Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Kozmetičarke Idite na [1], 2, 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:

#1:  Kozmetičarke Autor: zloćka Post Postano: 17.09.2006. 15:50

hi! Very Happy zanimam me kakva iskustva imate sa kozmetičkim salonima, kozmetičarkama... koji je salon u gradu najbolji, koja je kozmetičarka najbolja isl... Question Question Question

#2:   Autor: goose Post Postano: 17.09.2006. 16:22

Liliam u ulici republike

neznam točno kako se zove kozmetičarka al mislim da je to vlasnica,malo starija gospođa.
jako dobro rade,ljubazni su i nisu skupi
eto Wink

#3:   Autor: paperje Post Postano: 19.09.2006. 14:53

ja glasam za apriu u dubrovačkoj

#4:   Autor: wendy Post Postano: 19.09.2006. 19:15

Kada se radi o aknama (i o bradavicama i sličnim medicinskim problemima) svakako preporučam Marinu. Ona je medicinska kozmetičarka i radi u Klinici za kožne i spolne bolesti. Cijena tretmana je oko 100 kn, a tretmani nisu agresivni i daju dobre i dosta brze rezultate. Jedino upozoravam da se ona malo zanese pa bi te naručivala da dođeš svaki drugi dan, ali ne dajte se na to nagovorit Wink

Uglavnom, osim što super radi kompetentna je i za savjete što se tiče njege kože kod kuće, a ako su problemi veliki blizu su vam i dermatolozi. I tak...

Tražit ću sad neku naknadu za reklamu od nje Laughing

#5:   Autor: Catharine Post Postano: 13.10.2006. 18:08

Moja draga susjeda i jedino njo vjerujem i pouzdajem se u nju i njezine usluge Smile Beauty salon V u Pejačevićevoj i nije ni skupo... Uostalom, nema nista bolje od tog osjecaja kad si nesto priustite samo za sebe i jos izgledate bolje nego prije Wink

#6:   Autor: LESIjeva_CURA Post Postano: 13.10.2006. 18:44

Super ti je Frizer d.o.o na Vijencu Ivana Meštrovića.
Traži da te frizira Dražena!

#7:   Autor: --- Post Postano: 13.10.2006. 18:56

najbolja kozmetičarka je moja. kad god dođem, ona je u kratkoj suknjici i u majici s dubokim dekolteom...

#8:  Re: kozmetičarke Autor: KASIOPA Post Postano: 25.12.2007. 21:13

zloćka je napisao/la (Pogledaj post): › hi! Very Happy zanimam me kakva iskustva imate sa kozmetičkim salonima, kozmetičarkama... koji je salon u gradu najbolji, koja je kozmetičarka najbolja isl... Question Question Question


Ima li netko informaciju koji kozmetički salon u Osijeku radi mikrodermoabraziju, nešto o iskustvu i cijeni molim. Exclamation

#9:   Autor: marrai Post Postano: 25.12.2007. 22:08

Mirjana Zoro jedina radi micro-d u Os,kozmetički salon "Liliam",cijena 300 kn po tretmanu...iskustava dobra,ali ne pretjerivati sa aparativnim tretmanima.javi mi se na pm za detalje:)

#10:   Autor: ruana Post Postano: 26.12.2007. 1:18

dubrovacka apria

#11:   Autor: ennna Post Postano: 09.01.2008. 18:32

salon V u pejačevićevoj,idem godinama tamo, i jako je dobra Wink

#12:  Re: kozmetičarke Autor: 1step2far Post Postano: 17.01.2008. 18:36

Koji od navedenih salona može u jednom tretmanu osvježiti kožu i smanjiti npr. fleke sa lica koje su ostatci bivših prištića? Hvala na odgovoru?

#13:   Autor: MissTake Post Postano: 17.01.2008. 19:27

to ti može jedino dermoabrazija Sad

#14:  Re: kozmetičarke Autor: marrai Post Postano: 26.01.2008. 20:39

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Koji od navedenih salona može u jednom tretmanu osvježiti kožu i smanjiti npr. fleke sa lica koje su ostatci bivših prištića? Hvala na odgovoru?


AHA-tretman voćnim kiselinama,proćišćava kožu,obnavlja površinski sloj dermisa,pojačava se proizvodnja kolagena...(postoje tkz.micro peel i light peel-koji osvježuju ten,;dok se onaj deep peel radi na bazi TCA i phenola).Nakon jednog tretmana se ne može ništa riješiti,tako da...ne očekuj expres čudo,ali uz adekvatnu primjenu kućne varijante s aha preparatima razultati su brže vidljivi.Opcija B je mikrodermoabrazija za koju jedina u gradu licencu ima MIrjana Zoro"Lilliam",tretman se izvodi malom sondom s finim kristalima(nešto poput pijeska),koji poliraju kožu a istovremeno se usisava nakupina nečistoća iz pora,bezbolno je,nešto više košta,i radi se barem pet udarnih tretmana , nakon toga pauza.Napomena još za AHA da se radi isključivo zimi jer je koža fotosenzibilna,visoki zaštitni faktor obavezan.Najbolji savjet dat će ti kozmetičarka(još bolje bi bilo dermatolog) koja jedina može procijeniti stanje kože i predložiti koliko tretmana je potrebno.

#15:   Autor: *syndy* Post Postano: 20.02.2008. 21:03

koliko AHA-tretmana je potrebno otprilike i kolikokosta jedan, jel bio tko?

iskustva?
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Kozmetičarke Idite na [1], 2, 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::