Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » eterična ulja...

#1:  eterična ulja... Autor: marrai Post Postano: 30.04.2007. 13:15

ako netko zna omjer,način uporabe i djelovanje et.ulja za kožu...

#2:   Autor: ixia Post Postano: 30.04.2007. 13:45

http://www.biovega.hr/Default.aspx?tabid=115

#3:   Autor: marrai Post Postano: 30.04.2007. 14:20

hvala,krećem u potragu za dobro opskrbljenom bio&bio trgovinom

#4:   Autor: Rajnus Post Postano: 02.05.2007. 7:37

Imas u Mercatoru...

#5:   Autor: marrai Post Postano: 04.05.2007. 7:40

lt. Smile

#6:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.05.2007. 14:26

& 2 U 2

#7:   Autor: flatline Post Postano: 05.07.2007. 15:21

moj projedlog je Aromatica..proizvodnja temeljena na prirodnim sirovinama i tradicionalnim receptima. Imaju veeeliki izbor tinkura, ulja i pripravaka. Osobno sam ih ve koristio ali ne z kožu, ponekad masažu, najviše za kupke i lampe. ružmarin je alltime favorit u kupki...nevjerovatno djeluje na umor..jdnostano ga izvuče iz tjela i revitalizira te..pačuli ilangilang su isto ok ali nisu za naše podneblje, pa zato preporučujem lavandu, melisu, ukratko sve ono što raste na mediteranu...
prije ih je držala "viđlica " u nam, a i bila je aromatica trgovina ali ih više nema...probaj otići u Bomis u doljnji grad.Smile to je trgovina auto djelovima ali su imali i trgovinu sa tim stvarima tako da im je vjerovatno ostalo još obe

#8:   Autor: neja Post Postano: 06.07.2007. 8:52

volim naranču, ružmarin je super za inhalaciju, ruža i geranija imaju super miris za masažu...
ja ti uzmem najobičnije bebi ulje - jer su bez mirisa i par kapi aromatica ulja..stvarno su super..

#9:   Autor: Layla Post Postano: 10.06.2008. 22:42

..sa eteričnim uljima se mora znati! Ne smije ih se miješati tek tako, pogotovo ako će se njima mazati koža ili masirati! Za to treba odgovarajuća edukacija, jer postoje simpatična i parasimpatična; odnosno ulja koja utječu na smirivanje ili na poticanje i ubrzavanje organizma. Svatko je određeni znak u horoskopu i ima određeno ulje koje može ili ne može podnijeti, svako ulje djeluje na drugi organ, na drugi centar u mozgu i koliko može pomoći, nestručnim korištenjem duplo može odmoći! A miješanje sa bebi uljima totalno uništava eterično ulje!!

#10:   Autor: fairy Post Postano: 25.06.2008. 19:00

Baš sam se neki dan o tome raspitivala,,,moje najdraže je narančino ulje i koristim ga za osvježavanje prostorije,,,ne koristim ulja za kožu i masažu, ako želim ulje za masažu tada ga kupim gotovo, pripravljeno u dm...i ne miješam ih jer to ipak prepuštam stručnjacima,,,znam s kojima mogu što postići i toga se pridržavam,,.

#11:   Autor: loomerlorea Post Postano: 25.06.2008. 21:09

koliko sam se ja nekad prije informirala kada sam pokusala s tim, etericna ulja (vecina) se na kozu nikada ne primjenjuju nerazrijedjena nego se dodaju baznim uljima, kao jojobino, bademovo, ljesnjak itd.
najkvalitetnija ulja su primaverino i oshadhi.
primavera ima kod nas u biljnoj ljekarni harmonija, oshadhi koliko znam nema u osijeku (ja sam nabavila u zg).

#12:  Re: eterična ulja... Autor: nota Post Postano: 05.07.2008. 1:11

Na ovoj stranici imas puno recepata, savjeta i online shop Oshadhi i Pranarom ulja: aromaterra

Ovdje imas nabrojena prodajna mjesta i online shopove za Oshadhi ulja: oshadhi
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » eterična ulja...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::