Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Grickanje Noktiju Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Grickanje Noktiju Autor: _Jimmy_ Post Postano: 05.02.2007. 8:09

Kako se riješiti te navike ?
please help

#2:   Autor: CatCloe Post Postano: 05.02.2007. 9:03

umoči svako jutro prste u nešto gorko osijek031.com smile osijek031.com smile

#3:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 05.02.2007. 9:07

da zaboravio sam napomenuti, samo ozbiljne savjete ....

#4:   Autor: CatCloe Post Postano: 05.02.2007. 9:21

ali to nije toliko neozbiljan savjet, znam ljude koji su to stvarno radili... nije pomoglo kao trajno rješenje, ali neko vrijeme je djelovalo. svaki put te šusne kad staviš prst u usta Wink

#5:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 05.02.2007. 9:23

ali ne pomaže nikakv kemijski tretman

#6:   Autor: Zuhra Post Postano: 05.02.2007. 9:58

znam lika iz razreda nema ni pola centimetra noktiju, doslovno bolesnik,
odi kod svog ljecnika pa nek te uputi... mozda pomogne

#7:   Autor: fatcat Post Postano: 05.02.2007. 10:31

_Jimmy_ je napisao/la: ›
da zaboravio sam napomenuti, samo ozbiljne savjete ....
Vidio sam tako nesto u apoteci za malu djecu, tekucina... Umocis prste u to i kad se osusi... ne primjeti se ali kad stavis prste u usta gorko i bljutavo.
Ako nema toga onda stavi prste u guzicu... nema tu nikakve tehnologije ali siguran sam da bi rezultat bio isti. Ozbiljno... Wink

#8:   Autor: DanicaV Post Postano: 05.02.2007. 10:42

fatcat je napisao/la: ›
Ako nema toga onda stavi prste u guzicu... nema tu nikakve tehnologije ali siguran sam da bi rezultat bio isti. Ozbiljno... Wink


ovo je besplatno i vjerojatno djelotvorno.

zašto "dečki" u poodmaklim godinama i dalje papaju nokte? mislim, znam nekolicinu, a nijedno žensko čeljade.

#9:   Autor: anakonda Post Postano: 05.02.2007. 18:48

...hm, Danice, o ovom bi se dalo raspravljati...Smile...moja majka je upotrebljavala baš spomenutu tekućinu, nakon prvih nekoliko pokušaja odustala sam od tog hobije, jer je tekućina ostavljala odvratan okus satima poslije...
...i uspjelo je...

#10:   Autor: legica_os Post Postano: 05.02.2007. 19:20

Prije je bilo u Avonu ili Oriflameu(to bi starije cure trebale znati..) prozirni lak za nokte isto kad staviš prstić u usta bude gorko....Ali ništa strašno,ne bude kasnije odvratan okus u ustima...

#11:   Autor: game Post Postano: 05.02.2007. 23:22

kupi onu ljepljivu traku kojom se lijepe zavoji i lagano zalijepi sve prstiće...
to ti se ne vidi jako, a djelotvorno je jer ne možeš kroz to gristi...

#12:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 05.02.2007. 23:25

game je napisao/la: ›
kupi onu ljepljivu traku kojom se lijepe zavoji i lagano zalijepi sve prstiće...
to ti se ne vidi jako, a djelotvorno je jer ne možeš kroz to gristi...


da ali time se na riješava problem ...

#13:   Autor: game Post Postano: 05.02.2007. 23:50

neli ljudi jesu...
držiš to par dana na rukama i kad skontaš da mu malo narasli, budeš sretan i onda odlučiš - dosta!!!!
sretno, u svakom slučaju!

#14:   Autor: fatcat Post Postano: 06.02.2007. 0:05

game je napisao/la: ›
kupi onu ljepljivu traku kojom se lijepe zavoji i lagano zalijepi sve prstiće...
to ti se ne vidi jako, a djelotvorno je jer ne možeš kroz to gristi...
Ako zaljepis prste kako ces salutirati (ne)prijateljima...

#15:  Re: Grickanje Noktiju Autor: Lunatic Post Postano: 11.02.2007. 12:15

Samokontrola!!!A kako to postići, e to je već pitanje...Općenito je sve na što se navikneš teško tek tako promijeniti, al probaj se koncentrirati na nešt drugo...premazi i lakovi i te sheme, to je isto ok opcija, iako privremena...al da bi se zauvijek riješio toga moraš se dogovoriti sam sa sobom!
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Grickanje Noktiju Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::