Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Drago Tadić nepravomoćno osuđen-Slučaj Glavaš

#1:  Drago Tadić nepravomoćno osuđen-Slučaj Glavaš Autor: audiworld Post Postano: 27.02.2013. 15:13

http://www.tportal.hr/vijesti/crnakronika/246046/Tadicu-dvije-godine-zatvora-zbog-podmicivanja-sudaca.html


Tadić zbog skupljanja para za Glavu u bajbokanu.... E moj Drago!

A gospodin uvaženi zastupnik Drmić se nagodio, ali džaba nagodba... Priznao je kazneno djelo, ali je u Saboru!

ZA SVOJE!

http://www.jutarnji.hr/osjecki-poduzetnik-drago-tadic-osuden-na-dvije-godine-zatvora-zbog-podmicivanja-sudaca--/1087830/

Kraj teksta sve govori.... Glava koji je pobjegao u BiH nije htio svjedočiti u ovom slučaju..

Hoće li se Tadić nagoditi i ispričati koju priču o ratnom Osijeku?

#2:   Autor: crveni Post Postano: 27.02.2013. 15:29

HDZSSB Smile Tadiću, hebali te drugari iz sekte.

#3:   Autor: milo_moje Post Postano: 27.02.2013. 16:25

sve se nešto pribojavam pravosnažne presude

#4:   Autor: audiworld Post Postano: 27.02.2013. 16:29

Mene samo zanima hoće li Drago "pjevati"

#5:   Autor: milo_moje Post Postano: 27.02.2013. 16:33

audiworld je napisao/la: ›
Mene samo zanima hoće li Drago "pjevati"


svi su oko njega propjevali,a on je šutke istrpio sva ispitivanja --> nije loša tema za kakve guslarske pjesme

#6:   Autor: audiworld Post Postano: 27.02.2013. 16:40

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
Mene samo zanima hoće li Drago "pjevati"


svi su oko njega propjevali,a on je šutke istrpio sva ispitivanja --> nije loša tema za kakve guslarske pjesme



Mislio čovjek da neće baš njega:). Sada se neke stvari ipak mijenjaju po njega, ako, naravno ako, mu netko ponudi recitaciju umjesto bajbokane mislim da će recitirati

#7:   Autor: markonato Post Postano: 27.02.2013. 17:09

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislio čovjek da neće baš njega:). Sada se neke stvari ipak mijenjaju po njega, ako, naravno ako, mu netko ponudi recitaciju umjesto bajbokane mislim da će recitirati


A možda ga veliki vođa nagradi za vjernost nakon što se žrtvovao? Smile

#8:   Autor: audiworld Post Postano: 27.02.2013. 17:15

markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislio čovjek da neće baš njega:). Sada se neke stvari ipak mijenjaju po njega, ako, naravno ako, mu netko ponudi recitaciju umjesto bajbokane mislim da će recitirati


A možda ga veliki vođa nagradi za vjernost nakon što se žrtvovao? Smile


Čime, parama? Tadić ima novaca za 10 života... Nije on star ne znam koliko,ali nije ni mladac da pati za ne znam kakvim stvarim? Ali u zatvor na dvije godine? Hmmmm, to se nikome ne uklapa u planove. I mislim da bi svatko ponudio nešto samo da ne završi tamo....

#9:   Autor: milo_moje Post Postano: 27.02.2013. 17:16

markonato je napisao/la: ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislio čovjek da neće baš njega:). Sada se neke stvari ipak mijenjaju po njega, ako, naravno ako, mu netko ponudi recitaciju umjesto bajbokane mislim da će recitirati


A možda ga veliki vođa nagradi za vjernost nakon što se žrtvovao? Smile


kad je šutio do sada, ne vjerujem da će nešto recitirati.mislim da će se strpiti do 19.05. a poslije ili recitacija ili buksa

A možda ga veliki vođa nagradi za vjernost nakon što se žrtvovao?

da,pozvaće ga da zajedno budu u mostaru Twisted Evil
Osijek031.com » Politika » Drago Tadić nepravomoćno osuđen-Slučaj Glavaš


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::