Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Političke stranke » ...ode Anto (više silom, nego milom) Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  ...ode Anto (više silom, nego milom) Autor: anakonda Post Postano: 28.01.2013. 14:39

....ni vlastita ga stranka neće....nema mi druge, nego poželjeti mu sretan put u neki drugi grad gdje je proveo mjesec-dva, pa bi se mogao kandidirati za gradonačelnika:

.....a sad adio, tko zna gdje i tko zna kad.....



#2:   Autor: simo031 Post Postano: 28.01.2013. 22:37

E sad zovi HAK.

#3:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 29.01.2013. 0:39

Zar se on nije htio svojevremeno kandidirati za neko mjesto u BiH Confused

#4:   Autor: anakonda Post Postano: 29.01.2013. 8:09

...Čaprazlije, možebitno???...ne znam, ali on mi jednostavno oličenje svega što političar zapravo i jest: bitno je jedno - kako pronaći što čvršću i veću stolicu za uvaliti se u nju....i drago mi je da nije došlo do njegove kandidature za našeg gradonačelnika, jer bi se opet uplašila kojekakvih spodoba na Trgu koje su došle autobusima iz gore navedenih područja...(pokušala sam naći fotogaleriju s Trga i otkrivanja spomenika Anti, ali nisam našla osijek031.com smile )...

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 29.01.2013. 10:16

On je hrvatski politički mastodont, i ne može ga se baš tako lako izbrisati sa političke scene.
No, kao i uvijek, vrijeme će najbolje pokazati.

#6:   Autor: alex os Post Postano: 29.01.2013. 19:44

ode on u NBA


#7:   Autor: mali od čače Post Postano: 29.01.2013. 20:59

Šteta..

#8:   Autor: milo_moje Post Postano: 30.01.2013. 17:17

anakonda je napisao/la: ›
...Čaprazlije, možebitno???...ne znam, ali on mi jednostavno oličenje svega što političar zapravo i jest: bitno je jedno - kako pronaći što čvršću i veću stolicu za uvaliti se u nju....i drago mi je da nije došlo do njegove kandidature za našeg gradonačelnika, jer bi se opet uplašila kojekakvih spodoba na Trgu koje su došle autobusima iz gore navedenih područja...(pokušala sam naći fotogaleriju s Trga i otkrivanja spomenika Anti, ali nisam našla osijek031.com smile )...


kaže da će ići na nezavisnu listu,samo se nadam da neće opet bacati letke iz aviona



evo izvukao sam jednu staru sliku iz naftalina,ali izgledno je opet aktualna

#9:   Autor: anakonda Post Postano: 31.01.2013. 8:06

..hehe, nu ti mal' kikosha...

#10:   Autor: milo_moje Post Postano: 05.02.2013. 17:06

http://www.24sata.hr/politika/apic-suznog-oka-solo-krenuo-u-novu-utrku-za-osjeckog-sefa-300256



slabo suze lije

#11:   Autor: mariox Post Postano: 05.02.2013. 17:12

Al Đapone kao da živi u nekoj paralelnoj stvarnosti u kojoj je on super popularni i uspješni kandidat za gradonačelnika. To prepisujem njegovoj pretjeranoj narciosoidnosti. Mislim da će ga "ohladiti" rezultat na izborima .

#12:   Autor: anakonda Post Postano: 06.02.2013. 9:42

...mislila ja da će se ohladiti i nakon prošlih izbora, pa sam onda mislila da će otići u penziju kako je i rekao, ali izgleda da od svega - Đapić jedino uspješno pravi od vlastitog lica guzicu.....
...i bojim se da će ta njegova paralelna stvarnost dovesti opet gomilu buseva iz Ćaprazlija na glasovanje....a svi oni građani Osijeka, k'o i on sam....

#13:   Autor: simo031 Post Postano: 06.02.2013. 10:22

anakonda je napisao/la: ›
...mislila ja da će se ohladiti i nakon prošlih izbora, pa sam onda mislila da će otići u penziju kako je i rekao, ali izgleda da od svega - Đapić jedino uspješno pravi od vlastitog lica guzicu.....
...i bojim se da će ta njegova paralelna stvarnost dovesti opet gomilu buseva iz Ćaprazlija na glasovanje....a svi oni građani Osijeka, k'o i on sam....

Pa i da svi dođu, koliko ta vukojebina može imat stanovnika?

#14:   Autor: anakonda Post Postano: 06.02.2013. 10:37

...dovoljno....još kad priključiš i domaće pristaše, eto ti brojke koja ga već jednom i dovela na gradonačelničko mjesto....

#15:   Autor: simo031 Post Postano: 06.02.2013. 11:00

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...dovoljno....još kad priključiš i domaće pristaše, eto ti brojke koja ga već jednom i dovela na gradonačelničko mjesto....

 Koliko ja znam tamo je većinsko srpsko stanovništo, ima nešto malo rvata (doselili iz okoline Sinja).
Jedino ako bi i Srbi došli glasat za njega u Osijek, da nam napakoste. Smile
Osijek031.com » Političke stranke » ...ode Anto (više silom, nego milom) Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::