Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » ljetovanje

#1:  ljetovanje Autor: neja Post Postano: 12.06.2007. 9:10

sve si nešto mislim...
došlo toplo vrijeme, neki iskorištavaju zadnje trzaje starog godišnjeg, a meni se tako već putuje.... željna odmora, mira, ljenčarenja Laughing Laughing
zanima me kako se organizirate --- ljeto, ljetovanje, provod... osijek031.com smile
da li planirate unaprijed ili je to last minute odluka... osijek031.com smile
imate li stalno mjesto, ili lunjate??? osijek031.com smile
lijepa nam domovina ili inozemne ture???
obiteljski turizam osijek031.com smile ili slobodni aranžmani???? osijek031.com smile osijek031.com smile
de baš da čujem.... osijek031.com smile

#2:   Autor: davorccc Post Postano: 12.06.2007. 10:20

Ja tek u 9 mjesecu.
Još neznam, mislim da ne.

#3:   Autor: DanicaV Post Postano: 12.06.2007. 20:54

krajem 8. mjeseca.... osijek031.com smile tek.

mjesto se zna, ali neću baksuzirati. dok ne krenem, ne vjerujem...

inače, ako mogu birati između ljetovanja na moru ili putovanjaaaaa, biram ovo drugo.

#4:   Autor: tamna strana Post Postano: 12.06.2007. 21:04

...skoro svake godine isto.....godišnji pocetkom 08. mjeseca......probudim se prvog dana godišnjeg....spakiram stvari.....(samo osnovno).....sjednem u auto.....i krenem....Cool

#5:  Re: ljetovanje Autor: mladen.jr Post Postano: 12.06.2007. 21:07

Hmm...u principu se mogućnosti počinju razmatrati poslije Uskrsa, a do samog ljetovanja se nađe njih 5-6 pa se tri spoje u jednu turu i to je to...Što se tiče prijevoza i to se kombinira.
Uvijek od kraja 7. mj. ( oko 25.) pa do sredine ili kraja 8...ovisno o vremenu
A što se tiče lokacije, u Hrvatskoj se ima šta za vidjeti za 30-ak puta ljetovati, to još nisam istrošio, ali ove godine će biti blisko inozemstvo, Boka Kotorska, a prije toga obilasci Sarajeva, Mostara i Dubrovnika...onako usput. U Boki jedno 12 dana a poslje možda Makarska, Živogošće, K. Lukšić, Šibenik, Murter i sl....možda...
lol najbolje slobodni aranžmani, s ekipicama...

#6:   Autor: DanicaV Post Postano: 12.06.2007. 21:11

dobar izbor, @mladen.jr osijek031.com smile

Boka jako lijepa. ali spremi dosta eurona, smještaj jeste vjerojatno jeftiniji (i ne mora biti), ali cuga i hrane njet.

#7:   Autor: mladen.jr Post Postano: 12.06.2007. 21:50

haha...treba znati kako...dosta mi je 1000 kn za sve
smještaj besplatan, hrana-domaća kuhinja, mi se brinemo za nabavke

#8:   Autor: anakonda Post Postano: 13.06.2007. 15:32

...ove godine malo drugacije ljetovanje: pustinja i + 60 stupnjeva, bez mogucnosti kupanja, osim u vlastitom znoju...
...inace, godinama vec idem na jedan mali otok gdje nema nesto turista, samim tim su i cijene relativno prihvatljive...ne planiram nesto puno prije, recimo nekih mjesec dana ranije najavim da cu doci, obzirom da je smjestaj u odmaralistu, za nekakvih 120 kn po danu uz jedan obrok...

#9:   Autor: Osječanin Post Postano: 14.06.2007. 15:19

Najviše volim ljetovanje bez nekih velikih planova. Prije dvije godine žena i ja spakovali torbe i na Pelješac preko Bosne ponosne. U 8. mjesecu, u sred turističke sezone bez smještaja otišli u Orebić, našli smještaj za pet minuta u običnoj maloj kućici za 10 eura po osobi. Soba,kupaonica i mala priručna kuhinja. Do plaže se samo spustimo stepenicama. Prošle godine nas trojica kohortaša otišli na tekmu u Šibenik a prije i poslije obilazili sve moguće turističke destinacije u blizini, spavali u autu, jeli kako i gdje smo stigli. Uživancija!

#10:   Autor: kadbasmoram Post Postano: 14.06.2007. 15:48

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ...skoro svake godine isto.....godišnji pocetkom 08. mjeseca......probudim se prvog dana godišnjeg....spakiram stvari.....(samo osnovno).....sjednem u auto.....i krenem....Cool


ti si ko moj stari. Very Happy respect!
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » ljetovanje


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::