Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Klupe ispred Privredne banke - pitanjce o nestalim klupama

#1:  Klupe ispred Privredne banke - pitanjce o nestalim klupama Autor: ljilj Post Postano: 04.04.2013. 21:50

sjeća li se netko uređenja malog trga ispred privredne banke u kapucinskoj ulici? onda su posadili neko drvećećeće u okrugle rundele i postavili 5 -6 klupa za sjedenje, za koje je grad dao miljun novaca jer su bile od "posebnog" metala sa "posebnim" lajsnama, tj letvama od nekog uvezenog drveta. onda je prošlog ljeta neki lik koji se zove "kuba" otvorio novi kafić i na dijelu trgića ispred privredne banke postavio svoj "ljetni vrt" sa dvadestak stolova i stolica. to se prozvalo "osječkom špicom"! e a ove godine, da ne kažem sada, isti je vlasnik kafića uklonio sve te skupe gradske klupe za sjedenje i cijeli javni prostor zaposjeo sa svojim plastičnim garniturama za sjedenje. gdje si odvezao klupe druže gostioničaru? znaješ li ti gradonačelniče đe su nam klupe? đe je javni prostor sa skupocjenim unikatno dizajniranim klupama za ljude koji ne žele sjedit u kafiću?
Shocked Crying or Very sad

#2:  Re: Klupe ispred Privredne banke - pitanjce o nestalim klupama Autor: milo_moje Post Postano: 06.04.2013. 16:05

klupe nije uklonio "gostioničar", već unikom te njih treba pitati gdje sada hrđaju. taj "gostioničar" je dobio dozvolu za terasu na prostoru gdje su bile smještene te klupe, a kako, to pitaj u gradsko poglavarstvo.

#3:   Autor: krvavi_perec Post Postano: 07.04.2013. 10:33

Nije "kuba" već "kubo" je firma.

http://www.kubo.hr/

Direktori :
Dalibor Borota
+385 99/333 6363
[email protected]

Krešimir Kuna
+385 98/252 070
[email protected]

Kao što je rečeno, upitaj Grad.

#4:   Autor: ljilj Post Postano: 07.04.2013. 20:03

borota!!! hmmm...znam borotu.dakle opet ista šnjura tjera "biznis" u gradu!!!

#5:   Autor: milo_moje Post Postano: 07.04.2013. 23:01

ljilj je napisao/la: ›
borota!!! hmmm...znam borotu.dakle opet ista šnjura tjera "biznis" u gradu!!!

Nadam se da ti je sve jasno, a ako nije pogledaj samo ujutro tko im sve dolazi na jutarnju kavicu.

#6:   Autor: ljilj Post Postano: 08.04.2013. 10:58

super,hvala
Smile

#7:   Autor: ljilj Post Postano: 14.04.2013. 21:54

umalo me ne spališe na lomači u gradskom poglavarsku zbog pitanaj o klupama!!!!!!!!!

#8:   Autor: milo_moje Post Postano: 15.04.2013. 17:53

ljilj je napisao/la: ›
umalo me ne spališe na lomači u gradskom poglavarsku zbog pitanaj o klupama!!!!!!!!!

pričaj, da svi znamo.

#9:   Autor: krvavi_perec Post Postano: 15.04.2013. 18:12

Slušamo?
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Klupe ispred Privredne banke - pitanjce o nestalim klupama


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::