Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Psi u azilu Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Psi u azilu Autor: ixia Post Postano: 10.07.2007. 15:13

Pocela je s radom baza pasa u azilu tako da sada preko interneta mozete pogledati pse u azilu...

http://www.zivot.hr/psiuazilu.php

#2:   Autor: Poppy Post Postano: 10.07.2007. 17:14

siroćići mali... svim srcem se nadam da ce naci topli dom...

#3:   Autor: cibura1 Post Postano: 10.07.2007. 20:07

a sta bude sa psima koji ne nađu udomitelje...dali ih drze do starosti dok ne uginu ili ih ne daj boze uspavaju?

#4:   Autor: debeli Post Postano: 10.07.2007. 22:23

Pa da bolje ih je držati na par kvadrata dok ne crknu nego da ih se uspava (eutanazira što ipak bolje zvuči).

#5:   Autor: CatCloe Post Postano: 10.07.2007. 22:30

danas sam na radiju čula kako se za 2 koker španijela hitno traže udomitelji... prestrašno, svako ljeto ista priča.
u azil treba staviti (ili još bolje eutanazirati) morone koji nabave psa i onda nakon pola godine shvate da idu na more i odluče ga se riješiti... gamad odvratna.

#6:   Autor: debeli Post Postano: 11.07.2007. 1:31

tne nego treba lupit poreze na pse pa kad platiš porez za cijelu godinu neš tako lako odbacit beštiju

#7:   Autor: DojaJa Post Postano: 11.07.2007. 2:01

hvala ti što si to stavila...ja ću udomiti jednog (nažalost ne mogu više...a najradije bih sve)

#8:   Autor: CatCloe Post Postano: 11.07.2007. 8:54

DojaJa je napisao/la: ›
hvala ti što si to stavila...ja ću udomiti jednog (nažalost ne mogu više...a najradije bih sve)

imaš u današnjem glasu sliku kujice koja je jučer dolutala u njihovo dvorište i na kraju su ju otfurali u azil. umiljata je i jako dobra, ja sam ju bila odvela kući ali su me starci htjeli ubiti jer već imam 2 psa i mačku. molim te, molim te, molim te uzmi nju, divna je!

#9:   Autor: anakonda Post Postano: 11.07.2007. 12:55

cibura1 je napisao/la (Pogledaj post): › a sta bude sa psima koji ne nađu udomitelje...dali ih drze do starosti dok ne uginu ili ih ne daj boze uspavaju?


...ako se ne varam, prema zakonu bi ih trebali uspavati ako se u roku od 30 dana ne uspiju udomiti...pogotovo stare i bolesne zivotinje.....

#10:   Autor: jocika Post Postano: 11.07.2007. 18:09

Baš dobra stranica, možda če i zbog nje koji pas stvarno postat... kučni ljubimac, al nadajmo se, ne samo do sljedečeg ljeta.

#11:   Autor: DojaJa Post Postano: 11.07.2007. 20:30

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
DojaJa je napisao/la: ›
hvala ti što si to stavila...ja ću udomiti jednog (nažalost ne mogu više...a najradije bih sve)

imaš u današnjem glasu sliku kujice koja je jučer dolutala u njihovo dvorište i na kraju su ju otfurali u azil. umiljata je i jako dobra, ja sam ju bila odvela kući ali su me starci htjeli ubiti jer već imam 2 psa i mačku. molim te, molim te, molim te uzmi nju, divna je!

joj vrlo rado al nažalost ne mogu uzeti ženku.. Crying or Very sad

#12:   Autor: DojaJa Post Postano: 11.07.2007. 20:34

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
cibura1 je napisao/la (Pogledaj post): › a sta bude sa psima koji ne nađu udomitelje...dali ih drze do starosti dok ne uginu ili ih ne daj boze uspavaju?


...ako se ne varam, prema zakonu bi ih trebali uspavati ako se u roku od 30 dana ne uspiju udomiti...pogotovo stare i bolesne zivotinje.....

mislim da baš i nije istina, jer gledajući slike na gore navedenoj stranici vidjela sam da ima pasa koji su dovedeni prije mnogo vremena...čak i koja godina..

#13:   Autor: debeli Post Postano: 12.07.2007. 0:20

onda se tamo ne poštiva zakon Razz

#14:   Autor: 031OS Post Postano: 12.07.2007. 1:41

ja sam uzeo jednog malog crnog stenca... preslatka je. skoro je crkla jer je pokupila svakakve bolestine tamo ali sada je pravi mali vrag! ako tko treba djukca neka ode u azil i izabere jednoga... tim psicima stavrno treba puno topline i kao da razumiju kasnije da ste ih "spasili"

#15:   Autor: DojaJa Post Postano: 12.07.2007. 2:36

031OS je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam uzeo jednog malog crnog stenca... preslatka je. skoro je crkla jer je pokupila svakakve bolestine tamo ali sada je pravi mali vrag! ako tko treba djukca neka ode u azil i izabere jednoga... tim psicima stavrno treba puno topline i kao da razumiju kasnije da ste ih "spasili"

Volim te!
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Psi u azilu Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::