Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » Traktor kao avion (bilo: Ryanair ipak u Osijeku)

#1:   Autor: anakonda Post Postano: 04.03.2007. 21:02

...neki očito vole biti na razini traktora...

#2:   Autor: DanicaV Post Postano: 05.03.2007. 7:58

@LucijaX je usnula čudan san.......

#3:   Autor: LucijaX Post Postano: 05.03.2007. 12:06

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › @LucijaX je usnula čudan san.......


Obično se nemam namjeru objašnjavati, ali evo:

Satire (from Latin satira, "medley, dish of colourful fruits") is a technique used in drama, fiction, journalism, and occasionally in poetry, the graphic arts, the performing arts and other media. Although satire is usually witty, and often very funny, the purpose of satire is not primarily humour but criticism of an event, an individual or a group in a clever manner.

Budući nije prihvaćeno onako kako sam se nadao da će barem rijetki prihvatiti, priču o letenju, nebeskim visinama, europskim odredištima i Jaran-Eru želim zaključiti sljedećom rečenicom: namastili ste ražanj, a di vam je zec?

#4:   Autor: DanicaV Post Postano: 05.03.2007. 12:38

nisi se ni trebala objašnjavati, meni je pričica tako "izgledala" pa sam napisala da je kao san.....

p.s.
spol "žensko" , a "nadao sam se"????

#5:   Autor: anakonda Post Postano: 05.03.2007. 13:49

...heh, vremenom se otkrivaju neke stvari...

#6:   Autor: Osječanin Post Postano: 05.03.2007. 15:20

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...neki očito vole biti na razini traktora...

#7:   Autor: LucijaX Post Postano: 05.03.2007. 18:15

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...neki očito vole biti na razini traktora...


Što je? Toliko si oštrouman da ni s uvredama ne možeš biti originalan?
Daj se opusti, neću valjda morati ponovno krojiti identitet samo zato što sam istupio s tvrdnjom da već dugo, dugo vremena oko klise rulaju samo KOMBAJNI?


bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Hehehehe, ja ipak više volim Đuru... Hydroliner, molit ću lijepo Smile, sa nastavkom sa kuruze i suncokret!


Adapter za kukuruz izgleda moćno. To me kao maloga uvijek fasciniralo... Neka djeca se boje podruma ili mraka, ja sam se eto bojao adaptera za kukuruz.

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Kakogod, svi se nešt uzjebali oko tog Londona... Ne znam, ja bih rado vidio jeftine linije za Makedoniju i Bugarsku. Pa ići na more. U Bugarsku, mašala jeftino...


Pa red bi bilo da se makar predratne linije uspostave... Za isplativost je važno da se uspostave letovi do nekog većeg središta. Ali ja bih volio u Tursku.

#8:   Autor: anakonda Post Postano: 05.03.2007. 22:13

[quote="LucijaX";p="55597"][quote="Osječanin";p="55576"][quote="anakonda";p="55467"]...neki očito vole biti na razini traktora...

Što je? Toliko si oštrouman da ni s uvredama ne možeš biti originalan?
Daj se opusti, neću valjda morati ponovno krojiti identitet samo zato što sam istupio s tvrdnjom da već dugo, dugo vremena oko klise rulaju samo KOMBAJNI?
/quote]

...dragi naš Osmico, ne moraš ponovno krojiti identitet...već dugo razmišljam kako mi je vrlo poznat ovaj način pisanja...samo šteta što se gubiš ipak u muško/ženskoj strani svog karaktera ponekad... Twisted Evil

(malo sam se pobrkala s citiranjem, ali nadam se da je poanta posta shvaćena)

#9:   Autor: LucijaX Post Postano: 05.03.2007. 23:05

Bravo Sherloče, pa kako si samo tako brzo prokljuvila.

Umirovio sam stari identitet jer je potrošen, a i misija je ispunjena.
S obzirom da na ovom forumu admin jako selektivno obrađuje probleme, odlučio sam gestom promjene spola i imena pokazati što mislim o tome, a i o gebelsovskom podmićivanju kirkirikijem.

Mišljenja drugih ljudi čak i kad kad su posve različita mogu imati jednaku težinu, ali samo kada su jednako kvalitetna. Od tebe nisam pročitao ni onda, ni sad ništa dobronamjerno, a još manje pametno. Bilo bi zdravo da se okaniš vrijeđanja kad si već sama enormno senzibilna na ad hominem.

Ako ti smeta što ja pišem o plijesni, a ne o baršunu, i zahvalno od ovog grada tražim više - to nije moj problem.

Ali sam bih sebi bio jadan kad me s toliko kuka u guzici pogađale izjave neistomišljenika na nekom forumu.

Vratim se nakon dva mjeseca i opet me se dočeka na nož, a sad vidim da to nije zbog otrpljenih uvreda - nego zbog različitih svjetonazora.

Sretno u Pakistanu.

#10:   Autor: anakonda Post Postano: 06.03.2007. 7:13

...vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada...btw. hvala na lijepim željama, ali ne idem u Pakistan...i nemam namjere vrijeđanja, ponovnog ulaženja u besmislene diskusije s ljudima koji su jalni na sve i svašta i tome slično...naviknuh ne obraćati pažnju na Lucijine postove...Smile...tako mislim da će i ostati...

#11:   Autor: Osječanin Post Postano: 06.03.2007. 8:22

LucijaX je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...neki očito vole biti na razini traktora...


Što je? Toliko si oštrouman da ni s uvredama ne možeš biti originalan?
Daj se opusti, neću valjda morati ponovno krojiti identitet samo zato što sam istupio s tvrdnjom da već dugo, dugo vremena oko klise rulaju samo KOMBAJNI?



S kim se ti sinko svađaš? Kakve ti se to uvrede motaju po tvojoj pametnoj glavici? osijek031.com smile

#12:   Autor: Lucky Luke Post Postano: 06.03.2007. 8:39

Osječanin je napisao/la: ›
LucijaX je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...neki očito vole biti na razini traktora...


Što je? Toliko si oštrouman da ni s uvredama ne možeš biti originalan?
Daj se opusti, neću valjda morati ponovno krojiti identitet samo zato što sam istupio s tvrdnjom da već dugo, dugo vremena oko klise rulaju samo KOMBAJNI?



S kim se ti sinko svađaš? Kakve ti se to uvrede motaju po tvojoj pametnoj glavici? osijek031.com smile

Znam po sebi. Takvi imaju najveći problem sami sa sobom.

#13:   Autor: CatCloe Post Postano: 06.03.2007. 15:46

jebote, pun forum podvojenih ličnosti i psihijatrijskih slučajeva...

#14:   Autor: Lucky Luke Post Postano: 06.03.2007. 18:48

CatCloe je napisao/la: ›
jebote, pun forum podvojenih ličnosti i psihijatrijskih slučajeva...

Vijetnamski sindrom!!!! hebi ga!!!!
Osijek031.com » Offtopic » Traktor kao avion (bilo: Ryanair ipak u Osijeku)


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::