Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Zabranjen spot na Osječkoj televiziji Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Zabranjen spot na Osječkoj televiziji Autor: Osječanin Post Postano: 09.05.2013. 17:24



info


jel netko vidio taj spot? gdje se može pogledati? sad sam se pogledao kraj Flauderove emisije i koliko sam shvatio, to je spot neke udruge kojoj je predsjednik Bojan Bodražić...

#2:  Re: Zabranjen spot na Osječkoj televiziji Autor: milo_moje Post Postano: 09.05.2013. 18:01

vidio sam ga par puta, pored svakog važnijeg člana Hdssb-a ide neki opis, utaja, prevara...

nisam znao da se ovi beskičmenjaci tako lako vrijeđaju

#3:   Autor: Carobnica Post Postano: 09.05.2013. 18:05

Evo ga- sve istina. Nije sporan sadržaj.


#4:   Autor: tamna strana Post Postano: 09.05.2013. 19:16

istina uvijek najviše boli

#5:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 09.05.2013. 20:35

daj izravni link na video, koji nije embed

#6:   Autor: ljilj Post Postano: 09.05.2013. 21:26

e pa onaj ko je "osmislio" ovaj spot stvarno je retro! i moron! spot je plagijat jednog od desetak koji su se vrtili u "glas 99" , kampanji nevladinih udruga i esdepea za rušenje hadezea i tuđmana, samo su izmijenjeni likovi.
baš me zanima ko je taj retro režiser/režiserka...
barem da su nešta čestitoga smislili...

#7:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 09.05.2013. 21:27

nije bitno kakav je video, bitno je što je u njemu...

#8:   Autor: Baudolino Post Postano: 09.05.2013. 21:30

ljilj je napisao/la (Pogledaj post): › e pa onaj ko je "osmislio" ovaj spot stvarno je retro! i moron! spot je plagijat jednog od desetak koji su se vrtili u "glas 99" , kampanji nevladinih udruga i esdepea za rušenje hadezea i tuđmana, samo su izmijenjeni likovi.
baš me zanima ko je taj retro režiser/režiserka...
barem da su nešta čestitoga smislili...


Smatraš da je retro-stil razlog zabrani?

#9:   Autor: ljilj Post Postano: 09.05.2013. 21:30

ali ništa nije u njemu, u tome je štos.
ako su htjeli upozoriti da treba smijeniti hadeesesbe i izabrat nekog drugog (usput : koga???) onda su mogli staviti puuunoo jačih marifetluka nego vrbošića, drmića, kamenog...pa to su ionako demode i ofucane face koje nikome ništa ne predstavljaju....više...

#10:   Autor: Baudolino Post Postano: 09.05.2013. 21:33

ljilj je napisao/la (Pogledaj post): › ali ništa nije u njemu, u tome je štos.
ako su htjeli upozoriti da treba smijeniti hadeesesbe i izabrat nekog drugog (usput : koga???) onda su mogli staviti puuunoo jačih marifetluka nego vrbošića, drmića, kamenog...pa to su ionako demode i ofucane face koje nikome ništa ne predstavljaju....više...


Hm, ne znam u kojem ti paralelnom svemiru živiš, ali u ovom u kojem ja živim oni su još uvijek na vlasti. Dakle, smatraš da je spot zabranjen jer prikazuje nebitne likove?

#11:   Autor: ljilj Post Postano: 09.05.2013. 21:38

Baudolino je napisao/la: ›
ljilj je napisao/la (Pogledaj post): › e pa onaj ko je "osmislio" ovaj spot stvarno je retro! i moron! spot je plagijat jednog od desetak koji su se vrtili u "glas 99" , kampanji nevladinih udruga i esdepea za rušenje hadezea i tuđmana, samo su izmijenjeni likovi.
baš me zanima ko je taj retro režiser/režiserka...
barem da su nešta čestitoga smislili...


Smatraš da je retro-stil razlog zabrani?


nije.zabranjen je po zakonu o lokalnim izborima.hrvatskom. a to što osječka televizija udomljuje razne likove koji svoje frustracije liječe u retro-šund spotovima kućne izrade- e to je druga strana medalje...

#12:   Autor: zen031 Post Postano: 09.05.2013. 21:39

Zaboravili staviti Rudana i Gmajnića.

#13:   Autor: Doc Post Postano: 09.05.2013. 21:46

[/quote]
Evil Poodingh je napisao/la: ›
daj izravni link na video, koji nije embed


https://www.facebook.com/video/embed?video_id=152714498242387

#14:  Re: Zabranjen spot na Osječkoj televiziji Autor: Osječanin Post Postano: 09.05.2013. 21:58

koja je ovo komedija... osijek031.com smile mi živimo u "češkoj komediji"...HDSSB napiše u tužbi da je spot pravila osječka televizija a izborno povjerenstvo OBŽ to prihvati "zdravo za gotovo" bez da su pitali OSTV šta imaju reći po tom pitanju..a onda Glavaš Slavonije pola stranice posveti OSTV..ovi su prejebali Goebbelsa, Staljina i Sjevernu Koreju u skoku... osijek031.com smile

#15:  Re: Zabranjen spot na Osječkoj televiziji Autor: Zorro Os Post Postano: 09.05.2013. 23:51

Eto šta se dogodi kada pokušavaš nešto zabraniti.Pogledajte samo koliko je puta video pogledan i koliko je puta ova tema otvorena.Samo su napravili Osječkoj beplatnu reklamu da još više ljudi vidi Shocked
Osijek031.com » Politika » Zabranjen spot na Osječkoj televiziji Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::