Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Političke stranke » Poruka HDSSB-u: Prestanite se inatiti!

#1:  Poruka HDSSB-u: Prestanite se inatiti! Autor: HDZ Osijek Post Postano: 14.03.2013. 22:00



#2:   Autor: milo_moje Post Postano: 15.03.2013. 0:25

Stvarno ste me razočarali, vi objavite u 22:00, ono što sam pročitao još u 16:00 u vijestima. Gledao Laca i Kramarića kako se brinu za hdssb koji se inate za svoje. A najjače mi je bilo kad je načelnik općine Draž rekao da su domara za osnovnu školu zaposlili iz Čepina i da mu je svjedođba na ćirilici, i da je lik neki rođak od Kraljička.

#3:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 16.03.2013. 1:40

milo_moje je napisao/la: ›
Stvarno ste me razočarali, vi objavite u 22:00, ono što sam pročitao još u 16:00 u vijestima. Gledao Laca i Kramarića kako se brinu za hdssb koji se inate za svoje. A najjače mi je bilo kad je načelnik općine Draž rekao da su domara za osnovnu školu zaposlili iz Čepina i da mu je svjedođba na ćirilici, i da je lik neki rođak od Kraljička.

Što li je uopće istina od svega što slušamo i gledamo u ovo predizborno vrijeme???
Najbolje je pogasiti TV, radio i internet i bezbrižno slušati neki Balaševićev CD
Osijek031.com » Političke stranke » Poruka HDSSB-u: Prestanite se inatiti!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::