Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Brijest - tko je odgovoran za raskopanu cestu?

#1: Warning ! Brijest - tko je odgovoran za raskopanu cestu? Autor: shota98 Post Postano: 04.06.2013. 17:24

Pozdrav, evo zanima me jedna stvar. Ne znam koliko vas je bilo ikada na Brijestu ili u proteklih godinu dana. Naime kada ulazite u Brijest i prodjete caffe bar twins i zelite skrenuti u usorsku desno nalazi se velika razjebana, ne znam kak bih to nazvao. Pravokutnih odsjecenog asfalta duzine 3 metra i sirine metar i pol. desna strana je potpuno propala, nasipavano je šljunka kao Rolling Eyes i tak pogotovo sad zbog ovih kisa je jos gore. autom ne smijes ic vise o 2 na sat da ti tocak ne bi odletio. Znam da je u Brijestu dozvoljeno voziti kao 5 km/h kojeg se naravno nitko ne pridrzava, ali jel mora bit tak odvratno. Zanima me tko je odgovoran za popravak tih cesta u naselju? Unikom? Cesting? Kome to mogu prijaviti?
Lijep pozdrav

#2:   Autor: silence Post Postano: 05.06.2013. 2:33

vjerovatno grad Osijek
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Brijest - tko je odgovoran za raskopanu cestu?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::