Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » privatni problem Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  privatni problem Autor: pcelica_maja Post Postano: 29.03.2007. 21:19

evo ovako, vidam se s jednim likom, al kao nismo u vezi, sve je kao ok, on hoce da se nalazimo i sve to, al me nece j..., mislim prije je htio i po 2 puta, al sad nista, ne vidamo se rijede nego prije, al neznam u cemu je problem, mislim necu ga napad, to smo valjda prerasli, sto da radim?

#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 29.03.2007. 21:34

....na ovako delikatno pitanje može samo jedna osoba sa foruma odgovorit.....Cool

#3:   Autor: Poppy Post Postano: 29.03.2007. 21:56

tamna strana je napisao/la: ›
....na ovako delikatno pitanje može samo jedna osoba sa foruma odgovorit.....Cool


Jel na dr. Mungosa misliš?

#4:   Autor: pcelica_maja Post Postano: 29.03.2007. 22:51

a tko je doktor mungos?

#5:  Re: privatni problem Autor: wendy Post Postano: 29.03.2007. 23:01

pcelica_maja je napisao/la (Pogledaj post): › mislim necu ga napad, to smo valjda prerasli, sto da radim?


Ako si prerasla napadanje, preuzimanje inicijative ne bi smjela "prerasti". To nije jednako.

A što se problema tiče... ne misliš valjda da ti zbilja netko može točno odgovoriti na postavljeno pitanje osim samog momka? Teško. Pitaj ga! Ako imaš dovoljno samopouzdanja, nemaš time šta izgubiti.

A što se doktora Mungosa tiče.. to je jedan čiko i mungos, koji čak i leti, i koji bi ti sigurno mogao nabaciti ovdje kojekakve pametne teze o mogućoj etiologiji tvog problema Wink

Ali svejedno mislim da točnu dijagnozu može postaviti samo osoba o kojoj je riječ.

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.03.2007. 23:15

pcelica_maja je napisao/la: › evo ovako, vidam se s jednim likom, al kao nismo u vezi, sve je kao ok, on hoce da se nalazimo i sve to, al me nece j..., mislim prije je htio i po 2 puta, al sad nista, ne vidamo se rijede nego prije, al neznam u cemu je problem, mislim necu ga napad, to smo valjda prerasli, sto da radim?


Prcka te malo ego, a?

Imam osjecaj da tebe zapravo ne "jebe" to sto te on ne jebe, tebe jebe to sto te ne zeli jebati. Zapitaj se kako si se ponasala prema njemu i u tome ces naci odgovor...

Kontam da se s tobom nalazi samo zato sto je prepristojan da te full odjebe...

Negdje sam cuo dobru foru : "Zena ce ti jos i oprostiti ako ju iskoristis, ali ti nikad nece oprostiti ako ni ne pokusas."

#7:   Autor: wendy Post Postano: 29.03.2007. 23:27

Vidiš? Šta sam ti rekla? A tek mu je sedam godina... osijek031.com smile

Kužim da je sjebano curi kad ju bilo koji frajer ne želi jebat, jel Wink Ono, frajeri su naviknuti na curice koje se prave fine pa odbijaju reda radi i uvijek se time mogu utješiti. A čime da se tješi odbijena cura?

Imam ideju, zapravo. Mora da ima problema s erekcijom. Somatskih. Sigurno je to. Bez brige. osijek031.com smile

#8:   Autor: cane Post Postano: 30.03.2007. 0:09

Tebi se dogodio SDP. To ti je inače česta pojava kod žena al se kod žena zove SDK. A SDP ti je Sindrom Druge Pi... Dečko se vjerovatno zasitio i sad ili nesto sa strane vec ima ili trazi. E sad kako ti pomoci. Hmm. Moras biti totalno cool. Ono ako i bude htjeo seks ti ga odbij. Nabaci neku spiku da ti se neki frajer stalno upucava i tak to. Ono napravi ga ljubomornim. Poćni ga malo izbjegavat. I sve tako da on skonta da bi te mogao izgubit. E onda će on počet za tobom trčat kao što je i prije to radio. I onda će bit ne samo 2 puta već i 3-4 za veče. hehe

#9:   Autor: gaap Post Postano: 30.03.2007. 1:41

možda su mu gljive zloćudne na penisu narasle pa mu je bed...

#10:   Autor: cookies Post Postano: 30.03.2007. 9:05

ma čika mungos je dao pravo objašnjenje, a štaš , dečko se zasitio...
pravi se i ti hladna, možda se ponovo zainteresira...

#11:   Autor: LucijaX Post Postano: 30.03.2007. 11:50

cookies je napisao/la (Pogledaj post): › ma čika mungos je dao pravo objašnjenje, a štaš , dečko se zasitio...
pravi se i ti hladna, možda se ponovo zainteresira...


Pazi, možda je moguće da si mu poslala takav neki signal?

Ako jesi, stavi mu do znanja - ali zaboga nikako verbalno - što ti je na umu.

Neka to bude diskretno provaljivanje sisa iz grudnjaka, ili neko indiskretno izlaganje kojeg drugog dijela tijela njegovu pogledu s poludistance. Ako to ne upali, onda se javi na PM, da ti izdam uvjerenje da je taj momak tschobanin.

#12:   Autor: kelly Post Postano: 30.03.2007. 15:32

To je jedini i siguran znak da ima drugu sa strane....100%
U takvim situacijama najbolje pomaže otvoren razgovor,bez obzira što niste u vezi....i svako svojim putem....inače će ti ta situacija vječno visiti nad glavom osijek031.com smile
osijek031.com smile

#13:   Autor: tamna strana Post Postano: 30.03.2007. 17:49

Poppy je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
....na ovako delikatno pitanje može samo jedna osoba sa foruma odgovorit.....Cool


Jel na dr. Mungosa misliš?



...da li je to ikad bilo upitno....Cool

#14:   Autor: game Post Postano: 30.03.2007. 21:43

možda je skontao da je gay
Rolling Eyes

#15:   Autor: mali_ivica Post Postano: 31.03.2007. 16:05

Samo jedan komentar:
Mislim kako ovaj problem više nije "privatni problem"

Slažem se sa onim da je vjerojatno riječ o SDP-u
Bolje bih ti mogao objasniti Oči u Oči Very Happy
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » privatni problem Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::