Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » kaktusova dijeta

#1:  kaktusova dijeta Autor: LESIjeva_CURA Post Postano: 20.10.2006. 20:16

Može mi netko objasniti potankosti ove dijete? Svi mi govore da je to super dijeta,ali nitko da mi objasni na koji način funkcionira.

#2:   Autor: Rajnus Post Postano: 20.10.2006. 22:33

Funkcionira tako da gubis masu Smile

#3:   Autor: LESIjeva_CURA Post Postano: 20.10.2006. 22:50

a joooj..pa onda je stvarno super

#4:  Re: kaktusova dijeta Autor: noj u bemveu Post Postano: 21.10.2006. 12:29

LESIjeva_CURA je napisao/la (Pogledaj post): › Može mi netko objasniti potankosti ove dijete? Svi mi govore da je to super dijeta,ali nitko da mi objasni na koji način funkcionira.

google ovo ono...

link1
link 2

#5:   Autor: LESIjeva_CURA Post Postano: 21.10.2006. 13:18

hvala!!!

#6:   Autor: tonya Post Postano: 21.10.2006. 13:18

Ma, glupost teška, ne nasjedaj na te marketinške fore!

#7:   Autor: Rajnus Post Postano: 21.10.2006. 14:05

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Ma, glupost teška, ne nasjedaj na te marketinške fore!


Sto joj fali? Ucinkovita je kao i mjeseceva dijeta...

#8:   Autor: LESIjeva_CURA Post Postano: 21.10.2006. 19:03

Ma kužiš ne znam više šta da radim..Trudim se jesti što manje..Krenila sam i na treninge i bili su preslabi za mene..tj.nisam niti jednom osjećala bol u mišićima. Dečko mi kaže da ne trebam smršaviti,ali ja bi htjela.. Prijateljica mi je na toj kaktus dijeti,pa ću vidjeti kakvi su joj rezultati..

#9:   Autor: Rajnus Post Postano: 21.10.2006. 22:48

LESIjeva_CURA je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kužiš ne znam više šta da radim..Trudim se jesti što manje..Krenila sam i na treninge i bili su preslabi za mene..tj.nisam niti jednom osjećala bol u mišićima. Dečko mi kaže da ne trebam smršaviti,ali ja bi htjela.. Prijateljica mi je na toj kaktus dijeti,pa ću vidjeti kakvi su joj rezultati..


Kakve treninge? Ocito da nesto ne radis kako spada...
Druga stvar...kakav ti je dnevni jelovnik? To ti je najbitnije, vjezbanje je sekundarno. Ako hoces moj savjet ili bilo koga tko se imalo razumje u to....NE POSTOJI CAROBNA PILULA. Nikakvi chang shlangovi, kaktusove dijete, l-carnitini, razni fat burneri i slicne gluposti. To tako minorno utjece na lipolizu, odnosno topljenje masnog tkiva. Naravno to nitko ne navodi. Ako imas volju izbalansiraj si prehranu i treniraj i ja ti garantiram da ces smrsaviti kroz 6 mjeseci. Ako to izostane znaci samo da si negdje podbacila...
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » kaktusova dijeta


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::