Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Live hapšenje!! Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Live hapšenje!! Autor: Loona Post Postano: 16.05.2007. 22:09

Ne moš' vjerovati..
Dolazim kući prije nekih sat i pol vremena, kad pred zgradom cijeli kordon policije svih vrsta: narkotici, temeljna, inspektori, krim + pas..
Uhapsili nekog klinca, rasturili mu auto, pronašli neke vreće i vrećice s nečim, glumili CSI ekipu i držali ga tu dole, kažu susjedi, od 19h do sada s lisicama na rukama, dok ga napokon nisu odvezli.. Auto mu još stoji ispred zgrade..
A ljudi se skupilo naokolo kao da se dijeli nešta bespla.. Shock show..

#2:   Autor: tonya Post Postano: 16.05.2007. 23:59

E, da, baš sam i ja prolazila busom kroz Opatijsku kad se to sve događalo. Cijeli je promet bio zaustavljen, murjaci su se motali uokolo, a ljudi kao kobci vrebali da vide što se događa. U trenutku kad sam izašla iz autobusa, sve sam saznala jer su svi užurbano pričali o drogi i raciji i bla bla.
Sve babe tračare s Juga skupile se na jednom mjestu.

#3:   Autor: Loona Post Postano: 17.05.2007. 10:59

Snimila sam ja i fotke neke sinoć al nisu baš naj a i frka me odmazde policije pa ih nisam stavila ovamo..
osim ako ih redakcija želi otkupiti.. he, he.. Wink

#4:   Autor: ixia Post Postano: 17.05.2007. 11:08

izgleda da drotovi rade cistku. ja se jucer vracala s posla a ispred suda privode nekog - hrpa novinara, kamera, drotova... postajemo chicago Smile

#5:   Autor: Loona Post Postano: 17.05.2007. 11:16

Taj pred sudom jučer je onaj iz Tenja neki, osuđen za ratne zločine..

#6:   Autor: ixia Post Postano: 17.05.2007. 11:24

da, cula sam kasnije na radiju. zanimljivo je da u danasnje vrijeme hapsenja ne mogu proci bez pompe...

#7:   Autor: Metalucifer Post Postano: 17.05.2007. 13:17

Aj fala njavri da se smeće počelo čistit...

#8:   Autor: Circa Post Postano: 17.05.2007. 13:24

Sto se tice ovih tipova s drogom, opet padaju sitne ribe... Siguran sam da u policiji itekako znaju tko su face u Osijeku, ali s njima se pijuckaju piva i jede kebab. Face se ne dira... Padaju klinci s kojim gramom lakih droga.

#9:   Autor: Loona Post Postano: 17.05.2007. 13:54

bogami, ovaj ispred moje zgrade nije imao samo za joint, nego pune dvije vreće marihuane - koliko sam uspjela vidjeti.. al je činjenica da je to neki klinac koji će ispaštati zbog tih koji piju pivo i jedu kebab.. možda mu bar plate odvjetnika.. Rolling Eyes

#10:   Autor: Metalucifer Post Postano: 17.05.2007. 14:15

Slažem se u vezi toga za glavne face,ali nek nahebe i sitna riba...sve od reda pred zid i deri baća.

#11:   Autor: legica_os Post Postano: 17.05.2007. 14:38

Circa je napisao/la: ›
Sto se tice ovih tipova s drogom, opet padaju sitne ribe... Siguran sam da u policiji itekako znaju tko su face u Osijeku, ali s njima se pijuckaju piva i jede kebab. Face se ne dira... Padaju klinci s kojim gramom lakih droga.



potpisujem...svi u policiji znaju znaju gdje se koji mafijaš nalazi,sve putanje droge koje idu od nabavljača do onih koji kupuju..samo što su oni u dogovoru...i ništa im ne smiju...

btw čula sam da je naš dragi papa najveći mafijaš na svijetu Very Happy

#12:   Autor: Loona Post Postano: 17.05.2007. 14:58

legica_os je napisao/la: ›
btw čula sam da je naš dragi papa najveći mafijaš na svijetu Very Happy


pih, stara vijest.. Wink

#13:   Autor: legica_os Post Postano: 17.05.2007. 15:01

Loona je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
btw čula sam da je naš dragi papa najveći mafijaš na svijetu Very Happy


pih, stara vijest.. Wink


ja sam to tek nedavno čula...zato jer me to uopće ne zanima....Wink

#14:   Autor: Loona Post Postano: 17.05.2007. 15:05

Pa čovjek ima vlastitu državu u državi!! Shocked i svi tamo rade za njega.. Wink

#15:   Autor: gaap Post Postano: 17.05.2007. 16:21

u gradu dima ni za lijek a on u vrećama to drži u autu. ccc...
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Live hapšenje!! Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::