Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » MASONERIJA : PRODI POD ISTRAGOM !

#1:  MASONERIJA : PRODI POD ISTRAGOM ! Autor: kantautor Post Postano: 13.07.2007. 22:28

MASONERIJA : PRODI POD ISTRAGOM !

http://cromalternativemoney.org/news.html

#2:   Autor: Shadow Striker Post Postano: 14.07.2007. 12:41

masoni i italija.ništ novo.svojedobno je bila pronađena knjižica s popisom talijanskih masona u kojoj se spominjo i berlusconi, ali je navodno neki vatikanski biskup platio da knjižica nestane.bilo je to davno doba lože P2

#3:   Autor: Blofeld Post Postano: 14.07.2007. 16:57

Problematično je gledište da je masonerija nužno loša. U VB je ona, poznato je, sasvim normalna stvar. Gledište da je masonerija zlo produkt je Katoličke crkve, iako je poznato da su i neki Pape bili masoni (dosta povezano s crkvenim raskolom).

Osobno mi je svako udruživanje u nekakve grupe koje potom izvršavaju nekakve obrede i fanatično se drže prihvaćenih pravila, smiješno. No možda kriza srednjih godina čini svoje, a muškarci će dati sve samo da ne izgube osjećaj važnosti. Bumo vidli, imamo mi tu i Zmajeve i Masone, i par stotina braniteljskih udruga, u stranku umirovljenika, i nekakve nove građanske akcije, korak, iskorak, drugi korak, zelene, feministe, rotarijance, nedićevce i jotićevce, i bla bla bla. Izbor je velik, možda se angažiram.

#4:   Autor: morgan Post Postano: 14.07.2007. 19:08

Kad si ih već spomenuo, rade li išta ti Zeleni u ovom gradu? Ja baš nešto ne mogu primjetit da čuvaju zelenilo od ove gradske vlasti.

#5:   Autor: DanicaV Post Postano: 14.07.2007. 19:39

Crni su u modi.

Neki dan sam prosla Opatijskom.... kao da su kucice stavljene negdje u pustinju i izmedju beton. Strasno.

#6:   Autor: tonya Post Postano: 14.07.2007. 20:01

DanicaV je napisao/la: ›
Crni su u modi.

Neki dan sam prosla Opatijskom.... kao da su kucice stavljene negdje u pustinju i izmedju beton. Strasno.

Slažem se. Tek sad vidim kako ssu ružne te kućice. Treba Osijeku puuuno zelenila kako bi se sakrilo ono gadno, a oni ga samo režu...

#7:   Autor: morgan Post Postano: 15.07.2007. 21:09

shvaćaju li uopće ti ljudi koliko se uništavanjem zelenila mijenja mikroklima grada? vidjeh neki dan da su malo "uredovali" na VBK, kod tramvajske stanice.sad će poobarat one borove jer tamo se brat bratu može podić bar još 8 velebnih zgrada.
treba to držat pod nadzorom.

#8:   Autor: DanicaV Post Postano: 15.07.2007. 21:33

i dijelovi Sjenjaka su pretvoreni u parkirališta a sve na uštrb zelene površine.

svakoga dana, u svakom pogledu... sve više imamo samo beton, asfalt. koji isijava na 35 stupnjeva super.

uf, opet smo svi otišli u offtopic, a kantautor postavio temu.
Osijek031.com » Politika » MASONERIJA : PRODI POD ISTRAGOM !


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::