Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » Offtopic

#1:   Autor: darkmark Post Postano: 21.12.2006. 14:55

žena koja se udala za emana s cipra osijek031.com smile

#2:   Autor: toni Post Postano: 22.12.2006. 8:31

DanicaV je napisao/la: ›

to si u pravu, ali nadam se da ti ne plaćaš sve račune za cugu... Wink


zato se ja stalno grebem za onu cugu.. ali 'emancipirani ljenivac' ne hebe ni 5 odsto Smile))

#3:   Autor: DanicaV Post Postano: 22.12.2006. 9:19

toni je napisao/la (Pogledaj post): › zato se ja stalno grebem za onu cugu.. ali 'emancipirani ljenivac' ne hebe ni 5 odsto Smile))


zato sam napisala da sam ljenjivica... Razz
u konačnici nikome ne ostajem dužna Cool

#4:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 22.12.2006. 13:04

pa da je žena emancpirana

#5:   Autor: DanicaV Post Postano: 22.12.2006. 22:59

gazda777 je napisao/la: ›
mi, muškarci, smo potlačeni spol i nikako da se izborimo za ravnopravnost Razz

što nam, naravno, neće nikad uspjeti... Sad


evo baš sada suosjećam... ako napišem s tobom, ispalit ćeš nešto tipa da s tobom nitko ne treba suosjećati... dakle, s ostatkom muškog roda, nejakog...nezaštićenog... Smile

#6:   Autor: --- Post Postano: 22.12.2006. 23:44

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
mi, muškarci, smo potlačeni spol i nikako da se izborimo za ravnopravnost Razz

što nam, naravno, neće nikad uspjeti... Sad


evo baš sada suosjećam... ako napišem s tobom, ispalit ćeš nešto tipa da s tobom nitko ne treba suosjećati... dakle, s ostatkom muškog roda, nejakog...nezaštićenog... Smile


možeš ti napisati što želiš, ionako neću povjerovati u suosjećajnost ženskog roda... Very Happy

#7:   Autor: --- Post Postano: 23.12.2006. 0:04

Janis je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kakva suosjećajnost? Kome to treba, onome tko je potlačen, treba konkretno pomoći... Ali mu ne možeš pomoći, ako on to sam ne želi... Kao što je slučaj s većinom zlostavljanih žena... Mogu razumjeti da ga ne želi/neće ostaviti... sindrom žrtve i tako to... ali mi samo jedna stvar nije jasna... zašto, dovraga, misli da ga može promijeniti!
Takvim ženama treba pomoć... psihijatra!


pametna cura...odličan zaključak... osijek031.com smile osijek031.com smile

#8:   Autor: ela Post Postano: 23.12.2006. 0:06

Janis je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kakva suosjećajnost? Kome to treba, onome tko je potlačen, treba konkretno pomoći... Ali mu ne možeš pomoći, ako on to sam ne želi... Kao što je slučaj s većinom zlostavljanih žena... Mogu razumjeti da ga ne želi/neće ostaviti... sindrom žrtve i tako to... ali mi samo jedna stvar nije jasna... zašto, dovraga, misli da ga može promijeniti!
Takvim ženama treba pomoć... psihijatra!

Potpisujem!

#9:   Autor: --- Post Postano: 24.12.2006. 16:11

Janis je napisao/la (Pogledaj post): › Da, mazohistice po prirodi... Tužna priča!


istinita priča... Very Happy

#10:   Autor: --- Post Postano: 25.12.2006. 17:13

previdio sam taj dio, sve ok...
Osijek031.com » Offtopic » Offtopic


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::