Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » Optima DSL Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Optima DSL Autor: 8 Post Postano: 19.05.2007. 19:25

Kakva su iskustva? Izgleda povoljno, rade svoju infrastrukturu, integriraju različite proizvode...

Jel' to čemu...?

#2:  Re: Optima DSL Autor: mischko Post Postano: 19.05.2007. 20:03

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Kakva su iskustva? Izgleda povoljno, rade svoju infrastrukturu, integriraju različite proizvode...

Jel' to čemu...?


imam ga zadnih 7-8 mjeseci i sasvim sam zadovoljan.. bez nekih vecih problema... i po povoljnoj cijeni

#3:  Re: Optima DSL Autor: ajwar Post Postano: 20.05.2007. 14:22

prebacio sam se prije mjesec dana na optimu i popizdio...naime, 18.4. su me trebali prespojit sa tcom-a na optimu, tog dana mi je došao lik koji me trebao spojit(sa novim modemom, bla bla...) uglavnom nije mogao "on to nezna"Glavom o zid!!! počeo me uvjeravati da mi je mrežna sjebana(a dan prije uredno se spajao) i otišao a da me nije spojio na net! naravno da mi je mrežna bila ok!! i tako sam ja 2tjedna bio bez interneta, 5-6 puta sam zvao službu za korisnike, svaki put su rekli da ce netko sutra doc Evil or Very Mad
e i nakon ta dva grozna tjedna dođe lik iz optime sa novim modemom, uredno se spoji na net i ladno ode Ratata... evo ti! osijek031.com smile u tom trenu sam nekog htio Ratata... evo ti!
djeluju mi dosta neprofesionalno, dolaze ti instalirati bez drugog modema(kod t com-a je normalno da dođu sa 2!), bez laptopa da provjere jel radi a ne "...tebi mrežna nevalja.." i ta služba za korisnike...auuuu
eto to je moje iskustvo Evil or Very Mad

#4:   Autor: machor Post Postano: 20.05.2007. 15:53

ajwar je napisao/la: ›
prebacio sam se prije mjesec dana na optimu i popizdio...naime, 18.4. su me trebali prespojit sa tcom-a na optimu, tog dana mi je došao lik koji me trebao spojit(sa novim modemom, bla bla...) uglavnom nije mogao "on to nezna"Glavom o zid!!! počeo me uvjeravati da mi je mrežna sjebana(a dan prije uredno se spajao) i otišao a da me nije spojio na net! naravno da mi je mrežna bila ok!! i tako sam ja 2tjedna bio bez interneta, 5-6 puta sam zvao službu za korisnike, svaki put su rekli da ce netko sutra doc Evil or Very Mad
e i nakon ta dva grozna tjedna dođe lik iz optime sa novim modemom, uredno se spoji na net i ladno ode Ratata... evo ti! osijek031.com smile u tom trenu sam nekog htio Ratata... evo ti!
djeluju mi dosta neprofesionalno, dolaze ti instalirati bez drugog modema(kod t com-a je normalno da dođu sa 2!), bez laptopa da provjere jel radi a ne "...tebi mrežna nevalja.." i ta služba za korisnike...auuuu
eto to je moje iskustvo Evil or Very Mad


Da moram priznat da je taj lik (mislim firma batak) prilično neprofesionalan i bahat meni je samo spojio modem sa postavkama koje su ostale od t-coma na local area connectionu(internet protocol brojevi), bolilo ga živo zato pa sam ja sam moro uzet knjigu koja ide uz modem i promjenit brojeve! Iako bi to trebo biti njegov posao.
Spojio se lik na net i reko evo ga radi! Ja ga ispratio van, veza crkla baš zbog tih krivih brojeva i tak sam se jebo 5 dana dok nisam skužio šta se događa.

#5:   Autor: Ivan Post Postano: 20.05.2007. 19:27

optima telekom je hrpa diletanata. nisam dobio racun na koji se jos nisam morao zaliti po radi krivog obracuna i tako. i jos gomila problema. jest da, povoljniji su od t-coma, ali sad si razmisljam kako bi radije nazad k sotoni... ne isplati se zivaca i vremena ova zajebancija.

#6:   Autor: lavic Post Postano: 30.05.2007. 21:50

ja sam bio kod sestricne i sokiro se, placa jednu brzinu a oni su joj dali upola slabiju brzinu...


inace mislim da je trenutno najbolji iskon Very Happy

#7:   Autor: poison girl Post Postano: 31.05.2007. 8:24

meni ponekad zna preko dna pucati linija -iskon duo

od kada koristim-jedno mjesec i pol dnaa 3 puta se to dogodilo.....

#8:   Autor: machor Post Postano: 31.05.2007. 11:12

Optima bi navodno sutra trebala izaći sa jebenim sniženjem cjena, jučer sam vidio taj papir sa tim cjenama i ako to bude stvarno tako onda mi te nepravilnosti u radu baš neće bi smetat, da u brzine bi trebali duplat

#9:   Autor: lavic Post Postano: 01.06.2007. 16:08

pa samo su izjednacili cijene s iskonom ... dakle nisu nista nizi od njih...

jedio jos HT dere građanstvo Sad

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.06.2007. 18:14

Optima izasla s novim cijenama...
http://www.optima.hr/optidsl.aspx

Hm, dosta dobra ponuda...

Dakle, 2Mbit flatrate je 180kn mjesecno. U to je uracunata telefonska pretplata (linija) 61kn, 50kn flatrate i 68kn 2Mbit DSL linija. Jako, jako, jako dobro...

Jos je jedino upitna dostupnost...

#11:   Autor: flatline Post Postano: 01.06.2007. 20:09

čekajte vodatel fajbertudhoum-asinhroni
bdw, treba li nekom rutera...
imam par komada siemensa se515, d-linka i još koječega
vajerles se515 - 100 kn

#12:   Autor: steam Post Postano: 01.06.2007. 21:41

flatline je napisao/la (Pogledaj post): › čekajte vodatel fajbertudhoum-asinhroni
bdw, treba li nekom rutera...
imam par komada siemensa se515, d-linka i još koječega
vajerles se515 - 100 kn


Imas kakav wireless router koji nije samo za DSL?

#13:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.06.2007. 22:32

flatline je napisao/la: › čekajte vodatel fajbertudhoum-asinhroni

Ovo nikako ne treba ciniti. Vodatel je prostorno ultra-ogranicen na pojedine dijelove Zagreba. U Osijeku se sigurno nece pojaviti u sljedecih par godina, ako se ikad i pojave. Vodatel je jedna klasicna napuhana balkanska prica. Da, nazivno imas lijepe brzine, ali te i nazovu ako cuclas po noci i slicno. Sorry, ali to nije flat kakvim ga itko zeli zamisliti...

Btw. svi routeri su ti 100kn?

#14:   Autor: flatline Post Postano: 02.06.2007. 10:02

d-link 624 prodan jučer Sad
ostala su dva siemensa...
@steam kao d-link? ne višeSad ali ako naleti javim ti...515 i nije tako loš, ali nije za veliki promet, antene se daju promjeniti možeš staviti i konektore.
4mb flash/16 mb rama
broadcom wifi miniPCI-4306
MIPS procesor


@mungos-shvati to kao šalu- koristite jedno sranje dok ne dođe drugo sranje Smile

...ili uštekajte wifi u utp jednog od fakseva i uživajte u besplatnom, dobrom internetu Smile

#15:  Re: Optima DSL Autor: omke Post Postano: 02.06.2007. 12:39

Korisnik sam Optima DSL flat rate 4mbit. I nikakvih problema..download mi je izmedju 500 i 600kbs......e sto se tice svega ostalog kada prelazite iz T Coma u Optimu treba otprilike mjesec dana da vas dodju prespojiti zbog papira i takvih stvari...decki koji vam to spajaju su u pocetku bili iz T Coma sada neznam..ali cu vam reci da ti iz T Coma koji vas dodju spajati je jedna firma iz Visnjevca i ti likovi nemaju pojma,naime bio sam svjedok kada je lik dosao u jednu firmu vidjeti zasto neradi inernet...sat vremena je pokusavao neke svoje "hakerske" kerefeke i naravno nista...ja stojim pored njega i sutim u tom trenutku popizdim i odem na network connections i napravim opciju ENABLED i proradi to i on ispostavi racun od 300kn zato sto je on to poravio.Dakle moj savjet vam je uzmite Optima DSL i da spustili su cijenu do bola moj mjesecni racun za internet 4mbit flatrate+telefon 100 besplatnih minuta u mjesec dana+pretplata iznosi 235kn. Very Happy
Osijek031.com » Internet » Optima DSL Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::