Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Boce za Zagreb

#1:  Boce za Zagreb Autor: Anai Post Postano: 03.11.2006. 7:40

Kako komentirate zadnju akciju prikupljanja novca za obnovu zagrebačke katedrale? Za one koji nisu upućeni,postavljeni su kontejneri za prikupljanje boca,nakon čega će se vrijednost ambalaže unovčiti (boca=0.5 kn) i sav prikupljeni novac bit će uložen u obnovu zagrebačke katedrale. Nešto se priča da će takvi kontejneri biti postavljeni diljem Hrvatske...Neki ljudi se bune jer prikupljanje boca im je bio jedini izvor zarade. Što vi o tome svemu mislite?

#2:   Autor: allein Post Postano: 03.11.2006. 8:56

Kao da im nije dovoljna lemojzija. Te pare iz državnog proračuna Twisted Evil

#3:   Autor: DonQuijote Post Postano: 03.11.2006. 9:12

još jedno uzimanje od sirotinje. eto ti crkve svih hrvata...

#4:   Autor: DanicaV Post Postano: 03.11.2006. 9:13

Mislim da mi je muka od drančenja love za sve i svašta.
Katedrala u Zagrebu obnavlja se zadnjih 20 godina...... više i ne znam kako izgleda bez skela.

U cijeni koštanja svakog proizvoda, već je uračunata i cijena ambalaže, sada je dodatno poskupljeno za 50 lipa /plus što su neki cijelu akciju oko ambalaže iskoristili i za dodatna poskupljenja/, i onda još ispadne da ćeš ako vratiš ambalažu "zaraditi". Čisto kauciranje. Neka ta lova ostane našim penzićima.

#5:   Autor: zlusch Post Postano: 03.11.2006. 9:56

Anai je napisao/la: ›
Kako komentirate zadnju akciju prikupljanja novca za obnovu zagrebačke katedrale?

Lova iz proračuna + lova od svojih banaka + lova od nekretnina + lova od naivčina iz škrabica + sada pare od praznih boca.

Prodavanje magle nikada nije bilo unosnije nego danas....
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Boce za Zagreb


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::