Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1: Great ! Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:11

Biker sam i član moto-kluba Osijek, pa me zanima šta misli naše pučastvo o našim humanitarnim akcijama...
Ipak nismo divljaci, ili? Wink

#2:  Re: Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 18:25

svaka vam čast!! prava ste pojava i atrakcija...sve najbolje o moto-mrazovima Smile

#3:   Autor: gaap Post Postano: 11.12.2006. 18:26

a tko to brije da su pravi bikeri divljaci!? problem su oni seljačići - klinci sa skuterima. furam na moto susrete, znam hrpu bikera i većina njih je totalno ok ekipa. za akcije svaka čast, samo brate mogli bi i malo češće...

#4:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:27

zeko je napisao/la: ›
svaka vam čast!! prava ste pojava i atrakcija...sve najbolje o moto-mrazovima Smile


A o bikerima? Very Happy

#5:   Autor: Prdonja Post Postano: 11.12.2006. 18:28

Pozdrav moto-mrazovima! Želim vam još više sponzora i svake godine veću i veću kolonu!

#6:   Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 18:28

gaap...jesi provjerio pm skoro? osijek031.com smile Wink

#7:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:30

gaap je napisao/la: ›
a tko to brije da su pravi bikeri divljaci!? problem su oni seljačići - klinci sa skuterima. furam na moto susrete, znam hrpu bikera i većina njih je totalno ok ekipa. za akcije svaka čast, samo brate mogli bi i malo češće...


E lega, nemamo dovoljno sponzora, a love još manje...Bi mi, ali...No, poslije ovih moto-mrazeva mislim da će se mediji i sponzori malo više aktivirati. Naime, srušili smo rekord. NAJVEĆI Moto-Mrazevi u Lijepoj Našoj...Bilo je oko 130 motora. Za svaku pohvalu. Zahvala svim sudioncima. Od motorista do posjetitelja na Trgu. Naravno, veliko hvala i sponzorima

#8:   Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 18:31

isto sve naj o bikerima...jako volim motore,ali one nabrijane sportske...i to ne na onaj sponzorušasti način nego na način htjela bih jednom imati svoj Smile

nemam predrasude općenito a i ne ravnam se po stereotipima Wink

#9:  Re: Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi Autor: wendy Post Postano: 11.12.2006. 18:33

Pa uglavnom niste (samo) divljaci, mada u tome i nema nešto tako strašno loše Wink Čim se zaposlim i skupim nešto love za bolja kolica od ovih koje imam, pridružujem se Wink

Sve u svemu, ovakve akcije su lijepe i uvijek dobro dođu. Moram priznati da ste stvarno upečatljivi u ovim kostimima Very Happy A najljepši dio priče je što ste usrećili djecu. Svaka čast!

#10:   Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 18:36

wendy ti si jedna predraga osoba...uvijek sve sročiš na najbolji način... Wink

#11:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:37

zeko je napisao/la: ›
isto sve naj o bikerima...jako volim motore,ali one nabrijane sportske...i to ne na onaj sponzorušasti način nego na način htjela bih jednom imati svoj Smile

nemam predrasude općenito a i ne ravnam se po stereotipima Wink


Za svaku pohvalu. Kao što kaže gaap samo zabava i ono što uz nju ide Very Happy Pridruži nam se na susretima...A možeš i petkom u mini-tetru Wink A čuj, ja nemam sportski motor...Samo Hondu CBR1000F i nekih 136 konja....Putni motorić Very Happy Od ovih R ili RR bole leđa i ruke na dužim putovanjima Very Happy Very Happy

#12:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:40

wendy je napisao/la: ›
Pa uglavnom niste (samo) divljaci, mada u tome i nema nešto tako strašno loše Wink Čim se zaposlim i skupim nešto love za bolja kolica od ovih koje imam, pridružujem se Wink

Sve u svemu, ovakve akcije su lijepe i uvijek dobro dođu. Moram priznati da ste stvarno upečatljivi u ovim kostimima Very Happy A najljepši dio priče je što ste usrećili djecu. Svaka čast!


Uvijek si dobro došla, kao i svatko tko je za zabavu i dobar provod...

#13:   Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 18:41

hehe...kul...bila sam ovaj petak tamo...tj puno nas...gdje ste vi bili?

#14:   Autor: --- Post Postano: 11.12.2006. 18:43

bravo, za svaku pohvalu dečki...

#15:   Autor: wendy Post Postano: 11.12.2006. 18:50

BARTLEBY je napisao/la (Pogledaj post): › Uvijek si dobro došla, kao i svatko tko je za zabavu i dobar provod...


Primijetila sam, bila sam na samo dva moto-susreta i upoznala hrpu legendarnih ljudi. Samo, nije to "to" kad nemam svoj motor. Iako, ja nisam baš za sportake, meni je želja chopper Smile
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::