Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Oslobadjanje kocnica u krevetu Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:   Autor: meduza_ Post Postano: 06.01.2007. 20:35

Mislim da puno znaci i kada su partneri totalno opusteni,kada se dobro poznaju,vjeruju jedno drugom i naravno uzivaju u sexu bez ogranicenja i kocnica.....

#2:   Autor: alexia Post Postano: 07.01.2007. 2:18

meduza_ je napisao/la: ›
Mislim da puno znaci i kada su partneri totalno opusteni,kada se dobro poznaju,vjeruju jedno drugom i naravno uzivaju u sexu bez ogranicenja i kocnica.....


stvarno?

#3:   Autor: zlusch Post Postano: 07.01.2007. 10:52

meduza_ je napisao/la: ›
Mislim da puno znaci i kada su partneri totalno opusteni,kada se dobro poznaju,vjeruju jedno drugom i naravno uzivaju u sexu bez ogranicenja i kocnica.....

Koliko mene sjećanje služi... obično su žene te koje se ne mogu i ne znaju opustiti, gaje nepovjerenje, nameću (sebi i drugome) ograničenja i koče čak i na uzbrdici. Čast rijetkim izuzecima.

#4:   Autor: meduza_ Post Postano: 07.01.2007. 11:38

Tako je i bas zbog toga rijetke zene dozive iskustvo takvog uzitka naravno pod uvjetom da imaju sposobnog partnera jer ni vi muski niste uvijek virtuozi u krevetu

#5:   Autor: zlusch Post Postano: 07.01.2007. 12:23

meduza_ je napisao/la: ›
Tako je i bas zbog toga rijetke zene dozive iskustvo takvog uzitka naravno pod uvjetom da imaju sposobnog partnera jer ni vi muski niste uvijek virtuozi u krevetu

A vi žene i dalje budite pasivne, glumite orgazme i tajite svoje želje i maštarije... najbolji način da se dosegne vrhunski užitak.

BTW, znaš li kako ćeš znati da ti je žena/djevojka umrla?
-> Seks je i dalje isti, samo se posuđe gomila u sudoperu....

#6:   Autor: alexia Post Postano: 07.01.2007. 12:30

zlusch je napisao/la: ›
A vi žene i dalje budite pasivne, glumite orgazme i tajite svoje želje i maštarije... najbolji način da se dosegne vrhunski užitak.

BTW, znaš li kako ćeš znati da ti je žena/djevojka umrla?
-> Seks je i dalje isti, samo se posuđe gomila u sudoperu....


loše...

mislim da ste sa pričama o "ženama koje nemaju pojma" malo zakasnili. vremena su se promijenila i sve više se može promjetiti pojačana svijest djevojaka/žena što se seksa i uživanja u istom tiče

prošla su vremena kada cura neće reći "kako ona hoće". dolaze nove generacije i one su sušta suprotnost dosadašnjima...

#7:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.01.2007. 12:33

meduza_ je napisao/la: ›
Tako je i bas zbog toga rijetke zene dozive iskustvo takvog uzitka naravno pod uvjetom da imaju sposobnog partnera jer ni vi muski niste uvijek virtuozi u krevetu

ja bih rekla da je to ipak više do žene, nego do njenog partnera. većina žena je (nažalost) toliko zakočena i ne-opuštena da je to tužno. trener sam puno godina i radila sam s puno žena. većina njih se loše osjeća u vlastitom tijelu, neugodno im je skinuti se čak i u donji veš, a kamo li potpuno, čak i pred drugim ženama. imaju toliko kočnica i ograničenja... kako da onda budu opuštene s frajerom, kažu mu što žele i uzmu "stvar u svoje ruke" Wink
mislim da je za to dosta krivo društvo, naši bolesni tabui i rigorozan odgoj, ali dobrim dijelom i one same, koje nisu poradile na tome da se oslobode kočnica..

#8:   Autor: meduza_ Post Postano: 07.01.2007. 12:49

I opet TAKO JE,ali nije zanemariva cinjenica da su muskarci ti koji nas oslobadjaju kocnica jer mozemo mi zeljeti neznam sto ako i u krevetu biti neznam kakve ako nas muskarac nema sluha,osjecaja ili vjestine pratiti nas i razumjeti nase zelje ili cak potrebe.Zena jako lako dovodi u pitanje da u njegovim ocima ispadne laka,nifomanka ili puno gore i opet se moram vratiti na ono da je najvaznije da se dobro poznaju i da imaju povjerenje jedno u drugo....eto to je moje misljenje!

#9:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.01.2007. 13:01

ne. MI smo te koje se oslobađamo kočnica. a ONI su ti koji mogu ili ne mogu, znaju ili ne znaju držati korak. većina može, zna i želi, pogotovo kada im cura/žena pokaže što i kako joj odgvara. mužjaci su najzahvalniji, najpredaniji i najbolji učenici Wink
i naravno da treba imati povjerenja jedno drugo. a u tom slučaju se ne treba bojati riječi "nimfomanka" i "laka" iako je meni to totalna glupost... mnogi to doživljavaju kao pozitivnu osobinu Wink znaš ono... kuharica u kuhinji, kurva u krevetu Twisted Evil

#10:   Autor: 8 Post Postano: 07.01.2007. 15:50

Za dobar rezultat u svakoj exxxtremnoj disciplini, kao recimo u bobu dvosjedu, trebaš dva sposobna, snažna i kooperativna partnera.
Sve ostalo ne vrijedi ni vremena.

#11:   Autor: tamna strana Post Postano: 07.01.2007. 16:04

.... problem je kod žena....jer ako se oslobode i pokažu svoje umijece u krevetu....misle da ce muškarac pomisliti da su "previše" iskusne.....iako po mom mišljenju to nije istina.....lijepo je kad se oboje oslobode i uživaju u svakom pokretu.......i nije važno da muškarac uvijek mora voditi glavnu ulogu......

#12:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.01.2007. 18:01

nadam se da nisi u pravu... jer, ako stvarno postoje slučajevi u kojima se one kao "oslobode" ali se "boje što će on pomisliti" blablabla... jebeš mi sve, ali onda im tako i treba! pa nek leže na leđima zauvijek i glume orgazme Very Happy

#13:   Autor: tamna strana Post Postano: 07.01.2007. 18:08

CatCloe je napisao/la: ›
nadam se da nisi u pravu... jer, ako stvarno postoje slučajevi u kojima se one kao "oslobode" ali se "boje što će on pomisliti" blablabla... jebeš mi sve, ali onda im tako i treba! pa nek leže na leđima zauvijek i glume orgazme Very Happy



....sve je stvar dogovora....ako se osobe razumiju kad su zajedno....onda i u krevetu bude kako treba.....

#14:   Autor: meduza_ Post Postano: 07.01.2007. 20:32

Imam nekoliko legica koje su u braku i sve stima sve pet,a u krevetu tuga.Svaki pokusaj ozivljavanja valjanja po krevetu je osudjen na propast.Da li je to postala rutina bracnog zivota pa samim tim i sexa,da li su se udale za krive ljude ili sto??? Sa druge strane gledano pa ne mogu se rastati zato sto ne dozivljavaju redovito ili skoro nikako orgazam!!!

#15:   Autor: mia-mjau Post Postano: 07.01.2007. 21:21

i ja znam žene koje su u braku, imaju se s kim sexati, ali im nije ni do čega jer znaju kako će to biti... pamte i bolji sex...
ali šute, klinci su u igri i nije sve tako jednostavno...
mislim da se mora dogoditi sexualna kemija, nema bez toga, bez obzira koliko se ljudi vole, poštuju, razmiju...
dakle, nisu u pitanju uvijek kočnice, nego svjesno propuštanje užitka... šteta Sad
a kočnice su sve u glavi, n etreba seopterećivati što će tko misliti, nego UŽIVATI!
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Oslobadjanje kocnica u krevetu Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::