Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » gdje je u Osijeku najbolji izbor bilježnica?

#1:  gdje je u Osijeku najbolji izbor bilježnica? Autor: Altamira Post Postano: 22.08.2013. 1:23

dakle, moglo bi vam se činiti čudno što sam ovako picky po pitanju nečeg tako običnog kao što je bilježnica, ali trebam kupiti bilježnicu tvrdih korica, A4 formata, potpuno praznih listova (bez linija, kvadratića ili bilo čega sličnog). Korica treba biti u nekoj svjetlijoj nijansi smeđe boje...

takva stvar mi treba za jedan projekt na kojem radim... zna li netko gdje je u Osijeku najbolji izbor bilježnica? ili postoji li neka radnja, nešto, gdje bih mogao naručiti izradu takve bilježnice, a da me ne oderu neku bolesnu cifru za to?

hvala unaprijed na odgovoru

#2:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 24.08.2013. 9:57

U Metrou ima uistinu veliki izbor bilježnica, ali ne znam ima li baš to što tražiš.
Ako nabaviš bilježnicu praznih listova (neke druge boje), a baš moraju biti smeđe korice - možda ih možeš "presvući" tapetom ili nećim sličnim. Idea
Malo ideja i ručnog rada neće škoditi Wink

#3:   Autor: Altamira Post Postano: 24.08.2013. 18:49

hvala na ideji Wink

#4:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 24.08.2013. 22:06

Altamira je napisao/la: ›
hvala na ideji Wink

Ponekad mi prorade klikeri Laughing
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » gdje je u Osijeku najbolji izbor bilježnica?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::