Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Počelo popisivanje homoseksualaca Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Počelo popisivanje homoseksualaca Autor: lufus Post Postano: 19.06.2007. 13:24

Osim što moraju napraviti registar gayeva, Poljaci istražuju potiču li Teletubbiesi na pederluk, love snažnog homoseksualca-bombaša i tiskaju brošure koje potiču hetero sklonosti.
Poljska ministarstva zdravstva i policije počela su popisivati homoseksualace.
Tu mjeru, koja je šokirala javnost, pomoćnik ministra zdravstva Marek Grabowski objasnio je kao pomoć homoseksualcima koji se kolebaju u pogledu svoje seksualne orijentacije.
"Tako možemo spriječiti val homoseksualnosti", izjavio je Grabowski, najavivši i tiskanje brošura koje bi propagirale heteroseksualnu orijentaciju.
Istodobno, policija u sklopu istrage za podmetanje 15 lažnih bombi 2005. pred drugi krug predsjedničkih izbora također radi svoj popis homoseksualaca, jer je uz te sve lažne bombe bila ostavljena pisana poruka Snažni homoseksualac.
Poljska organizacija Kampanja protiv homofobije zatražila je od javnog pravobranitelja da 'intervenira i spriječi takvo žigosanje'.
Konzervativna poljska vlada nedavno je naložila posebnu istragu koja je trebala utvrditi potiče li popularna serija Teletubbiesi na homoseksualizam.
Homoseksualci su se posljednji put u Poljskoj popisivali u vrijeme totalitarnog komunističkog režima u zloglasnoj operaciji Hijacint, između 1985. i 1987., kada je evidentirano 11.000 homoseksualaca, a svaki je morao imati tzv. kartu homoseksualca, piše Večernji.

Net.hr
18.06.2007.

Baš me zanima kako izgledaju te brošure koje potiču hetero sklonosti. Very Happy

#2:   Autor: duje Post Postano: 19.06.2007. 13:29

sve ih na goli otok pa nek se razmnozavaju....

#3:   Autor: Ivan Post Postano: 19.06.2007. 13:34

jel dobiju american homo gold kartice? Very Happy

#4:   Autor: 8 Post Postano: 19.06.2007. 13:45

duje je napisao/la (Pogledaj post): › sve ih na goli otok pa nek se razmnozavaju....


Kad legica bude šefica države, ti možeš biti ministar socijalne srkbi.

#5:   Autor: poison girl Post Postano: 19.06.2007. 15:00

mislim popisivanje.. meni to sad već počinje zvučati na srednji vijek i popisivanje vještica..

ono:" gle pedera, vidi lezbu..."
tko voli nek izvoli.... osim toga sve se svede na isto.. ono rupa amo tamo, jezik vamo amo... tak da...

#6:   Autor: DonQuijote Post Postano: 19.06.2007. 15:05

a kako ih popisuju? moraju se sami doći javiti ili se ide od kuće do kuće, pa "dobar dan" " dobar dan" "vi ste..." "ja sam..." itd.? hoće popis biti dostupan i na internetu? hoće li odmah protiv njih biti pokrenut i neki kazneni (ili bar prekršajni) postupak? mogli bi im i veći porez lupiti, pa nek si misle!

#7:   Autor: Metalucifer Post Postano: 19.06.2007. 15:07

Ja bi njima dao i roza trakicu oko lijeve ruke sa slovom G!

#8:   Autor: poison girl Post Postano: 19.06.2007. 15:07

nek angažiraju svetopismaše, oni ionako idu od vrata do vrata

#9:   Autor: mali_ivica Post Postano: 19.06.2007. 15:32

poison girl je napisao/la: ›
nek angažiraju svetopismaše, oni ionako idu od vrata do vrata

Htjela si reči sektaše (Jehovine svjedoke, Mormone...) ? Pretpostavljam?!

#10:   Autor: chaknoris Post Postano: 19.06.2007. 15:45

Wink

Zadnja promjena: chaknoris; 14.07.2010. 18:02; ukupno mijenjano 1 put.

#11:   Autor: sexyback Post Postano: 19.06.2007. 21:57

Popisivati "gay" populaciju???
Apsurdno!!!

A da počnu popisivati pedofile, silovatelje, ubojice, stave njihove slike na šaltere banaka, blagajne robnih kuća, čekaonice liječničkih ordinacija;ha?

Nisu homoseksualci prijetnja niti jednom društvu!!!

#12:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 19.06.2007. 23:13

Poljska danas odlična je slika onoga što bi se dogodilo kada bi se netko kao HSP dokopao vlasti u hrvatskoj.

Vjerovali ili ne: predsjednik poljske (Lech Kaczynski) brat je blizanac premijera poljske (Jarosław Kaczynski) Very Happy, a premijerom ga je isti imenovao nakon raskola u njegovoj matičnoj stranci Prawo i Sprawiedliwość (Zakon i pravda - slobodan prijevod) i ostavke bivšeg premijera. Inače, stranka je dobila izbore 2005., ali je Jaroslaw odbio premijersko mjesto (jer bi to ugrozilo bratovljevu utrku za predsjednika).
Prvo Lechovo obraćanje javnosti nakon izborne pobjede bila je poruka bratu kako je 'misija izvršena'.
Stranka Zakon i pravda koalira sa ljevičarima "Samoobrana" i ultra konzervativnom (dakle - desničarskom) "Ligom poljskih obitelji". Divna koalicija, zar ne?
Nedavno su braća dala naznake zelenog svjetla amerima za proširivanje 'raketnog štita', mreže raketa za obaranje krstarećih i balističkih projektila na teritorij poljske, dajući tako rusima povoda za ukucavanje dodatnih koordinata unutar poljske u navigacijske mehanizme svojih ICBM-ova.

Eto, a mi se žalimo... Smile

#13:   Autor: ela Post Postano: 19.06.2007. 23:32

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
duje je napisao/la (Pogledaj post): › sve ih na goli otok pa nek se razmnozavaju....


Kad legica bude šefica države, ti možeš biti ministar socijalne srkbi.


osijek031.com smile osijek031.com smile
popisuju i karakterne?
sam pitam,imam neke za upis Wink

#14:   Autor: Bilke Post Postano: 19.06.2007. 23:48

@poison girl

geez... kakav avatar... Very Happy

#15:   Autor: Elena_Os Post Postano: 20.06.2007. 7:21

Baš me zanima kako su zamislili taj način popisivanja...
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Počelo popisivanje homoseksualaca Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::