Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » Porec ( offtopi: "ah te pjesme" )

#1:  Porec ( offtopi: "ah te pjesme" ) Autor: Sale car Post Postano: 14.02.2007. 11:43

legica_os je napisao/la: ›
Sale car je napisao/la: ›
ma pjesma je predobra... nego gdje u porec izlazis?


Hmm gdje stignem..najčešće u Plavu lagunu i one sve diskače tamo,a na kavice idem u berlin i one kafiće oko lacopa(kako god da se piše)..dobar je onaj kaf hmm kak se zove na plaži nije colonia nego grrr...ne mogu se sjetiti...a ti?šta ti imaš sa porečom?


Sale car je napisao/la: ›
Ja sam sada 4 tjedna bio u porecu radio... u plavu lagunu ( tocnije hotel diamant ) sam isao na internet, izlazio sam u disco kod hypo banke ( ako znas gdje se hypo banka nalazi ) i jednom sam bio u gradskoj kavani na rivi...


Sale car je napisao/la: ›
e da i svaki sam dan jeo u restoranu kiwi, to je izvan poreca kada ides prema laterni, gdje smo i radili hotele iris i tamaris....

A gdje odsjedas?


legica_os je napisao/la: ›
Jel nije kraj hypo banke onaj PAN disko sa cajkama uživo??Ma sveti nikola je najbolji navečer,vožnja brodićem,kupanje i zajebancija i onda opet broodićem kući..hihi..


Ja sam bio sada u drugom mjesecu i mogu ti reci da i nije bilo vrijeme za kupanje.... Very Happy

#2:   Autor: legica_os Post Postano: 14.02.2007. 13:47

Ja sam bila u 7.mjesecu i kontala ostati tjedan dana,na kraju padala kiša Crying or Very sad i produžila ljetovanje dva tjedna hehe...Ne volim baš istru,hladno mi more jako...
Osijek031.com » Offtopic » Porec ( offtopi: "ah te pjesme" )


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::