Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Političke stranke » HDZ: Posao oko ZOIS-a je bio kriminalan, a interese Osijeka, Slavonije i Hrvatske izdali su oni koji su ih trebali štititi!

#1:  HDZ: Posao oko ZOIS-a je bio kriminalan, a interese Osijeka, Slavonije i Hrvatske izdali su oni koji Autor: HDZ Osijek Post Postano: 27.11.2013. 0:42



#2:   Autor: milo_moje Post Postano: 28.11.2013. 17:24

HDZ Osijek je napisao/la: ›
...a interese Osijeka, Slavonije i Hrvatske izdali su oni koji su ih trebali štititi!...

pa jel vi stvarno mislite da smo mi, hrvatski građani posljednjih 22 godine bili u kurcu, pa svaki jebeni dan svih tih godina samo gledamo kako nas pljačkate pod izlikom toga da nas štitite. stvarno ste stoka bez karaktera.

#3:   Autor: simo031 Post Postano: 28.11.2013. 18:34

milo_moje je napisao/la: ›
HDZ Osijek je napisao/la: ›
...a interese Osijeka, Slavonije i Hrvatske izdali su oni koji su ih trebali štititi!...

pa jel vi stvarno mislite da smo mi, hrvatski građani posljednjih 22 godine bili u kurcu, pa svaki jebeni dan svih tih godina samo gledamo kako nas pljačkate pod izlikom toga da nas štitite. stvarno ste stoka bez karaktera.

     Mal' smo popizdili... osijek031.com smile

#4:   Autor: milo_moje Post Postano: 28.11.2013. 19:15

simo031 je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
HDZ Osijek je napisao/la: ›
...a interese Osijeka, Slavonije i Hrvatske izdali su oni koji su ih trebali štititi!...

pa jel vi stvarno mislite da smo mi, hrvatski građani posljednjih 22 godine bili u kurcu, pa svaki jebeni dan svih tih godina samo gledamo kako nas pljačkate pod izlikom toga da nas štitite. stvarno ste stoka bez karaktera.

     Mal' smo popizdili... osijek031.com smile

ma izbace me kreteni iz ravnoteže, kad nas političari uče poštenju, daju nam lekcije za vukovar itd.

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 28.11.2013. 19:39

milo_moje je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
HDZ Osijek je napisao/la: ›
...a interese Osijeka, Slavonije i Hrvatske izdali su oni koji su ih trebali štititi!...

pa jel vi stvarno mislite da smo mi, hrvatski građani posljednjih 22 godine bili u kurcu, pa svaki jebeni dan svih tih godina samo gledamo kako nas pljačkate pod izlikom toga da nas štitite. stvarno ste stoka bez karaktera.

     Mal' smo popizdili... osijek031.com smile

ma izbace me kreteni iz ravnoteže, kad nas političari uče poštenju, daju nam lekcije za vukovar itd.

Tko o čemu...
Osijek031.com » Političke stranke » HDZ: Posao oko ZOIS-a je bio kriminalan, a interese Osijeka, Slavonije i Hrvatske izdali su oni koji su ih trebali štititi!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::