Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » Strajk u skolama...(offtopic)

#1:   Autor: daniel-202 Post Postano: 12.12.2006. 23:50

Bilke je napisao/la: ›
Ma gledaj, sve to stoji.

No budimo iskreni. Bez obzira na plemenitu profesiju, ti kao i svatko drugi gleda svoju guzicu. Ovo nije napad, već tvrdnja o ljudskom rodu.

Najlakše je profesore i nastavnike promatrati individualno i povećanje plaća pravdati odgojem djece i težinom posla. Hej, svaki posao je težak.

Ono što te iste štajkaše uopće ne zanima je: "Tko će to platiti?" Nije se uopće povela rasrava o tome.

Znate li da su se u 12. mjesecu ukinuli skoro svi poticaji za zapošljavanje? Poslodavac je prije dobio neku bar mizernu subvenciju od države kad je zapošljavao novog zaposlenika kojeg je morao učiti i sl. Danas toga nema. Tko jebe poduzetnike. Moraju državni službenici imati veće plaće.


Ova tema ponovo oživljava............. @Bilke mislim da je malo kasno za komentiranje o štrajku

#2:   Autor: 42 Post Postano: 13.12.2006. 9:28

daniel-202 je napisao/la: ›
Ova tema ponovo oživljava............. @Bilke mislim da je malo kasno za komentiranje o štrajku


Nikad nije kasno za komentiranje loše prakse i razgovor o principima... osijek031.com smile

#3:   Autor: DonQuijote Post Postano: 13.12.2006. 10:42

kad dobijem povećanje plaće, imate cugu od mene! Wink

#4:   Autor: --- Post Postano: 04.01.2007. 17:08

povišica je bila...
Osijek031.com » Offtopic » Strajk u skolama...(offtopic)


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::