Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » vot tu du? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:
Poll :: što mislite?

ostavi (tj.prekini..)
60%
 60%  [ 6 ]
ostani (tj. možda bude bolje...)
40%
 40%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 10



#1: Question vot tu du? Autor: iris_004 Post Postano: 15.12.2006. 10:46

prije nekih dva tjedna sam si nabavila jednog purgera koji je jeko drag, i sladak, i zgodan, i fin i svašta....... i sviđa mi se al nisam se zaljubila u njega... baš i nemam neku potrebu da ga viđam prečesto... a ako ću biti baš iskrena, iskrena........ja bi njega samo iskoristila.... al to mi malo bed. nije baš da smo si super skupa, ima dosta onih čudnih tišina... a ne bi ga htjela ostavit... bar ne još.... jel netko skonto što hoću reći? i još važnije..ima tko kakav savjet? ajde, prije nego on mene nogira. Confused




a jesam smotana............

#2:   Autor: --- Post Postano: 15.12.2006. 10:47

neka te nogira...najbolje za oboje...

#3:   Autor: iris_004 Post Postano: 15.12.2006. 10:56

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › neka te nogira...najbolje za oboje...


a jesi neki..... Sad
neće, predobar je on... potrudit ću se ja malo... haha. cool, sad znam što hoću... Cool
hvala....!

#4:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 15.12.2006. 11:14

ako ne osjećaš ništa prema njemu ostavi ga ...

#5:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 15.12.2006. 11:16

iris_004 je napisao/la: › jel netko skonto što hoću reći? i još važnije..ima tko kakav savjet? ajde, prije nego on mene nogira. Confused [/size][/color][/align][/font]
a jesam smotana............


Ako dobro kontam, nasla si frajera koji ti ni po cemu ne odgovara, ali je zgodan, pojebljiv i dobar za show-off pred legicama.

Ti si sada u dvojbi kako ostati postena i jebena, i pitanje je na mjestu, a zapravo ni ne shvacas da si mozda u super poziciji. Mozda i on jednako osjeca prema tebi!

Dakle, fino mu reci sto od njega ocekujes i sto ne ocekujes. Nije sve u zivotu crno-bijelo (veza-prekid). Zapravo, to sto bi taj tip u tebi mogao pronaci je Sveti Gral slobodnih strijelaca. ;-)

Btw. pizda ces ispasti ako frajera navuces na emocije, a ti i dalje vas odnos nastavis precipirati fuck-buddy-wise.

#6:   Autor: wendy Post Postano: 15.12.2006. 14:29

Slažem se s mungosom osijek031.com smile

#7:   Autor: DanicaV Post Postano: 15.12.2006. 14:50

@Leteci_mungos napisao baš kako treba.....

#8:   Autor: darkmark Post Postano: 15.12.2006. 14:56

iris_004 je napisao/la: ›
prije nekih dva tjedna sam si nabavila jednog purgera koji je jeko drag, i sladak, i zgodan, i fin i svašta....... i sviđa mi se al nisam se zaljubila u njega... baš i nemam neku potrebu da ga viđam prečesto... a ako ću biti baš iskrena, iskrena........ja bi njega samo iskoristila.... al to mi malo bed. nije baš da smo si super skupa, ima dosta onih čudnih tišina... a ne bi ga htjela ostavit... bar ne još.... jel netko skonto što hoću reći? i još važnije..ima tko kakav savjet? ajde, prije nego on mene nogira. Confused




a jesam smotana............


nemoj bolje čovijeka zajebavat osim ako nisi sigurna da će on to isto radit i da ima isto mišljnje o toj vezi kao i ti...zamisli da se ti nađeš u pozicji da te netko treba čisto radi svojeg ega i koristi...i onda te poslje šutne ko govno zadnje...

#9:   Autor: Sale car Post Postano: 15.12.2006. 17:14

darkmark je napisao/la: ›
nemoj bolje čovijeka zajebavat osim ako nisi sigurna da će on to isto radit i da ima isto mišljnje o toj vezi kao i ti...zamisli da se ti nađeš u pozicji da te netko treba čisto radi svojeg ega i koristi...i onda te poslje šutne ko govno zadnje...


U pravu si... zamisli samo sebe u toj poziciji da tebe tako neko iskoristava... s tobom je super, sve pet, a iza leđa sere po tebi, i na kraju skontas da te zapravo iskoristio.... kako bi se ti osjecala???

#10:   Autor: 8 Post Postano: 15.12.2006. 17:18

Ostavi ga odmah.

#11:   Autor: zloco_os Post Postano: 15.12.2006. 22:06

sve karte na stol...sto se zeli,ocekuje...mozda se i izrodi od toga nesto na kraju...

#12:   Autor: Janis Post Postano: 15.12.2006. 22:22

Ah vidi što su nam dečki ispravni, da čovjek ne povjeruje, kao nitko nikad nije bio (svjesno) s curom koja je bila zaljubljena, a da on nije osjećao isto (i iskorištavao njenu zaljubljenost!)... Da su svi takvi, curama bi bilo puno lakše i svijet bi bio puno ljepši!
Dakle, moj savjet... pričekaj još malo, možda ti se svidi, a ako ne, otvoreno porazgovaraj s njim... Učinit ćeš uslugu i sebi i njemu!

#13:   Autor: 8 Post Postano: 16.12.2006. 1:31

Janis je napisao/la (Pogledaj post): › pričekaj još malo, možda ti se svidi


Možda se ispostavi da ima stvarno neobično umijeće među nogama... Moždi ti prizna da su ga žene ostavljale zbog svega ispod koljena... Možda je bogati nasljednik neke viteške obitelji...

#14:   Autor: ela Post Postano: 16.12.2006. 7:44

darkmark je napisao/la: ›
iris_004 je napisao/la: ›
prije nekih dva tjedna sam si nabavila jednog purgera koji je jeko drag, i sladak, i zgodan, i fin i svašta....... i sviđa mi se al nisam se zaljubila u njega... baš i nemam neku potrebu da ga viđam prečesto... a ako ću biti baš iskrena, iskrena........ja bi njega samo iskoristila.... al to mi malo bed. nije baš da smo si super skupa, ima dosta onih čudnih tišina... a ne bi ga htjela ostavit... bar ne još.... jel netko skonto što hoću reći? i još važnije..ima tko kakav savjet? ajde, prije nego on mene nogira. Confused




a jesam smotana............


nemoj bolje čovijeka zajebavat osim ako nisi sigurna da će on to isto radit i da ima isto mišljnje o toj vezi kao i ti...zamisli da se ti nađeš u pozicji da te netko treba čisto radi svojeg ega i koristi...i onda te poslje šutne ko govno zadnje...

u potpunosti se slažem

#15:   Autor: Janis Post Postano: 16.12.2006. 23:28

Eh Osmico... a možda su u šumi.... Nisam tako mislila... Htjela sam reći da ima ljudi kojima se netko ne dvidi odmah, na prvu loptu, pa ni na drugu... jednostavno im treba malo vremena da nekog upoznaju... U tome smislu dečku treba pružiti priliku, da ga bolje upozna i uvidi njegove kvalitete... Ne kažem da će joj se nužno svidjeti, ali možda vrijedi pokušati....
Osijek031.com » Ljubav, romantika » vot tu du? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::