Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Staru pokvarenu vješticu strpali u zatvor

#1:  Staru pokvarenu vješticu strpali u zatvor Autor: Poppy Post Postano: 19.04.2007. 19:06

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/04/19/0492006.html


Susjedima nikada nije oprostila poplavu. Punih deset godina im je pakostila: piškila im je pred vratima, tukla štapom, pokazivala guzicu i ganjala autom.


LONDON - Britanska starica Dorothy Evans (81), u medijima poznata pod nadimkom "susjeda iz pakla", počela je služiti šestomjesečnu zatvorsku kaznu u srijedu, dan nakon što je na sudu proglašena krivom za bizarno zagorčavanje života i zlostavljanje susjeda.

Gospođa Evans iz južnog Walesa svoje je susjede, obitelji Casa, okrivila za poplavu koja ju je spriječila da proda svoju kuću u mjestu Abergavennyju. Iako se događaj zbio prije 10 godina, starica im to nikada nije oprostila.

Slijedila je neviđena kampanja puna mržnje koja je uključivala skidanje hlača i obavljanje nužde pred njihovima vratima, prijetnje da će im ubiti psa, udaranje štapom kad bi ih vidjela na ulici, pa čak i nekoliko pokušaja da ih automobilom istjera s ceste.

"Unatoč vašim godinama, namjerno ste punih 10 godina učinili sve kako bi svojim susjedima zagorčali život. Posve je jasno da se nemate namjeru promijeniti i kazna bi svakako bila teža da ste malo mlađi", rekao joj sudac prije nego što je staro zlopamtilo poslao na šest mjeseci hlađenja u zatvoru.

#2:   Autor: tonya Post Postano: 20.04.2007. 8:56

A ja se žalim na svoje susjede...

#3:   Autor: Poppy Post Postano: 20.04.2007. 8:58

citala sam prije par mjeseci za sličan slučaj kod nas, čini mi se na Vijencu...

zanimaju me domaća iskustva... ako netko želi s nama podijelit... Smile
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Staru pokvarenu vješticu strpali u zatvor


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::