Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Najgori WC u Osijeku

#1:  Najgori WC u Osijeku Autor: curaxyz Post Postano: 06.02.2013. 19:03

Zanima me koji je vama najgori??Zašto??možete i staviti sliku kao dokaz!!neki wc-i nemaju dobra vrata pa vas drugi doslovno mogu gledati dok obavljate nuždu...neki nisu oprani već 100 godina...u nekim kafićima/klubovima se odvratan smrad iz wc-a širi po ostatku prostorije?? osijek031.com smile
raspišite se!

možda nakon ove teme potaknemo vlasnike da ih malo srede...


#2:   Autor: curaxyz Post Postano: 11.02.2013. 12:58

Hmm...jel stvarno moguće da nitko nema nešto za reći?

#3:   Autor: anakonda Post Postano: 11.02.2013. 13:02

...logičan odgovor na tvoje pitanje bi bio: ne, ne zalazimo po smrdljivim vecejima......

#4:   Autor: simo031 Post Postano: 11.02.2013. 13:05

curaxyz je napisao/la: ›
Hmm...jel stvarno moguće da nitko nema nešto za reći?

Od silnog dreka u Osijeku, ne vidi se WC.

#5:   Autor: Bojo Post Postano: 13.02.2013. 2:20

Mogu reći da je odvratan na željezničkom kolodvoru i u KBC Osijek na odjelu interne medicine. Prosto ne mogu vjerovati da je u bolnici takva wc školjka i to na odjelu di ljudi baš dolaze zbog problema sa želucem i crijevima Smile . Mislim da taj wc u bolnici nema ni dasku...i još gori je na kopiki, tamo su čučavci...ne bi ni to bilo loše da ne dobijem kasnije upalu mišića....a moram pohvalit Avenue mall, Portanovu i novi autobusni kolodvor Smile ...

#6:   Autor: PEGY Post Postano: 13.02.2013. 10:01

i ja želim pohvaliti wceee u Avenue Mallu, uvijek čisti i mirišljavi i uvijek ima papira i izgleda mi da nisu štedjeli na prostoru i materijalu kada su ih pravili

#7:   Autor: simo031 Post Postano: 13.02.2013. 10:41

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › ... KBC Osijek na odjelu interne medicine. Prosto ne mogu vjerovati da je u bolnici takva wc školjka i to na odjelu di ljudi baš dolaze zbog problema sa želucem i crijevima Smile...

 Odgovor na svoje pitanje (čuđenje) pronaći ćeš u svojim rečenicama. Problemi sa želucem i crijevima radi specijalističkih pregleda, zahtijevaju stalna čišćenja pacijenata laksativima, što uz nedovoljan broj sanitarnih čvorova i nedovoljan broj čistačica (jedna, dvije ili tri na cijelu tu zgradu), te vrlo često izostanak kulture korisnika toaleta, rezultira stanjem kakvo si zatekao.

#8:  Re: Najgori WC u Osijeku Autor: 1step2far Post Postano: 13.02.2013. 12:47

Kad čovjeka stisne, ne bira.

#9:   Autor: Bojo Post Postano: 13.02.2013. 14:00

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › ... KBC Osijek na odjelu interne medicine. Prosto ne mogu vjerovati da je u bolnici takva wc školjka i to na odjelu di ljudi baš dolaze zbog problema sa želucem i crijevima Smile...

 Odgovor na svoje pitanje (čuđenje) pronaći ćeš u svojim rečenicama. Problemi sa želucem i crijevima radi specijalističkih pregleda, zahtijevaju stalna čišćenja pacijenata laksativima, što uz nedovoljan broj sanitarnih čvorova i nedovoljan broj čistačica (jedna, dvije ili tri na cijelu tu zgradu), te vrlo često izostanak kulture korisnika toaleta, rezultira stanjem kakvo si zatekao.

Ma znam, al ne tražim ja previše...Daj mi samo normalnu wc školjku sa daskom, wc papir da mogu prekrit dasku, i neka najnormalnija vrata koja se bar mogu zatvorit do kraja, u najboljem slučaju nek stave samo onu kukicu za zaključavanje i to je to Smile ...znači eto, to za zaključavanje se može nabaviti za max. 50 kn, wc daska za 100-150 kn i wc papir...i to je to Smile

#10:   Autor: curaxyz Post Postano: 13.02.2013. 21:40

Bojo je napisao/la: ›
Mogu reći da je odvratan na željezničkom kolodvoru i u KBC Osijek na odjelu interne medicine. Prosto ne mogu vjerovati da je u bolnici takva wc školjka i to na odjelu di ljudi baš dolaze zbog problema sa želucem i crijevima Smile . Mislim da taj wc u bolnici nema ni dasku...i još gori je na kopiki, tamo su čučavci...ne bi ni to bilo loše da ne dobijem kasnije upalu mišića....a moram pohvalit Avenue mall, Portanovu i novi autobusni kolodvor Smile ...


istina je da su na kopiki čučavci (koje valjda nitko ne voli),ali tete čistačice su stalno tamo čistile!!vidjela sam ih-tako da stvarno ne mogu njima prigovarati! Smile i bilo je uvijek papira i vrata su normalna!!za razliku od npr. cadillaca i big bena Very Happy

#11:   Autor: simo031 Post Postano: 13.02.2013. 22:32

Bojo je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › ... KBC Osijek na odjelu interne medicine. Prosto ne mogu vjerovati da je u bolnici takva wc školjka i to na odjelu di ljudi baš dolaze zbog problema sa želucem i crijevima Smile...

 Odgovor na svoje pitanje (čuđenje) pronaći ćeš u svojim rečenicama. Problemi sa želucem i crijevima radi specijalističkih pregleda, zahtijevaju stalna čišćenja pacijenata laksativima, što uz nedovoljan broj sanitarnih čvorova i nedovoljan broj čistačica (jedna, dvije ili tri na cijelu tu zgradu), te vrlo često izostanak kulture korisnika toaleta, rezultira stanjem kakvo si zatekao.

Ma znam, al ne tražim ja previše...Daj mi samo normalnu wc školjku sa daskom, wc papir da mogu prekrit dasku, i neka najnormalnija vrata koja se bar mogu zatvorit do kraja, u najboljem slučaju nek stave samo onu kukicu za zaključavanje i to je to Smile ...znači eto, to za zaključavanje se može nabaviti za max. 50 kn, wc daska za 100-150 kn i wc papir...i to je to Smile
Do sad su štedjeli na čistačicama, daski za toalet, toalet papiru, a danas čitam da žele jednokratni operacioni pribor prati i sterilizirati pa ga vraćati u upotrebu. To ti sve govori...

#12:   Autor: Monstrum Post Postano: 14.02.2013. 6:10

u šetaču nevjerovatno smrdi wc ... užas jebote ... gore neg na kolodvoru

#13:   Autor: milo_moje Post Postano: 15.02.2013. 18:18

a slike? Laughing
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Najgori WC u Osijeku


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::