Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Što planirate kuhati/peći/smučkati za Uskrs ?

#1:  Što planirate kuhati/peći/smučkati za Uskrs ? Autor: PEGY Post Postano: 26.03.2013. 14:54

Za svaki praznik neke "čudne žene oko mene" prenemažu se s menijima i kolačima i ja to ne kužim, mislim kužim, al meni se to jednostavno neda! Za doručak i tako ide šunka i mladi luk, i jaja naravno, i hren i senf i kruh... kolače ću kupit, možda mi uspije gužvara s makom, i to bi bilo to. Mislim, ako već kuham šunku,jaja & co šta mi više treba? ne mogu više pojesti od toga, a bacati hranu ne želim!

što će biti kod vas? Very Happy

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 26.03.2013. 14:57

...isto što si i ti navela + što kolače kupujem do posljednjeg.....
...pošto je taj uskršnji doručak obično kasno, nemamo potrebu za novom hranom skroz do navečer...

#3:   Autor: milo_moje Post Postano: 26.03.2013. 16:56

Ljudi izmišljaju gluposti, traže kruh nad pogačom. Kad se ja napucam šunke, mladog luka i 3-4 jaja, kolača se sjetim tek za večeru.
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Što planirate kuhati/peći/smučkati za Uskrs ?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::