Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Najbolji prometnik na osječkom autobusnom kolodvoru

#1:  Najbolji prometnik na osječkom autobusnom kolodvoru Autor: melaniexy Post Postano: 29.11.2013. 20:25

Pohvalila bih osječkog prometnika,mladog gospodina Borisa Jurića za iznimnu ljubaznost,susretljivost i profesionalnost na svom radnom mjestu prometnika.Jednom mi je pobjegao autobus i gospodin je nazvao vozača i ovaj me je pričekao na cesti dok sam žurila taksijem da ga stignem.Sve pohvale ovom mladiću i želim mu puno uspjeha i napredak u daljnjem radu kao i promaknuće ako je to moguće.

#2:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 29.11.2013. 23:27

Borba za svakog putnika.

#3:   Autor: milo_moje Post Postano: 30.11.2013. 17:12

možda se varam, ali meni se čini da nam se vratila forumašica koja je prije mjesec-dva prvo upućivala pohvale a onda sipala drvlje i kamenje na osječki kolodvor.

#4:   Autor: simo031 Post Postano: 30.11.2013. 17:37

milo_moje je napisao/la: ›
možda se varam, ali meni se čini da nam se vratila forumašica koja je prije mjesec-dva prvo upućivala pohvale a onda sipala drvlje i kamenje na osječki kolodvor.

Oteo si mi misao, no bio sam lijen napisati...

#5:   Autor: melaniexy Post Postano: 21.12.2013. 16:45

Čestitala bih ZA nadolazeće blagdane i sve naj naj najboljem osječkom prometniku Borisu Juriću i blagajnici Jeseniji Tuševski na AK OSIJEK!

#6:   Autor: melaniexy Post Postano: 10.01.2014. 14:01

Nažalost čujem da je moj najdraži prometnik jučer stradao u prometnoj nesreći kod Požege skupa sa glavnim prometnikom i šefom osječkog autobusnog kolodvora,neka momci što prije ozdrave!
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Najbolji prometnik na osječkom autobusnom kolodvoru


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::