Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Pomozimo jednoj ženi

#1:  Pomozimo jednoj ženi Autor: mali_ivica Post Postano: 09.06.2007. 10:25

Pomozimo jednoj ženi,

uključite se svi u humanitarne svrhe i kupite Vlatkin cd. Utorkom uz
''Vjenčani list'', na svim kioscima za samo 29,90 kn!!!!!!!


< http://www.miss-una.com/vlatka_pokos_large.jpg>



''na dohvat (opo)ruke'' sada ima malo drugačije značenje, zar ne?

popis pjesama sa albuma..jel Vam se čine malo proročanske pjesme...

1. Na dohvat ruke

2.Ruke su mi vezane

3.Prelijepo da bi trajalo

4.Netko mora reći dosta

5.Ona

6.Pusti me da odem

7.Što si me učinio takvom

8.Poslije nas

9.Kap kiše

10.Ja te dobro znam

i šta reći nakon svega ovoga...Kupite CD ako ne želite da naša Vlatka hoda u
2 bunde...


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dakoko ovdje vas molim da ispunite temu postovima moralne podrške našoj Vlatkici!
Pa pucajte

#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 09.06.2007. 10:30

....a da joj jednostavno kupimo tri para gacica....

#3:   Autor: Poppy Post Postano: 09.06.2007. 11:30

tamna strana je napisao/la: ›
....a da joj jednostavno kupimo tri para gacica....


Da, jadna, ima ih samo 20! pa tolko ih imam i ja! Smile

Usput, zasto se kaze " imam 5 pari gaćica" kad one ne dođu u paru?!! Zbunj, zbunj

#4:   Autor: mia Post Postano: 09.06.2007. 11:45

sagradimo joj gajnc novi kokošinjac!!!! sa extra prostorijom za garderobu plus domaće blato u dvorištu da se može valjat i praviti tortice kad god poželi !

#5:   Autor: ruana Post Postano: 09.06.2007. 18:30

hihi

#6:   Autor: legica_os Post Postano: 09.06.2007. 18:38

draga vlatka,
čitajući tvoje jadi nekidan u novinama,zapitala sam se da li je tebi zaista toliko teško koliko tvrdiš...
kažu novinari da te tvoj dilkan istjerao iz kuće jadnu bez ičega,a onda drugi dan isti ti novinari kažu da ti je tvoj dragi dilkan ostavio par stvari,30pari cipela svih svjetski poznatih marki,par torbica,haljinica,bundi i ostalih odjevnih predmeta u vrijednosti samo 4 milijuna kuna,a k tome su ti poznate face naše modne scene ponudile njihovu podršku u smislu besplatnog oblačenja na raznim televizijskim showovima,čak su te i na radijski festival pozvali...
zaista nemaš sreće,žao mi te je jako...ne daj se...možeš ti to.... samo hrabro....
tvoja legica Wink

#7:  Re: Pomozimo jednoj ženi Autor: betty Post Postano: 11.06.2007. 20:21

meni nista nije jasno po pitanju te vlatke pokos. kao prvo 20 gaca za zenu je malo, jer imamo tange,pa obicne , pa bokse....znaci ona ima vise kaputa nego gaca. druga stvar koja mi nije jasna je to sto se ona zeli vratit svom muzu koji ju je navodno tukao, pa tko bi se takvom vratio??a nesto sto me najvise od svega muci je tko je u biti ona??i zasto dobija toliko medijske paznje??njene pjesme uopce nisu hitovi,kad ste culi da je vlatka imala koncert negdje???? Evil or Very Mad a jos manje mi je jasno kako je ona tv voditeljica kad ju ja uopce ne vidjam na tv-u. ma pun mi je k.... nje i tog njenog starog naboranog muza,bas mi je dobro dosao ovaj topic da napokon to sve izbacim iz sebe. Very Happy
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Pomozimo jednoj ženi


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::