem, Previše sam si obaveza natandrčila i koliko god bi htjela pogledat neki dobar film ne stignem.

#5:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 03.08.2007. 12:49

Kostur je napisao/la: ›
Nisam siguran da sam uopce clan neke videoteke. Dok je interneta bit ce i filmova Smile

Upravo sam dobio oko 60GB najnovijih stvari tako da sam miran duze vrijeme
Tako je,videoteke su out

#6:   Autor: aethur Post Postano: 03.08.2007. 13:53

videoteku nisam posjetio barem godinu dana. zadnji put sam podigao neki crtić, mislim "legenda o medvjedu". od tada sve filmove skidam s neta. to je pravi posao...

#7:   Autor: Ivan Post Postano: 03.08.2007. 14:03

www.demonoid.com i emule su moje videoteke Surprised

#8:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 03.08.2007. 14:04

neznam jel se smije o tome i pisati ovdje.. ugl.. koliko god bilo jednostavno skinuti neki film .. opet volim otić u kino ili videoteku...

#9:   Autor: kvakica Post Postano: 03.08.2007. 14:05

jel posljećuje tko maxtv videoteku?

#10:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 03.08.2007. 14:19

kvakica je napisao/la: ›
jel posljećuje tko maxtv videoteku?
Eh to je još lošije od videoteke

#11:   Autor: Ivan Post Postano: 03.08.2007. 14:26

koliko sam cuo od ljudi, max tv je govno ako se nalazis malo dalje od glavnog vode jer ljudi stalno imaju neke smetnje u slici, ta tehnologija je glupost totalna, to su izbacili par godina ranije na trziste neg sto je trebalo.

#12:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 03.08.2007. 15:01

Ivan je napisao/la (Pogledaj post): › koliko sam cuo od ljudi, max tv je govno ako se nalazis malo dalje od glavnog vode jer ljudi stalno imaju neke smetnje u slici, ta tehnologija je glupost totalna, to su izbacili par godina ranije na trziste neg sto je trebalo.


istina.. sranje je .. ima moj prijatelj.. samo zaje*ava

+ i dsl mu šteka zbog toga..

#13:   Autor: tamna strana Post Postano: 03.08.2007. 16:36

...ne pamtim kad sam zadnji put podigao film iz videoteke......jednostavno nemam volje sjediti 2 sata ispred tv-a i gledati film....(al zato ispred kompa mogu i prekonekoliko sati al ne zbog filma)...
.....koliko cesto idem u videoteku govori i taj podatak da sam se jednom skoro 2 puta upisao u istu videoteku....al kadsam rekao svoje podatke......zbunjena djelatnica me je zbunjeno pogledala i rekla....pa vi ste vec tu uclanjeni....Cool

#14:   Autor: Legica Post Postano: 03.08.2007. 18:28

Ja skidam filmove a i odlazim svaki drugi dan u videoteku, te vrlo često i u kino...veliki sam filmofil...mogu svašta pogledati...

#15:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 03.08.2007. 21:08

Legica je napisao/la (Pogledaj post): › Ja skidam filmove a i odlazim svaki drugi dan u videoteku, te vrlo često i u kino...veliki sam filmofil...mogu svašta pogledati...


ja sam filmofila al sam sve već pogledao.. hehe
Osijek031.com » Film i TV » koliko se često družite sa svojom videotekom?? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::