Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » izrada starinskih fotografija

#1:  izrada starinskih fotografija Autor: Altamira Post Postano: 30.08.2013. 11:19

ima li neko mjesto u Osijeku gdje printaju crno bijele fotografije na onakav karton na kakvima su se fotografije pravile u kasnim 60ima?

unaprijed hvala na odgovoru

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 30.08.2013. 11:43

...nisam sigurna za karton, ali provjeri u Fotoreklamu u Kapucinskoj, nekad prije su mi izrađivali c/b fotke.....

#3:  Re: izrada starinskih fotografija Autor: milo_moje Post Postano: 30.08.2013. 18:56

Samo jedna opaska forumašu/šici Altamira (jer je spol nebitan), pratim redovito forum i stalno imaš neka pitanja, to je u redu, zato i postoji forum, ali zato brate daj napiši povratnu informaciju na koji si način riješila to što si pitala, da i ostali znaju gdje u gradu ima to što tebe zanima. Ništa zlonamjerno.

#4:  Re: izrada starinskih fotografija Autor: silence Post Postano: 31.08.2013. 13:36

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › Samo jedna opaska forumašu/šici Altamira (jer je spol nebitan), pratim redovito forum i stalno imaš neka pitanja, to je u redu, zato i postoji forum, ali zato brate daj napiši povratnu informaciju na koji si način riješila to što si pitala, da i ostali znaju gdje u gradu ima to što tebe zanima. Ništa zlonamjerno.


osijek031.com smile
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » izrada starinskih fotografija


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::